Veřejný projev s anestetikyImpractical Jokers

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:7 168

Impractical Jokers je americký pořad se skrytou kamerou, kde čtyři dlouholetí kamarádi soutěží v každém díle v několika výzvách. Kdo prohraje, je na konci dílu potrestán. A to vše se děje před nic netušícími diváky.

Přepis titulků

Prohráls. A pro tvůj trest jsme šli do konferenčního centra, kde budeš dělat kulinářského experta prezentujícího pokrmy z celého světa. Dobře. Až na to, že nebudeš cítit jejich chuť. Vlastně nebudeš moct ani mluvit. Protože do tvé pusy a žvýkacích svalů napícháme plno anestetik. Počkejte, není to nebezpečné?

Nemůžete přece píchat do mého těla injekce. Bude to úplně bezbolestné. Slibuji. - Tak jo. - Jdeme na to. Tento džentlmen je náš kamarád, doktor Dan Sullivan. Napumpuje ti plnou pusu anestetik. Co je legální množství, které mu můžete dát? - Jaký je legální limit... - Dva plus pět. Tak jdeme.

Panebože, to je hnus. Nemůžu se na to ani dívat. Co to děláme? Proč tohle sami sobě děláme? Bože, proč si to děláme? Jak se cítíš? Ježiš, to je hnus. Už teď pliveš při každém slově. Tvoje pusa bude jako vodní pistole.

Zdravím. Ahoj, ahoj, ahoj. Všechny vás vítám. Jmenuji se... To je super. Jmenuji se James Murray. A jsem f... fanoušek jídla. Jsem moc rád, že vám dnes mohu ukázat jídla z různých kontinentů, které jsem navštívil.

Dobrá. Tohle je tradiční italské jídlo – špagety s masovými koulemi. Co to je? Co to je? Špagety s masovými koulemi. A samozřejmě k tomu nemůže chybět Cabernet... Máme k tomu...

Sklenku úžasného Cabernetu... Cabernetu Sauvignon. Většina lidí si dává takové špagety s miskou boloňské omáčky. Většina lidí si dává špagety s masovými koulemi spolu s miskou boloňské omáčky. A samozřejmě nemůžeme zapomenout dobré česnekové pesto. A samozřejmě nemůžeme zapomenout dobré česnekové pche... pesto. Mám také rád...

Mám také rád... krevety scampi. Krevety... scampi. Víte, kdo jsem slyšel, že dělá úžasné krevety scampi? Víte, kdo jsem slyšel, že dělá úžasné krevety scampi? Susan Sarandon. Susan.

Susan Sarandon dělá skvělé krevety scampi. Zní jak Sean Connery. Řekni: "Vítejte ve Skále." Vítejte ve Skále. Nemůžu se dočkat, až ochutnám. Vyzkouším špagety. Nemůžu se dočka,t až ochutnám. Ochutnám všechny... Ochutnám všechny pokrmy, co tu jsou.

Ochutnám všechna jídla na stole. To jsem čekal. Dám se do toho. Ukážu vám, jak chutnají tyto jídla. Dobře, zkusíme to. Špagety. Ach jo. Jsou skvělé. Máš špagetu na rtech. Je to perfektní.

Skvělé. Zkus další kuchyni. Tohle je měkké taco. Zjistil jsem, že když do taca dáváte hovězí, je nejlepší ho podusit. Zjistil jsem, že když do taca dáváte hovězí, je nejlepší ho podusit. - Dušené hovězí... - Dušené hovězí... - je brilantní. - je br... dušené h... dušené hovězí...

je br... Dušené hovězí je brilantní. Řekl jsem to jednou a řeknu to zas. Řekl jsem to jednou a řeknu to zas. Dušené hovězí je br... Dušené hovězí je brilantní. Toto je sladký čaj. Ochutnejme. Celé to vypij.

Jako kdyby měl místo pusy sprej. - Dobrá práce. - Zvládl jsi to. Tak a je to. Pár světových pokrmů. A jak rád říkám... Arrivederci. A jak říkají v Itálii... Arrivederci.

Překlad: schoid www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Impractical Jokers jsou fakt zábavní....přeložte prosím video, kde je Sal jako vězeň a má tam vyprávět o svých zkušenostech...nebo ty jejich focus groupa a prezentace.....

00

Odpovědět

A co tam sakra dělá Láďa Hruška?? :O

00

Odpovědět

4:46 ta sladká asiatka vpředu :P krásná jako ostatní asiatky ale naštěstí mám svou :33 ♥♥

54

Odpovědět

Víc rasistickej už asi být nemůžeš. :) Až ta "tvoje asiatka" zjistí, jak jí říkáš, tak ti zbyde tak leda ve snu, pokud už není vysněná teď. ;)

02

Odpovědět

Nemůžeš říkat o asiatech, že to jsou asiati. Prostě ne ty rasisto jeden. Budeš se smažit v pekle.

00

Odpovědět

Nic rasistického neřekl, jen to oznámil. I když sprostě...

00

Odpovědět

Je to nešťastný výběr videi od nich. Taková videa nepotřebují preklad, každý vidí o co v nich jde. Spíše zkuste překládat ty, kde např. oslovují lidi na ulici a tam je už nutno vědět o čem mluví.
Já se na ně hrozně rád koukám a to umím anglicky prd, tak vím, které videa bych rád viděl přeložené.

82

Odpovědět

V čem prohrál, že se stal obětí?? To platí u všech dílů...

101

Odpovědět

ty jejich výstupy jsou tak trapný až se tomu musím zasmát...

310

Odpovědět

Není náhodou přesně tohle účel? :D

20

Odpovědět

skvělééé :D

41

Odpovědět

:D :D Náhodou to bylo super :D

162

Odpovědět

traposina neskutocna

524

Odpovědět

po dvouch minutách vypnuto.

68

Odpovědět

+Pavel pgmpo peti minutach se mi to vyplo

231