Epizoda 12Inhuman Condition (S01E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:3 329

Tamar má problémy se zvládáním úzkosti, co odhalí doktorce Kesslerové?

Přepis titulků

Tamar, můžu se na to prosím podívat? Ne, Grahame, není to bezpečné, drž se dál! Ne, když jsi zraněná. Ukaž mi to. Jsi tak tvrdohlavý! To vypadá škaredě. Je mou prací se o tebe starat. Ukaž. Věděli jsme...

že během této zkušební doby se objeví překážky. Tohle nejsou překážky, Grahame, nefunguje to. Cože? Je to opravdu horší než být v Centru? Opravdu? Vím, že máš obavy, máš na to právo, já mám také obavy, mám o tebe strach. Ale tohle zvládneš. Jsi nejsilnější člověk, kterého znám. To asi neznáš mnoho lidí.

Hele, má matka... sama vychovala čtyři kluky v Hell's Kitchen. Takže jsi možná až druhá nejsilnější. Jasné? Devět, deset, jedenáct, dvanáct... Myslím, že jsem v pořádku, doktorko Kesslerová. - Omlouvám se. - To není potřeba. - Rozumím, že je těžké o tom mluvit.

- Ano, je to... Nesoustředila jsem se. Poslední dobou jen těžko zvládám své úzkosti. Dlouhodobě? Celý týden. Mám strach vyjít z bytu. Zničehonic. Graham je milý, ale vím, že je frustrovaný. Jak to mezi vámi dvěma vypadá?

Abych byla upřímná, asi si nikdy nevšiml, že jsem do něj zakoukaná. Když jste se teď zabydleli, více říká, co si myslí. - Chová se k vám dobře? - Samozřejmě. Myslím tím, že už se ke mně nechová jako k pacientovi, ale jako k člověku. Což mé city k němu jen posílilo. Zná mě a i přesto mě má rád. Nevím, jestli se mi tohle ještě někdy stane. Tamar, jste mladá.

Nemusíte se bát, že nepotkáte toho pravého. Jednoho dne. To je naivní. Po tom všem, co jsem vám řekla, opravdu si myslíte, že jsem naivní? To asi ne, ale... Tamar, už jsme o tom mluvily. Byla jste dítě a měla jste strach. - Nikdo vás neviní za to, co se stalo. - Tak jednoduché to není. Nevím, jestli někdy budu dostatečně stabilní, abych žila sama.

Stalo se tento týden ještě něco? Kromě té dlouhodobé úzkosti? Dnes v noci jsem se cítila strašně. Zírala jsem do stropu a myslela na to, že chci domů, chci domů, chci domů... Pak jsem usnula a měla jsem... Sen ve třídě. Po probuzení byla lampa a noční stolek pryč. Nechala jsem je ve spánku zmizet. Sen ve třídě?

Ano, to bylo ještě před Centrem. Stojím před celou třídou. Jsem malá, to je jasné. A ničemu, co ostatní říkají, nerozumím. Jako by to byli mimozemšťané. A pak... Pokouším se to vysvětlit, ale učitelka se rozzlobí. A řve jako dinosaurus. A pak...

je vše rozmazané. Tamar, nemůžete se za to pořád vinit... Jste v pořádku? Naklonila se ke mně a popadla mě za triko. A řvala mi přímo do obličeje. A nikdo mi nepomohl. Nikdy jsem to nikomu... Nikdy jsem to nikomu v Centru neřekla.

Měla jsem strach, že by se zlobili. A pak jsem vyrostla a zapomněla. Možná mám strach. Protože... Chtěla jsem, aby zmizeli. Nesnášela jsem je a chtěla jsem, aby zmizeli a dali mi pokoj. Nebyla to nehoda, doktorko Kesslerová. A proto nad svými emocemi nesmím ztratit kontrolu, ani na vteřinu, protože kdyby to se zhoršilo...

Mohla bych všechny nechat zmizet. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Hells kitchen" je městská čtvrť na Manhattanu. Myslím že by se to asi nemělo překládat.

00

Odpovědět

Aha, díky, přišlo mi to jako dost divné promo na show Gordona Ramseyho :-D Opraveno.

00

Odpovědět

Zatím spokojenost a těšení na další díly.
Pomaloučku se to začíná odhalovat.

40

Odpovědět

Už už jsem čekal na konci nějakou akci! A prd.

21

Odpovědět

Olafe, očekával jsi monstrózní ejakulaci a ono nic? Zvadl ti v rukách?

20

Odpovědět

+mykanecNezvadl. Ještě jednou děkuji za pomoc!

00

Odpovědět

"Nebylo nalezeno žádné video s podporovaným formátem a tipem MIME."

....?

Tak to byla zase ta Avira... někdy jde video normálně, někdyho vůbec nevidim a někdy nejde přehrát... dost by mě zajímalo, proč se každý chová jinak :D.

00

Odpovědět

Zlý Kůň chce vidět apokalypsu v režii Tamar!
Zlý Kůň by si měl vzít svůj Xanax...

40

Odpovědět

Kdyby si raději přeložil Vsauce,

25

Odpovědět

Vsauce samozřejmě ano, ale ne místo tohoto.

60