Scénky z klobouku: Dokument o příroděWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:10 178

Ve hře Scénky z klobouku musí účinkující na základě návrhů publika zahrát krátké improvizované scénky.

Poznámka:
Kathie Lee Giffordová je americká moderátorka známá pro své působení v ranních a denních show. Brad naráží na její vystoupení ve Whose Line Is It Anyway.

Přepis titulků

Zahrajeme si Scénky z klobouku. Hrají ji všichni čtyři naši účinkující, pojďte dolů! Ryan a Colin tamhle, Wayne a Brad tady u mě. Před pořadem jsme požádali obecenstvo, aby sepsalo scénky, které chtějí zahrát. Návrhy tu mám teď v tomto klobouku. Přečtu je a uvidíme, kolik jich naši skvělí a talentovaní účinkující zahrají. Pokud jste připraveni, začínáme. "Podivné věci, které člověka vzrušují."

Počkej, počkej. Tohle je... dvouhodinové video Kathie Lee Giffordové... Nemůžu se přestat dívat. Opakovaně se mi zdá jeden sen... - Brad je tam taky? - Jo, podívej. Co to Bradovi dělá? Zmiz odtamtud! Elektřina.

Mně se líbí jen jeden odstín šedi. Díky. "Co neuslyšíte během ranní show." - Včera jsem se pomilovala s Bradem Sherwoodem. - Cože? Je to tak! - Ty by ses určitě dívala. - Samozřejmě. Je půlnoc. Dnes ráno...

není vůbec žádný provoz. "Divné věci v dokumentu o přírodě." Vzácný amazonský motýl je jediný svého druhu... No jo... Udělejte si mládě, to je ono. Udělejte si mládě. Rovnoměrně si rozdělte jeden bod ve tvaru koláče. - Takže čtvrt bodu. - Jo. Řekl to rychleji. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není tady na stránkách těch WLIIA nějak málo?

00

Odpovědět

Beru zpět, už ta videa zase vidím, jen asi zrovna blblo vyhledávání.

00

Odpovědět

+noirut64Měl jsme přes víkend technický problém, ale už je zase vše v pořádku :)

00