Improv-A-Ganza: Píseň pro Valerii

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 034
Počet zobrazení:11 373

Jedno video z nejnovější improvizační show Drewa Careyho Improv-A-Ganza tu již máme. Tentokrát jsem se rozhodl přeložit na zkoušku další úryvek ze show, která se odehrávala přímo v jednom z hotelů v Las Vegas.

Ve hře nazvané Píseň pro dámu, se účinkující snaží vytvořit oslavnou píseň pro nějakou náhodně vybranou divačku. Tentokrát tento nelehký úkol připadl na Brada Sherwooda, Jonathana Manguma a hostujícího Waynea Bradyho, kterého velice dobře znáte z WLIIA. Podívejte se, jak to dopadlo.

 

Přepis titulků

Vítejte v Improv-A-Ganze Drewa Careyho. A hned začneme! Teď půjdu mezi diváky a pokusím se najít... Hledám, hledám, hledám. Našel jsem ji! - Pojďte se mnou. Jak se jmenujete? - Valerie. Valerie. Pojďte se mnou. Potlesk pro Valerii. Pojďte se mnou na pódium, Valerie. Posaďte se na stoličku, Valerie. Půjčíš mi svůj mikrofon?

Díky. Posaďte se na stoličku. Trochu si popovídáme. Odkud jste? - Z Portlandu v Oregonu. - Z Portlandu v Oregonu, jak se vede? - A čím se v Portlandu živíte? - Jsem recenzentka vín. - To jenom popíjíte vínko a píšete o tom? - Ano. To je snadná práce. Jste tu s manželem? Ano, je to moje drahá polovička. - A čím se živí?

- Je to programátor. Pracuje pro Apple? Jo, vy jste nezávislý programátor. Vytváříte aplikace? Jaké děláte aplikace? Vytvářím aplikace, které pomáhají mým stárnoucím rodičům s pamětí. Jo, to mi stačí. Takže jste recenzentka vín z Portlandu. Jak dlouho jste svoji? Pět let. Slavíme tu výročí. Všechno nejlepší k výročí tady v Las Vegas.

To jsou věci. - Tohle je pro oba vaše první manželství? - Pro mě už třetí. Třetí manželství? Páni! Páni! Doufám, že jste si vytvořil aplikaci s předmanželskou smlouvou. Předmanželskou aplikaci. Budeme o vás zpívat píseň.

Teda já ne. To oni zazpívají - Jonathan, Wayne a Brad. Ale v jakém hudebním žánru? Víte vy co? Když už jsme v divadle ve Vegas, uděláme takové broadwayské číslo. Můžeme? Broadway... Bude to v broadwayském stylu. Přeju si všechno nejlepší k výročí. První, druhé... třetí manželství. Kdo mi jenom pomůže, když potřebuju aplikaci, která pomůže mně samotné?

- Jsem tvůj manžel Dan a jsem fajn. - Jsi hrozně fajn. Neprodal jsem žádný software, a proto nasáváš víno. Protože jsem pijááááák. Tři manžele měla Valerie, jeden, druhý i třetí podlehli Valerii. Byla jsi třikrát vdaná, potřetí to prý už vydrží. Nejdřív jsi pila Chardonnay, teď vyžahneš i krabicové víno.

Valerie, dnešek si navždycky zapamatuješ. Pět let - to je zatraceně dlouhá doba. Myslím, že sama dobře víš, že ho miluješ. Jenom abys věděl, kámo, je to černá vdova. - Nikdo se nemůže měřit... - Nikdo se nemůže měřit... - s jejími různobarevnými vlasy. - s jejími různobarevnými vlasy. - Každičký den srká svoje Chardonnay.

- Když to spatří... - ...protože se v tom vyzná. Jak dobře ji znáš, to teprve uvidíš. - Mě už nikdy neuvidíš. - Valerie. - Valerie. Je to Valerie. - Valerie, Valerie, Valerie, Valerie. - Pro mě je to Valerie. - 2, 4, 6, 0... Valerie! Potlesk pro Valerii. Běžte si užít zbytek svého společného života.

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wow, tak to bylo neskutečný číslo

00

Odpovědět

Proč mi ta znělka na konci připomíná HIMYM ? :D

181

Odpovědět

Nemohli byste přeložit píseň pro Belindu z dílu 25, a nebo "Our love is like pork" (Greatest hits) taktéž z dílu 25? nejlepší kousky....

180

Odpovědět

Jo to co někdo dokáže vyplodit za pochodu by někteří nesložili, ani za usilovného přemýšlení za celý den. Thumbs up.

191

Odpovědět

Tak tohle je pro ně velká poklona! ))

190

Odpovědět

Dokonalý.. tohle bych asi nevymyslel a už vůbec bych to nezazpíval :D

180

Odpovědět

nechcelo by sa vám rovno celú časť preložiť?
http://youtu.be/lZ80ciasM2E

180

Odpovědět

po dlouhý době pro mě zase 10/10! :)

180

Odpovědět

Pijan, ne piják.

1825

Odpovědět

Odpovědět

Pánové jsou skvělí jako vždycky... Wayne je prostě pan zpěvák :D I když osobně mám radši Wliia než Improv-A-Ganza (čistě proto, že tam ta sestava byla naprosto ultimátní a sešla se v dokonalý čas a dobu), ale je pěkné vidět, jak nám pánové stárnou do krásy :D (Což je vidět hlavně na Colinovi a Ryanovi, u kterých jsou ty roky už vážně znát, což jim ovšem vůbec neubírá na šarmu) Každopádně klobou dolů jako vždy :-)

181

Odpovědět

Já smekám před tím klavíristou. Jak zvládá měnit melodii podle zpěváka :)

181

Odpovědět

To sú proste borci :D

180

Odpovědět

Bravooo, tleskám. Jsou meuvěřitelně sehraní :-)

181

Odpovědět

neuvěřitelně:-D

1814

Odpovědět

Ten jej manžel má divné záchvaty smiechu. :D

189

Odpovědět

,,Nikdo se nemůže měřit s tvými různobarevnými vlasy,, to mě dorazilo :DD nechápu,jak někdo může tohle zaimprovizovat..klobouk dolů (a přehrát znova)...

191

Další