Epizoda 5Inhuman Condition (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:4 049

Dnes si dáme od psychologických sezení na chvilku pokoj a seznámíme se s dcerou doktorky Kesslerové Mirou a s Miřiným biologickým otcem.

Přepis titulků

Trefa! Ahoj. Opravdu se mi musíš hrabat v programu? Ano, protože se nudím. Máš teď víc pacientů než dřív, to je super. Dělala jsem si obavy. Vídáte se s tátou? - To je, oč tu běží. - Cože? Ne, jsme jen přátelé. Jsi singl, mami, můžeš chodit, s kým chceš.

A mně už je 18, takže mě to nepoznamená. I když si myslím, že máš na víc. Auvajs! Ne, tvůj otec a já spolu nechodíme. - Jen toho máme hodně společného. - Opravdu? Myslíš víc než mě a nenávist k mámě? Není pravda, že tvou matku nenávidím, jasné? Jen potřebujeme každá něco jiného. Bože můj, ušetři mě!

Ale opravdu, jsem v pohodě, věř mi. - Jsem v pohodě. - To bys měla být. A navíc mám hrozný hlad. Tak pojďme na jídlo, než padnu hlady. - Co si dáme? Čínu? - Jo. Mira si myslí, že spolu chodíme. Já vím, přidala si mě na Facebooku. Samozřejmě. Takže... Dlouhý den? Jo.

Mimochodem, byl u mě náš oblíbený pacient. Jsi v pořádku? Jo. - Dal mi jasně najevo, že mě nerespektuje. - Zmetek. Ne, vlastně... Myslím, že má proč být naštvaný. Neviním ho za to. Ale víc toho bez poručení mlčenlivosti říct nemůžu.

To beru. Mira dneska odletěla zpátky do New Havenu. Nemůžu uvěřit, že po tom, co... Každý den jejího života jsem ji viděla a teď... Teď je náš čas rozdělen na taková malá... Vyrostla. Až na to, že šla žít s Rachel. Nepřipomínej mi to.

Musím říct, že to, co Rachel udělala, bylo hnusné. A... Já bych ti to nikdy neudělal. Je dospělá. Už nejsme spolu. Když si chce koupit dům blízko Yaleu a dám Miře pokoj zdarma, co s tím nadělám? Právě o to jde, ani jí nemůžeš nic říct, je to pěkný podraz.

No... Pro Miru je to tak asi lepší. I když mi to ubližuje. Hele... Omlouvám se, že jsme tě tak odstřihly, když byla Mira malá, to nebylo fér. Věděl jsem, že se o ni dobře postaráte. A rád jsem byl za víkendového tátu, když to mé dceři dalo stabilitu, kterou potřebovala.

A vám se to povedlo. Opravdu. Hlavně v těch důležitých letech. Jsi taky rodina, Wille, víš to? Všichni tě milujeme. Mira, tak to je jasné, ale... Já taky. - I Rachel. - Opravdu? Tak jí to řekni, jsem zvědavý na její reakci. Ne, víš ty co?

Kdybys potřeboval ledvinu, byla by tu vcukuletu. Nebo kostní dřeň. Hodně pro nás znamenáš. Opravdu? To je super. Víš, že tě miluju, ne? A tenkrát jsem tě opravdu milovala. Vím. Jako kamaráda.

Myslela jsem, že to je takové velké... lesbické procitnutí, co jsem měla. Ale ne, bylo snazší si to myslet. Pravda totiž byla, že... jsem se zamilovala do někoho jiného. Rachel jsem milovala od první chvíle. A pořád ji miluju. A asi i vždy budu.

Ale jsem bisexuální... Nechápu. - Ne? - Ne. Ne? Aha. Michelle... Nelíbej mě jen proto, že jsem zrovna po ruce. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak už sice nejsme v její pracovní místnosti, ale pořád žádný velký dějový posun.

02

Odpovědět

Chápu, že to má nízký hodnocení... a pochopim, když se ot přestane překládat, ale mě se to zatim odst líbí... člověk furt čeká co se stane a ono furt nic :D a je to zajímavá změna. Jen doufam, že to nezklame.

70

Odpovědět

Zrovna u tohohle dílu jsem nízké hodnocení čekal, ten ani mě moc nebavil a z celého seriálu mi přišel nejslabší. Ale s překladem tohoto seriálu přestávat nebudu. Jednak by to bylo hodně nefér k lidem, kteří tady pravidelně nedávají jen půl hvězdičky :-) (a vzhledem k tomu, kolik lidí se tady tímto stylem hodnocení chlubí, tak existuje i nemalá skupinka lidí, kteří hodnotí jinak). A taky to má díly, které umí velmi příjemně překvapit :-)

131

Odpovědět

Bisexuální doktorka?Hned je mi sympatičtější,ale je to důležité pro další děj?

53

Odpovědět

Celkem jo. Celý ten seriál je o vztazích, které tam pak nějakou svou roli hrají :-)

91

Odpovědět

Dnešní epizoda byla katastrofická. Mladá byla od počátku zralá na bombu do čenichu a ten zbytek také nic moc.

Nějak nechápu zdejší styl hodnocení – klikl jsem na levý okraj levé hvězdičky jako projev znechucení v domnění, že dávám naprosté minimum a přesto přibylo jedno % do plusu z 41 na 42. Není to nějaký fail?

15

Odpovědět

A o kolik se změnilo "počet hodnocení"?... nevim, jestli sis toho už všimnul, ale nejsi tu jedinej.

90

Odpovědět

tak já jsem to půlhvězdičkou srazil z 48 na 47 %

10

Odpovědět

Zlý Kůň má za to, že se moc dobře nevyznáš v procentech.
Zlý Kůň navrhuje, abys dokončil sedmou třídu základní školy.

80