Instrukce

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 283

Každý asi zná situaci, kdy se někam potřebujete dostat, ale vaši známí vám nejsou schopní poradit. Pomůžou vám s tím moderní technologie?

Přepis titulků

- Haló? - Právě jsem vystoupil z vlaku. Haló, kdo je to? To jsem já, jsem před stanicí. Super. - Kde jsi? - Doma. A ty? Dohodli jsme se, že se potkáme tady. Něco mi do toho vlezlo. Měl jsem si vyzvednout oblek a nasednout do zpátečního vlaku v 14:20.

Neboj, to stihneš. Přijď ke mně domů. No dobře... A kde to je? Dej se po hlavní ulici a pak po té ulici, co uhýbá doleva, po které jezdí autobusy. Zahni na kruhovém objezdu a budeš tu. Která je hlavní ulice?

Jsem na rohu Brickley Street a Leahurst Road. Na jihozápadním rohu. Po hlavní, to je ta s obchody s kebaby. Ok, tak tedy Brickley Street. A kterým směrem? Směrem od stanice. Vyjdu hlavním východem ze stanice, poblíž okénka s jízdenkami, takže vejdu na hlavní ulici a dám se doleva, nebo doprava? Nech mě přemýšlet.

Dám se ke kebabu , nebo k restauraci s grilem? K té s červenou cedulí. Běž asi pět minut, dej se doleva u toho nového domu, který postavili vloni, toho s tou kruhovou věcí na něm. - Co? - Zavolej mi, až budeš za kruháčem. Haló? Haló?

Prostě mi řekni poštovní kód. Ten vlak ve 14:20 už mi ujel. Je to SE6 7PP. Díky, uvidíme se... za osm minut. Dojděte na jihozápadní roh Brickley Street a Leahurst Road. Dejte se kousek po hlavní ulici a pak po té ulici, co vede trochu doleva, kterou jezdí autobusy.

Zahněte na kruhovém objezdu a brzy budete v cíli. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video mi přišlo jako ztráta času pro diváka a ztráta času pro překladatele...

02

Odpovědět

Tak to mne mrzí, protože jsem jej doporučil já :( Ale mne se líbí, není špatné.

11