Internet Explorer vs. Google Chrome

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:7 736
Používáte Microsoft Edge (či Internet Explorer), Google Chrome, anebo úplně jiný prohlížeč? A používáte je k tomu samému jako ve videu?

Přepis titulků

- Čau, jak je? - Ahoj, Internete Explorere. Teď jsem Microsoft Edge. Dostal jsem upgrade. Co vybingujeme jako první? - Vybingujeme? - Jasně, vybingujeme. Vyhledáme. Vybingujeme to na webech. Já si to vygooglím. Kdo pořád ještě googlí?

V podstatě všichni. STÁHNOUT CHROME Copak to děláš? Ne, Chrome nepotřebuješ. Chrome není tak dobrý, jak lidi říkají, fakt. Ne, nestahuj… - Čau, kámo. - Jak je, Chrome, kámo? Pojď sem.

Kámoši. Jo, kámo! Budeme kámoši… Ale ne… Ne, co to… ODEPNOUT Z HLAVNÍHO PANELU Než změníš výchozí prohlížeč… dej Microsoftu Edge šanci.

Jdeme do anonymního režimu? - Ahoj, tady Microsoft Edge. Čím začneme? - Stáhnout Chrome. Ne! Ty šmejde jeden! Ne! Ne… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Maxthon

00

Odpovědět

Opera je a byla top. Měla jako první systém listů, teď má pro změnu zdarma integrovanou VPN. A nežere zdaleka tolik RAM co Chrome.

42

Odpovědět

Taky měla jako první gesta myší, bez kterých si už ani nedokážu představit pohyb po internetových stránkách :)

20

Odpovědět

Používat chromáka? To už snad raději ten ie.

25

Odpovědět

Já používám edge v podstatě od tý doby co vyšli windows 10 a nemůžu si ho vynachválit. Teď nedávno ho ještě zlepšili, mám ho i na iphonu, safari mě nějak nesedlo.

211

Odpovědět

A co na Edge konkrétně chválíš?

11

Odpovědět

+KletusTo lze asi jen těžko posoudit, přešel sem na něj z mozzily po nějaké aktualizaci když měnili vlevo nahoře vpřed, zpět, domů a nešlo si to upravit. Teď už to tak třeba není. Sem jen běžný uživatel, je to pro mě spíš rámeček internetu než že bych z toho dělal vědu jako někteří lidé. Teď po aktualizaci je rychlejší podstatně a i přybývají doplňky čím dál víc. Celkově se mi líbí, je přehledný. Ale nedávno sem se dočetl že třeba netflix ti na pc v mozzile, chromu atd nepustí vyšší než 720p kvalitu myslim, zatímco v edge můžeš až na 4K

22

Odpovědět

+Rhades"přešel si na něj z mozilly", běžná chyba kterou říká většina uživatelů firefoxu. Když chceš mluvit o prohlížeči, tak Mozilla je firma, která vyrobila (naprogramovala) prohlížeč, který se jmenuje FIREFOX.
Vím, že zním jako hnidopich, ale to by si pak taky mohl říkat, že teď používáš prohlížeč Microsoft a ne prohlížeč EDGE...
Je pravda že původní název produktu je Mozilla Firefox, ale když budeš říkat jenom "mozilla", může si pak někdo myslet, že mluvíš o Mozilla Suite, co je taky nejenom webový prohlížeč od stejné firmy MOZILLA.

41

Odpovědět

+miniOk beru na vědomí, vím že mají i jiné produkty, ale neznám nikoho kdo by je využíval. btw kousek dolu týpek downloaduje mozillu a má 15 palců nahoru :D

10

Odpovědět

+RhadesAno, vím o něm (Mates001), chtěl jsem mu taky napsat, ale podle mého názoru, není tomuhle uživateli více než patnáct let a můj komentář na jeho komentář by neměl žádnou odezvu.
Na rozdíl od Tebe, kde mě přesvědčil Tvůj komentář, kde popisuješ věci jako, aktualizace a nebo rozdíly v kvalitě, je jasné (doufám :)), že si dospělí jedinec, se kterým je možné na tyhle úrovni diskutovat. Už jenom to, že po přečtení mého poučovacího komentáře si reagoval, tak, jako si reagoval a neposlal si mě rovnou do p****e :)
Neměl jsem v úmysle nikoho poučovat..., jsem prostě hnidopich :o

11

Odpovědět

zerie menej RAM :D a existuju niektore stranky ktore vyslovene potrebuju explorer, na inych prehliadacoch nebavia ako maju

04

Odpovědět

I download Mozilla

173

Odpovědět

Dnes uz slobodny browser neexistuje, vsetko zdegenerovalo a vsetko diktuju fb a google korporacie...

19

Odpovědět

Pokud máš o víkendu chvíli času, tak si zkus naprogramovat vlastní slobodný browser. Třeba zjistíš, proč neexistují.

70

Odpovědět

+jjklol mas plno slobodnych browserov, aj ten firefox je slobodny pokial zmenis nazov

00

Odpovědět

máš hneď jeden vyvinutí vo svojej krajine.

01

Odpovědět

Jen pro upřesnění - na počátku roku 2020 vydal Microsoft nový edge s jádrem svobodného chromia. Takže dneska je to vlastně taky chrome. Jenom převlečený do jiného kabátku. Stejně jako Opera, Vivaldi, Brave.. Jediný kdo si frčí na svém jádru je Firefox a Safari.
Nutno podotknouti, že Edge je od té doby skutečně použitelný.

184

Odpovědět

Nemá teď Opera zdarma integrovanou VPN?

31

Odpovědět

myslim,ze aj Firefox je na chromiu

013

Odpovědět

+skavenNení. Firefox má vlastní engine Gecko.

30

Odpovědět

a seznam, či ten tiež založený na chromia ?

02

Odpovědět

+Richmond153Ano, to je taky chromium

20

Odpovědět

Co je to za člověka, že musí hledat porno?!? Tu stránku musí mít zarytou v paměti! :-)

1313

Odpovědět

Namoutě, dělám to samé, jen místo Chromu stahuju Vivaldi a místo pornhubu lezu na xvideos.

75

Odpovědět

Mozno aj Edge je fajn, ale ked som zvyknuty na Chrome tak naco to menit...
Pouziva niekto Edge ?

171

Odpovědět

Jen pro upřesnění, Microsoft Edge a Internet Explorer jsou rozdílné aplikace ;-) a stále fungují souběžně.

50

Odpovědět

Díky za upřesnění, popisek upraven :-)

00

Odpovědět

A nedej bože odinstalovat IE.

01

Odpovědět

Firefox rules...(First)

368

Odpovědět

Firefx uz davnoo nieje firefoxom odkedy odstrhli realne rozsirenia a nahradili ich

61