Irene Cara - Flashdance... What a FeelingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:8 923

Flashdance je kultovní film z roku 1983. Dnes si v hudebních klenotech poslechneme píseň What a Feeling, která získala cenu filmové akademie, Zlatý glóbus, i hudební cenu Grammy. Je to jediný singl Irene Cary, který se v žebříčku Billboard Hot 100 umístil na prvním místě.

 

Přepis titulků

Nejdřív není nic, jen pomalý žhoucí sen. Tvůj strach jako by se skrýval hluboko ve tvé mysli. O samotě pláču, tiché slzy plné hrdosti ve světě z oceli, z kamene.

Slyším hudbu, zavřu oči a cítím rytmus. Celou mě ovine, zmocní se mého srdce. Ten pocit. Být znamená věřit. Můžu mít všechno, tančím teď o svůj život. Vezmi svou vášeň a dej jí průchod.

Obrazy ožívají, můžeš se protančit životem. Už slyším tu hudbu. Zavřu oči a sama jsem rytmem. V mžiku se zmocní mého srdce. Ten pocit. Být znamená věřit. Můžu mít všechno, tančím teď o svůj život. Ten pocit.

- Ten pocit. - Sama jsem teď hudbou. - Být znamená věřit. - Sama jsem teď rytmem. Obrazy ožívají, můžeš se protančit životem. - Ten pocit. - Můžu mít opravdu všechno. - Ten pocit. - Když zavolám, obrazy ožívají. - Můžu mít všechno. - Můžu mít opravdu všechno. - Mít to všechno. - Když zavolám, obrazy ožívají. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Si pamatuju 90tky. segra na to dycky cumela... ja ten film vubec nechapal jako malej spunt :DD

00

Odpovědět

Písnička úžasná, klip strašnej. A navíc mám cover od Global deejays... :)

01

Odpovědět

bleju

227

Odpovědět

"Ten pocit" osobně tuhle hlášku nesnáším, tak nějak jsem vypozoroval, že to teď puberťáci pořád říkají. Škoda, osobně bych tam dal něco jiného...

615

Odpovědět

Se přes to zkus přenést. Do téhle písničky se to hodí. :-)

100

Odpovědět

Ten pocit, když lidi hatujou už i "ten pocit".

202