Stop! #1Improv-A-Ganza

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:496
Počet zobrazení:7 720

Po dlouhé době jsem si pro vás opět připravil jednu hru z improvizační show Improv-A-Ganza. Tentokrát se jedná o hru Stop!, jež se tak trochu podobá hře Stop z české Partičky.

Vždy začíná jen pár herců, kteří obdrží určité počáteční zadání od diváků. V tomto případě Brad skáče přes švihadlo a Wayne musí skákat na místě. Později se do hry postupně zapojí všichni herci. Stačí, když slůvkem "stop" zastaví dění na jevišti, upraví si ho podle sebe a pak v něm pokračují. Ostatní herci se jim musí přizpůsobit.

A raději ještě upřesním, že do hry se nakonec zapojili tito herci: Drew, Colin, Ryan, Jonathan a Greg.

 

Přepis titulků

Tahle pogo tyč je boží! - Já si na ni teprve šetřím. - Stop! - Svezeš mě na své dvoukolce? - Jasně. Stop! Kde jsi vzal toho kouzelného mořského koníka, Jonathane? Z oceánu. Chceš svézt? - To bych rád. Unese nás oba? - Jasně, pojď. Páni!

- Tohle je úžasné! - Stop! S*ru na to! Ne, ať se vrátí! Chtěl bych akademikům poděkovat za udělení Waynea. Ani si ho nezasloužím. Tohle pro mě a mou rodinu hrozně moc znamená. - Děkuju. Moc vám děkuju. - Stop! Měl bys to udělat Wayne.

Pozvi ji na rande. Ne! Nech ji plavat, Wayne, není pro tebe ta pravá. - Proč nezníš jako anděl? - Promiň. Stop! Ne, Wayne! Já neviděl tvoje rohy. Vítejte na palubě prvního komerčního raketoplánu. Pojďte se připoutat.

- Máte pohodlíčko? - Je mi skvěle. Start za pět, čtyři, tři, dva, jedna. Cvrnknul jsem si do kalhot. Stop! Generále Washingtone, myslím, že potřebujeme větší loď. Stop! Tohle bude oříšek.

Pozor! Stop! Další dva blbečci, kteří nenašli cestu do pokoje. Stop! Watkinsi, ty idiote! Nechal jsi utéct ještěrky. - Dával jsem si sendvič. - Chyť je! Chyť je! Já si dal jenom sendvič. Mám je!

Ale co s nimi? Vrať je do akvária. Stop! Děkuju, houpací síť by se mi teď šikla. Jo, jasně. - Tohle je nejnovější model. - Vážně? Je to H-2000 Vyvolává nádherný pocit při houpání. Stop!

Výměna! Vyzkoušejte tohle nové masážní křeslo, pane Brady. To je úžasné! Můžete na to dosednout celou svou vahou. - Já vím... - Stop! Prohoď se se mnou, Brade! Je to nejnovější trampolína na trhu. Jděte na to! - Stop!

- Díky. - Tyhle myčky míčků na veřejném golfovém hřišti stojí za prd. - Stop! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ked uz Improv-A-Ganza, tak jednoznacne Dust Storm :D http://www.youtube.com/watch?v=NtigLIGkIIA

180

Odpovědět

Troška slabšie, než obvykle, ale stále na úrovni.

Len tak mimochodom: keď už Stop!, tak u mňa víťazí Green Screen: http://www.youtube.com/watch?v=sqWdBQXZtzo&feature=related

181

Odpovědět

Pravda, nemá to atmosféru jako WL, ale i tak je to super :)

Mimochodem, nikdo tam nevolá "žlutá", ale nejspí na sebe volaj, aby dávali pozor - http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Y%27ello

190

Odpovědět

Díky, opraveno. :)

180

Odpovědět

Nejlepší bylo: Proč nezníš jako anděl? Ou, promin :D chybí tomu sice ta jedinečná atmosféra Whose line, ale to nemění nic na tom, že ty lidi jsou pořád klasa :D

190

Odpovědět

Tak tohle bylo boží :D
Ale jen detail pro mě, co bylo to úplně poslední, nějak mi to uniká ;)

193

Odpovědět

Nevím, ale podle rakcí bych to typoval na nějakou píseň ze starého filmu kde černoch-otrok zpívá při práci.

200

Odpovědět

mě napadl pluh nebo trakař ... jinak Improv-A-Ganza není špatná, ale asi nikdy mi k srdci nepřiroste tak, jako WLIIA

180

Odpovědět

A já jsem si myslela, že to má být benátská gondola

188