71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:2 788

Také jste měli jako malí imaginárního přítele? Nebo ho snad ještě máte? TomSka a JaidenAnimation si taky jednoho našli.

Přepis titulků

Trošku třpytek... ...a je hotovo. - Ahoj, Lily-Liško-Myško. - Ahoj, pane Tibblesi. - Vyrobila jsem ti dárek. - Dárek? Pro mě? Ale božínku, děkuju, Lily. Co to je? No přece bomba. Bomba? Co to kudrnka, Lily? - Chceš si zazpívat bombovou písničku?

- Ne! Proč jsi vyrobila bombu? Abych jim ukázala, pane Tibblesi, jim všem. - Ukázala co? - Že se nám neměli smát. Říkali, že naše přátelství není skutečné, že je imaginární, ale my jim ukážeme. Uvidí, co je skutečné, až je všechny odpálíme. Dobře. Co kdybychom to odložili a zkusili něco jiného? - Třeba psát dopisy? - S bombou uvnitř. - Myslel jsem spíš na srdíčka. - Srdíčka mi taky jdou. Díkybohu.

Ale no tak, Lily! - Co se to tam děje? - Nic! Doufám, že zase nemluvíš se svým imaginárním přítelem. Vidíš, pane Tibblesi? Nerozumí nám. Musíme to udělat. - No, já nevím. - Prostě si to vem. Vem to do školy. Udělej to pro mě. Pro nás! Ale proč to musím udělat já? Co se tady kudrnka děje?

- Mami, tati, není to, jak to vypadá. - To je bomba? Ne, Lily jenom-- Synku, prosím, Lily není skutečná. Neposlouchej je, pane Tibblesi. Jsou to lháři. Je taky zabijeme. Pane Tibblesi, já jsem doktor Kachnorožec, je čas na tvoje léky. - Ne, nedělej to! - Musím? - Ano. - Ne. Promiň, Lily.

Pane Tibblesi, prosím, jsem tvoje jediná kamarádka. Miluju tě. Kdo si dá večeři? Udělala jsem těstovinový salát. - Dobrota! - Tak já odkvačím pro víno. Než vy se tam dokolébáte, Kačere... Pro tebe to neplatí. Ahoj, jsem zpátky. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já chci imaginárního kamaráda(holku) abych nebyl sám.

00

Odpovědět

Bóže, to byla nesympatická uječená krávovina (včetně té slepice).
Kde je tlačítko ODPAD?

06

Odpovědět

Náhodou, mě to pobavilo. :-) Dobrý nápad.

71

Odpovědět

Nejen dobrý nápad - ale ta její mimika neměla chybu. Dokonalý mix hysterického nadšení šmrncnuté šílenstvím :-)

10

Odpovědět

Dobrá. Ta holka byla dost roztomilá a atraktivní. Jinak celkem fajn. Ale asi by to nebylo tak fajn nebýt té roztomilé tvářičky.

08

Odpovědět

Hmm... ok

06