Zpravodajství: Den v životě Aishy TylerWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:7 555
Dnešní zprávy vám přináší váš hlasatel Colin společně se svými kolegy, kteří musí kromě událostí zvládnout prezentovat i postavu či roli, která jim byla přidělena. U Wayna jde o moderátorku tohoto pořadu, Aishu Tyler.

Přepis titulků

Čeká nás skvělá zábava a začneme hrou s názvem Zpravodajství. Je pro všechny naše účinkující, tak pojďte dolů! V této hře je Colin hlasatel zpráv a Brad, Wayne a Ryan jsou jeho spoluhlasatelé. Každý z nich má neobvyklou identitu. Brad je Colinův spoluhlasatel a zároveň je i jeho příliš přítulný orangutan. Wayne hlásí sport a kromě toho nám ukáže, jak vypadá jeden den v životě Aishy. A Ryan je hlasatel počasí a současně zlé strašidlo, které pustoší studio.

Tak fajn, pánové. Až budete připraveni, začněte. Vítejte u zpráv v šest. Já jsem váš hlasatel, Ján Prstenů. Dnešní hlavní zprávou je smrt muže, na kterého spadla hromada knih. Podle všeho je na vině špatně upevněná policie. Další zprávy pro vás má Libor Angutan. - Jak se vede, příteli? - Zprávy! Zprávy! Zprávy! COLINŮV PŘÍLIŠ PŘÍTULNÝ ORANGUTAN Nepamatuji...

Takhle silného tě nepamatuji. Musím si sehnat skutečnou práci. Teď se pojďme podívat do světa sportu. - DEN V ŽIVOTĚ AISHY TYLER - Já jsem Aisha Tyler, vítejte u sportu. Mnohem více o fotbalu a basketbalu již brzy, zatím se mějte! Teda, kámo, tohle by mě nenapadlo. Bože můj! Jo, nazdar Domino's.

Dám si desetkrát hovězí pizzu, pár Coron... Však víte. Tak jo. Počkejte, mám další hovor. Jak je, brácho? Těžká pohoda, ty vole! - Paní Tylerová? - Moment! Moment! Počkejte, hned... Moment, dejte mi vteřinku! Kde mám svoji koženou bundu? Tak jo, už jenom... Pěkný den. Díky, to je vše. Pojďme se podívat na počasí s Loopym Guru.

Loopy? - Ahoj, zlato, musím jít na plac, ale uvidíme se později. - Na snídani? - ZLÉ STRAŠIDLO, KTERÉ PUSTOŠÍ STUDIO. - Pojďme se podívat na... Co? Bože. Slyšel jste to někdo? Slyšeli jste to? Tak na to zapomeňte! To byly zprávy v šest. Dobrou noc a dobré zprávy. - Tohle černoši dělají. - Jo, přesně tohle. Nazdar, Tylerko, jak je? Až to budeš nejmíň čekat, Brady, pošlu tě do sraček!

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čo ti j**e?! Jak je možné, že to má len 89%?

60

Odpovědět

Výborná scénka :D sranda ako nemajú problém riešiť tie intímne dotyky a robia si napriek všetci. Podľa mňa si to vracajú z predošlých dielov

50

Odpovědět

ja si myslim, ze ten stary plesaty je b******t, v kazdom diele snad obchytkava chlapov, a tu si vylozene uzival lizanie usneho lalocka :D

219

Odpovědět

+goodevilSorry, ale měl bych tě upozornit na překlep v přezdívce. Máš tam mít goodebil.

30

Odpovědět

ona nevie reagovat

310

Odpovědět

Úžasné jak se všichni baví.

100