Jack Whitehall o Robertovi Pattinsonovi

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:646
Počet zobrazení:8 445

Jack Whitehall je britský komik, kterého můžete znát například z jeho sitcomu Bad Education. V tomto video nám poví o svých zkušenostech ze školy, kde hrál po boku Roberta Pattinsona.

Přepis titulků

Nebudu vám lhát. Hlavní důvod, proč mám problém s Robertem Pattinsonem a Stmíváním je: Když jsem chodil do školy, došlo mi, že nebudu dobrý ve sportu nebo v učení. Tak jsem si řekl, že když mi nic nejde, budu muset dělat divadlo. To děláte, když jste k ničemu. Jsou tu nějací divadelní studenti? Stěží se smějou... Co mi můžou udělat? "Koukej, Jacku, jsem naštvaný strom!" Polibte si.

Ale to jsem udělal, šel jsem hrát divadlo. Řekl jsem si, že půjdu na konkurz každý divadelní hry v mojí škole. A na každým konkurzu naší školy jsem uměl všechny svoje repliky, dal jsem tomu všechno. A v každý tý hře dostal hlavní roli Robert Pattinson a já dostal roli šestého vesničana. Blbečka, který stál v rohu jeviště a hodinu a půl nedělal vůbec nic, zatímco se na něj jeho rodiče poníženě koukali.

A musím říct, že jsem to v těch rolích nevzdával. Když jsem hrál šestého vesničana, dal jsem do toho úplně všechno. Učitel mi říkal: "Jacku, na konci scény má Robert závěrečnou řeč, ty přejdi velmi potichu z tamté strany jeviště na tuhle stranu jeviště. A potichu odejdi, bez nějakých cirátů." A já si říkal: "Pane, vy jste pěkná naivka." Když je Jack Whitehall na jevišti, nepřechází, ale plachtí. A co taky museli dělat, a to se stalo několikrát, škola musela do her dopisovat další role, aby si moji rodiče nestěžovali řediteli.

Víte, jak to je ponižující? Když s kamarádama stojíte u plakátu a sice tam stálo moje jméno, ale všichni věděli, že v Betlémě žádný emu nebyl! Vypadal jsem jako kretén! Ale nejhorší na tom je, a pořád mě to štve a asi nikdy nepřestane, jeden jedinej, jednoduchej fakt.

A to je: Robert Pattinson neumí hrát. Už ve škole neuměl hrát a neumí to ani teď! Šel jsem se na to Stmívání podívat několikrát. A pokaždý, když ho skrz slzy vidím na plátně, překvapuje mě, jak hrozný je to poleno. Akorát pochoduje sem a tam a má pořád ten samý, mrzutý výraz. A ten pohled ukradl mně! Ale nejsem zatrpklej, mám radost.

Překlad: Agnes www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

menší chyba
2:05 "aso nikdy nepřestane"
Jinak dobré, zábavné video. Díky videačesky jsme objevil mnoho skvělých komiků a myslím že mít víc rozmanité stand-up okénko nemůže být na škodu. Dobrá práce a pokračujte v tom.

80

Odpovědět

Děkuju, opraveno :)

00

Odpovědět

Rozhodně víc od tohoto komika!!! Smála jsem se skoro celý video :D :D

213

Odpovědět

Kdybych dostal to co Pattinson odehraju to stejně a klidně nahej... prachy sou prachy... (s velkýma prachama přicházej i velký k***y s ceckama) a na lidi jako je on bych ani nereagoval

1217

Odpovědět

On myslel, že je celkově horší herec než on. Jinak s tebou souhlasím, taky bych ho ignoroval, kdybych dostával takový prachy ;-)

20

Odpovědět

Jack Whitehall má doma roztrhaný plakáty Twilightu, vodoo panenku Roberta, co už vypadá spíš jako jehelníček, a doma brečí nad tím, že by to všechno zahrál lépe!
Aneb berte komika vážně :D Přiznejte se, kolik lidí tu zavolalo policajty na Jimmyho Carra? :D

412

Odpovědět

Takovej lehce lepší průměr... Opravdově jsem se zasmál snad jen na konci (...but I'm not bitter, I' very happy :D) a to mám k problematice docela blízko (6 let ochotnického hraní). Každopádně sice máte na videacesky daleko vtipnější stand-up komiky, na druhou stranu palec nahoru za neustálou snahu o nové tváře. :-)

96

Odpovědět

Osvětlovač měl asi co dělat :D

1040

Odpovědět

fanoušci Stmívání a Pattinsona nevěděj co je to stand-up komedie

538

Odpovědět

Nejsem fanousek Stmivani ani Pattisona a tenhle stand up vubec nebyl vtipnej.

3835

Odpovědět

Zajímalo by mě, jak to měl zahrát jinak (líp), když to měl přesně takhle ve scénáři a měl hrát upíra, který neprojevuje navenek emoce a má kamennou tvář. Každej někde začíná a on pak taky nebyl nejšťastnější z toho, že to musel natáčet. Špatnej herec to rozhodně není, což potvrzuje i to, do jakých filmů ho obsazují teď. Ale určitě dostanu spoustu mínusů protože Stmívání bla, bla, bla...

3253

Odpovědět

Obsazují ho, protože ho miluje spousty náctiletých dívek. Viděl jsem s ním několik filmů a vždy bych si tam dokázal představit někoho lepšího.

529

Odpovědět

+MysliCzAha, takže do filmů jako Maps to the stars, Cosmopolis a Rover ho obsadili, protože ho milují náctileté dívky...to jsou vyloženě filmy cílené na náctileté publikum.

258

Odpovědět

Upřímně nevím co měl Pattinson napsaný ve scénáři, ale i absence emocí se dá zahrát líp než to zvládl on. Nevím v jakých jiných filmech hrál a asi sem ho ani jinde neviděl, takže jakej je herec nebudu komentovat, ale k jednomu se vyjádřit musím. On to musel natáčet? Někdo mu držel pistol u hlavy a vyhrožoval mu smrtí pokud tu roli nevezme?

102

Odpovědět

+KarelDo role Edwarda si ho vybrala sama Kristen, jelikož se jí na něm cosi líbilo (taky spolu pak chodili). Režisérka ho obsadit nechtěla, protože v něm nenašla to, co pro upíra Edwarda chtěla. Nicméně dala nakonec na přání představitelky Belly. To jen tak mimochodem.

70

Odpovědět

Otřesné, naprosto. Neříkám, že Pattinson je nejlepším hercem všech dob, ale hrát určitě umí (Voda pro slony), navíc se zdá, že je to i fajn kluk (interview na yt).
Pak přijde zamindrákovaný budižkničemu a dopadne to takhle.

2962

Odpovědět

Clark, nemyslím, že to on myslel vážne. Je to komik. Keby si vzal všetko z čoho si komici robia posmech, vyšlo by ti, že sú všetci vlastne zakomplexovaní homofóbni, sexistickí rasisti čo nenávidia veriacich a ateistov zároveň. A to si snáď nemyslíš. ;-)

1030

Odpovědět

Ty znás Roberta jen z interview na yt a z filmů. Všude hraje nějakou roli. On ho zná ze školy, myslíš si, že ho znáš lépe? :-D A ve Vodě pro slony to taky nebyl, Bůh ví jaký výkon! Určitě jsi měl/a ve škole nějakého blba, kterého jsi neměl/a rád/a! A proč se do toho dotyčného nenavážet, zvláště, když ho zná skoro celý svět.

274

Odpovědět

Já souhlasím s tím, že RP je slušnej herec a v několika filmech už to rozhodně dokázal. Dokonce i v upřímných trailerech tolik vysmívaná Kristen Stewart se mi v několika filmech dost líbila (Adventure land, Welcome to the Rileys,...). To snad ale neznamená, že si z nich nemůžeme dělat p***l. Prostě se oba dostali do vleku Twilightu a dokud nezazáří v nějakým jiným trháku, tak se z toho jen tak nevyvlečou. A proč bychom si jako nemohli dělat srandu z herců? Z koho jiného teda? Vytahovat hned řeči o zakomplexovanosti mi přijde v tomto případě poněkud ukvapené :)) Za mě solidní výstup - 7/10

204

Odpovědět

Ne ze bych byl fanda stmivani nebo co a ani nerikam ze pattinson je dobrej herec. Jenom by me zajimalo proc se navazi do nekoho,kdo uz to treba ma ve scenari - aby nepouzival moc mimiku,emoce atp.
Celkove me prijde ze je ted nejaka moda obdivovat jen role,kde musej lidi hrat silence,zaporaky atp. Samozrejmne ze to bude ''zajimavejsi'' nez nejakej zamilovanej upirek.

Trochu moc jednoduchy strefovat se do role a do filmu o kterym kazdy vi,ze 90% dospelejch lidi to ma za patetickou picovinu.

1535

Odpovědět

tim koncem si to u mě zachránil

86

Odpovědět

Pár minut před začátkem pracovní doby a tohle mě naladilo na celý den :-D prostě pecka :-)

266