Hanbaté video na veřejnostiImpractical Jokers

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:5 258

Impractical Jokers je americký pořad se skrytou kamerou, kde čtyři dlouholetí kamarádi soutěží v každém díle v několika výzvách. Kdo prohraje, je na konci dílu potrestán. A to vše se děje před nic netušícími diváky.

Přepis titulků

Stojíme před čajovnou kvůli Salovu trest. A jestli Sal něco nesnáší, tak... Jsi to ty. Další věc, co nesnášíš, jsou lidi, kteří vyrušují. To jo. Sale, dnes budeš ten, kdo bude vyrušovat všechny okolo. Protože budeme ovládat reproduktory tvého laptopu. A nahráli jsme ti tam pár zábavných zvuků, aby si je užili všichni v tiché čajovně.

Jaké zvuky? - Zábavné zvuky. - Zábavné pro koho? Pro nás. - A co pro mě? - Pro tebe zábavné nebudou. Přesně to je tvoje místo. Pohodlně si sedni. Prohlíží si, kdo tu je. Vidí, že je tu hodně postarších lidí. A viděl jsi tu jeptišku? Panebože.

Už viděl jeptišku. Pardon. Přestaňte. Prosím, přestaňte. Prosím. Jsem nevinný. Nevinný. Omlouvám se. Promiňte. Tohle nemůžeš dělat na veřejnosti. Vypni si to. Ten chlap mu odpojil reproduktory. To nemůžeš dělat na veřejnosti. Musím.

Proč musíš? Něco tě nutí? Řekni mi o tom víc. Nejsem blázen. Už se to nestane. Dobře, chlape. Díky, kámo. Zapoj to. Je to trest.

Nemůžeš říct ne. Promiňte, sestro. Pardon. Překlad: schoid www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je sracka

47

Odpovědět

jo, vsetci verime tym komparzistom

16