Scala & Kolacny Brothers – I touch myself

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:2 765

Už jste někdy byli do někoho tak zaláskovaní, že jste nevěděli, jak to vyjádřit, nebo jste to vyjadřovali úplně špatně? Tento sbor některým z vás možná pomůže najít ta správná slova.

Přepis titulků

Překlad: Kara www.videacesky.cz Miluju se a chci být tvou první. Když smutním, buď, kdo mě podrží. Hledám se! Buď, kdo mě nachází. Zapomínám se! Buď, kdo mě připomíná. Nikoho jiného nechci. Myslím na tebe a dotýkám se. Nikoho jiného nechci.

To ne, to ne, to ne! S tebou mi stoupá adrenalin. Jsi sluncem mých dnů. Jsi ten, se kterým se bavím. Chci být ženou tvých snů. Zavřu oči, vidím nás v objetí. Zemřu, pokud mě nebudeš chtít. Jak moc tě zbožňuju, nemáš ani zdání.

Na kolenou splním každé tvé přání. Nikoho jiného nechci. Myslím na tebe a dotýkám se. Nikoho jiného nechci. To ne, to ne, to ne! Nikoho jiného nechci. Myslím na tebe a dotýkám se. Nikoho jiného nechci.

To ne, to ne, to ne! Nikoho jiného nechci. Myslím na tebe a dotýkám se. Nikoho jiného nechci. Myslím na tebe a dotýkám se. Nikoho jiného nechci. Myslím na tebe a dotýkám se. Nikoho jiného nechci.

Myslím na tebe a dotýkám se.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám pocit, že okrem samých seba sa ich občas dotýka aj sám pán dirigent :D

141

Odpovědět

Taky se vám vybavila ta scéna z "Tváří v tvář" Cage a pěvecký sbor na letišti? :D

22

Odpovědět

Toto není kvalitní video.

37

Odpovědět

Pořád sem dolejzáš? :D

52

Odpovědět

humus

49

Odpovědět

Proč?

41

Odpovědět

Odpovědět

Hudebně slabý, zlatej DJ Lubel např :-)

00