Pracovní pohovorIdiotsitter (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:6 751

Idiotsitter je šestidílný webseriál stanice Comedy Central z roku 2014, který se v roce 2016 dočká televizního pokračování. Autorkami seriálu jsou Jillian Bell a Charlotte Newhouse, které se zhostily i hlavních rolí. Charlotte představuje absolventku Harvardu Billie, která se uchází o místo chůvy v zámožné rodině Russellových. Záhy však zjistí, že se nemá starat o dítě, ale dospělou delikventku Gene

Přepis titulků

Zdravím. Billie Brownová. Jsem tu kvůli hlídání. Vy jste ta chůva? Sí. Ano. Ano. Mám jít... Půjdu za vámi. - Viloména, že? - Billie, říkejte mi Billie. - Nebo Bobbie? - Ani ne. To je moje ženuška Tanzy a já jsem Kent.

Russell, ano. Četla jsem článek o vaší nové řadě sportovních aut. - Velmi zajímavé… - Je mi nepříjemné… když mi lidé říkají věci, které o sobě už vím. Četli jsme váš životopis. Velmi působivé. Harvard. Páni! - Díky. - Páni! - Díky. Ale je mi nepříjemné, když mi lidé říkají věci, které o sobě už vím. Nerozumím.

Tanzy, ty tomu rozumíš? Ne, jen jsem si vzpomenula, jak jsi při karate spadl. To byla psina. Víte, nemám s dětmi moc zkušeností, ale s vaší dcerou si určitě budeme rozumět. Kent ji má z předchozího manželství. Já nikdy těhotná nebyla. Fuj. Díky, nechci. To je ona?

- Ano, je. - S Wesley Snipesem. Mohu být upřímný, Billie? Moje dcera… má problémy ve škole. Na škole jsem doučovala, mohla bych se s ní učit. To je skvělé. Musí složit závěrečnou zkoušku. Soudce na tom trval. Soudce? Myslíte maturitu? Moc se omlouvám.

Trochu předbíhám. Moje dcera… měla oplétačky se zákonem… Asi bych vás měl… Támhle je. Pojď za námi, zlato. To je ona? Pro boha živýho. Jsi jako obrázek. Čekala jsem ošklivku. Ten obličej. Můžu si sáhnout? Jsem na kluky, neboj. - Kdo že jste? - Moje dcera Geneve. To je Bobbie. Můžeš mi říkat Gene.

Jako Eugene Levy. Ale jen Gene. Myslela jsem, že jí je sedm. - Nachytala nás. - To je vtip, že? Nachytala nás, že jo, Tanzy. - Já nevím. - Možná jsme si věk trochu upravili. - To je sledovací zařízení? - Co? - Je to…

- Co? - Je to… - Nasrat? - Nasrat? - Neřeklas teď nasrat? Cos řekla? - Řeklas nasrat? - Řeklas nasrat? Platíš pivo. - Líbí se mi. Najmi ji. - Dobře. Když jsme psali hlídání, mysleli jsme spíš… soudně nařízeného opatrovníka.

To opravdu nemůžu. Než se rozhodnete, podívejte se tady na to. To je můj plat, nebo jen nějaká čísla? Nejsou tu mezery. Hej, nová nejko! - Dáme vajíčkovou válku? - Ne. Bobbie, počkejte. Bobbie! Můžete otevřít bránu? Hodlám odsud vyjet ohromnou rychlostí. - Tak se domluvíme?

- Musím jet pro psa… na letiště. No tak. No tak, Bobbie. Bobbie! Dělej. - Bobbie. - Dělej! Ty kráme zasranej. Ty kráme… Roberto? Dám vám dvojnásobek. - Beru to.

- Dobře. To jsem hodila já. Já vím. - Gene. Pamatuješ? Seděli jsme na gauči. - Já vím! Budem kámošky. Já vím. Překlad: Veru www.videacesky.cz - Páni, náš první díl. - Páni. - A na druhý už se můžete podívat taky.

- Už? - Už. - Páni. - Páni. - Samy jsme ho napsaly. - Fakt? - Jo. - Páni. Klikněte na něj. Blokuješ můj obličej.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zmizli vám ostatné časti... a titulky sú úplne mimo

20

Odpovědět

Přidávám se k prosbě o opravu časování :)

10

Odpovědět

Nejka :D Bravo, s tim jste si poradili skvele :D Hned sem si vzpomel na TBBT

12

Odpovědět

Chtelo by to prekladat v nejakem rychlem sledu, nebo po nekolika dilech naraz, kdyz je to tak kratke.

172

Odpovědět

Wow!

155

Odpovědět

Tohle může být sranda :)

256

Odpovědět

Uz jen kvuli tomu, ze misto peknych hubenych bab obsadili jednu osklivou a druhou tlustou a zrudnou kravu, se na to divat nebudu.

2377

Odpovědět

Sám to nechápu a do poslední vteřiny jsem tomu nevěřil, ale docela mě to zaujalo. Možná jsem se konečně vnitřně smířil se svou homosexualitou.

507

Odpovědět

já to říkám furt, tlustý lidi jsou legrační.

337

Odpovědět

Hlavně je fajn, že jim snadno utečeš, když už je tvoje urážky naserou :D

362

Odpovědět

Uz v 22 jump street jsem si rikal, ze se na tyhle vysinuty role docela hodi :D

01

Odpovědět

Čekal jsem, že se mi to nebude líbit, ale když se na scéně objevila ta korpulentní bloncka, bylo mi jasné, že by to mohlo být docela fajn. Znám jí z Worcaholics a tam bylo suprová, navíc tu na sebe přebere trochu Pam z Archera, bude to ještě lepší.

368