Klam se spodní částí tělaImpractical Jokers

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:8 113

Impractical Jokers je americký pořad se skrytou kamerou, kde čtyři dlouholetí kamarádi soutěží v každém díle v několika výzvách. Kdo prohraje, je na konci dílu potrestán. A to vše se děje před nic netušícími diváky.

Přepis titulků

Murray prohrál! A jako trest musíš dát přednášku o změně klimatu. To zvládnu levou zadní. To je dobře, protože ty budeš za stolem a my pod ním. Počkej, co? Prostě přednášej dál, nevšimej si, co děláme s tvojí spodní půlkou. #varlata Už dlouho jsem nebyl tak natěšený.

Máme hodně dobrých nápadů. Dobrá práce, kluci. Jmenuji se James Murray. Děkuji, že jste dnes přišli. Jsem expert na životní prostředí. A ukážu vám prezentaci, kterou jsme vytvořili na téma změny klimatu. Tak jo, hned přijdu... CFU všichni znáte se dávají do sprejů, aerosolů a... - Co to má? - To je depilační vosk. Tři čtvrtiny celého světa stále dovolují...

- Je to... - Slyšel jsem to. Koukej na Sala. Dobře, tepelné záření se dostane k Zemi. - Dramatické zvýšení teploty... - Dva... - Tři. - Další snímek! A jejich klima, jejich prostředí, se mění rychleji, než to dokážeme zastavit. Pěkně. Klasika. - Tento proud nevede pouze přes Ameriku.

- Já vím o proudu, který poteče jinam. Jde kolem celého světa... Sakra. V USA se zaměřujeme pouze na hurikán, který se zdá být vždy tím největším hurikánem století. Projdi se. Země se mění rychlostí, která není udržitelná. Bože, to je síla. Chtěl jsem, aby to viděli i vzadu. Když tají ledovce, tak je snižována obrovská váha na zemském povrchu.

To bude bolet. Co to... Tak jo, projdi se. Takže polární ledovce... při této rychlosti tání... budou všechny ledovce pryč... Další snímek, problém znečištění. Ženské boty, pěkně.

Hodně věcí, co... To je tak divný. Teď... Tři různé roviny. Vidíte... ozonové vyčerpání a znečištění naší atmosféry se zvětší desetkrát. To publikum si musí myslet, že mu úplně jeblo. Jdeme dál. Teď já.

Mám kamarádku. Takže... Mořská hladina se zvedá. Říkají, že... Můj bože. Globální mořská hladina se zvedla o devět palců. Co... Ahoj. Panebože.

Zaměřme se na klima. Denní aktivity, které mohou měnit klima. Pěkně kámo, dobrá práce. Kdybyste kupovali lokální potraviny... Tak jo. Pojď zpátky, Joe. Změna, jakou by to vyvolalo... Murre, proč se neprojdeš po pódiu? Kdybyste se rozhodli kupovat lokální potraviny a výrobky, taková změna by byla razantní.

Jo! Jo! Super! Změny přichází. Ujistěme se, že to budou dobré změny. Děkuji za pozornost. Dobrá práce. Překlad: schoid www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konec mi připomněl koncert AC/DC

02

Odpovědět

Parta chlápků, co se znají, si dělají naschvály... Nevím, asi vtipné, ale chyběly mi tam asi nějaké reakce publika nebo tak... Přišlo mi to takové mrtvé.

14

Odpovědět

Reakce publika ? Tohle není Sitcom, nebo The Ellen DeGeneres Show...

20

Odpovědět

A teď si vlez do rakve :D

01

Odpovědět

Čekal jsem kdy se tu tenhle pořad objeví, co se týče skrytý kamery, tak nemá konkurenci, dokonce bych řek, že je to jedna z nejvtipnějších věcí na youtube vůbec a u nás to nikdo nezná. Super koncept, čtyři sympaťáci a je vidět, že se vážně znaj celej život a přesně vědí jak na sebe. Dobrá práce a jen houšť ;)

274

Odpovědět

sledujem to pravidelne a možem to len odporučiť :D

11

Odpovědět

:D Tak tohohle klidně víc

194

Odpovědět

Ja sem se fakt pobavil. Chlapek vybornej pokrface.

274