Jack Johnson - If I Had Eyes

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:2 238

Jack Johnson je výborný,  známý písničkář a vy se s ním můžete seznámit. Kdysi jsem viděl jeho koncert na ČT2, kde byl dokonce uváděn s CZ titulky a tak jsem chtěl udělat něco i pro tento web. Korekce a po opravách asi i 70% překladu xxENDxx. Písnička If I Had Eyes je z posledního alba Sleep Through The Static, osobně bych vám ale spíš doporučil jeho starší věci.

Přepis titulků

Kdybych měl očivzadu na hlavě, řekl bych ti,že ti to sluší, když odcházím. Kdybys zkusila důvěřovat ruce,která tě živí, nikdy bys nepocítila hlad, ale ten ty stejně nikdy nepocítíš. Více toho nebo méně tamtoho,je v tom rozdíl? Nebo se prostě nechceme vzdát věcí,které už nemáme?

Někdy čas prostě nic neléčí. Ne, vůbec neléčí. Stůj bez hnutí, když se nám tozačíná vymykat z rukou, zamilovaní či ne, pochybuji,že tě získám zpět. Vyhraju tě zpátky, S takovýmhle kukučem,si mě k sobě nepřipustíš, pořád odvracíš zrak jinam.

Spousta lidí tráví čas tím,že proplouvají životem. A my oba jsme se staliobětmi osamělosti. Máš hladové oči,plné beznaděje. Nemůžeš jim dát co potřebujía začít znovu taky nemůžeme. Jsme jak budova držícípohromadě zohýbanými hřeby rozpadající se, ale přitom stále stojící Nehodlám tě obírat o tvůj čas čas, čas, čas...

Někdy čas prostě nic neléčí. Ne, ani náhodou. Stůj bez hnutí, když se nám tozačíná vymykat z rukou, zamilovaní či ne, pochybuji,že tě získám zpět. Vyhraju tě zpátky, s takovým kukučem si mě k sobě nepřipustíš, pořád odvracíš zrak jinam.

Odvracíš zrak... překlad: xxENDxx, Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

melodie pohodová, text krásnej :)

180

Odpovědět

Podle mě je to velmi povedená skladba. :)

180

Odpovědět

Moooc fajn song :)

180