Jack Whitehall a co nedělat na letištiStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:7 450

Komik Jack Whitehall nám dnes poradí několik tipů, co nedělat na letišti a na co se raději neptat během letu. Rovněž nám prozradí, co ho na cestování děsí.

Přepis titulků

To je pěkný přivítání! Zdravím vás. Teď si trochu zavtipkujeme, abyste se pak nenudili na letišti, dobrá? Trocha srandy pro vás. Stačí si zajít do místního obchodu s kostýmy, pronajmout si uniformu pilota, hodit ji na sebe, vyrazit na letiště, sednout si do baru a zpít se pod obraz.

Sledujte, jak je z toho vaše okolí úplně vyděšený. Hej, kam se chystáš? To je můj let! Neboj. Znám zkratku. Nervuju se. Hlavně během letu. A oni to zrovna moc neulehčují, co?

Bezpečnostní instruktáž. Nebylo jí už dost? Je 2017. Víme, jak se máme připoutat. Už to známe. Proč musíme každý let začínat s tou předehrou posádky s názvem Jaká smrt vás může potkat na tomto letu? Je...

Je to už taková rutina a jsme na ni zvyklí, takže ji nikdo nezpochybňuje. Ale já jsem ten, co ji zpochybňuje. Nedávno jsem letěl. Dělal jsem to, co asi každý z nás. Zvedal jsem roletu při vzletu a přistání. Poprvé v životě jsem si řekl, že se optám letušky, proč tu roletu musím pokaždé zvednout.

Je to otázka, které jsem vzápětí litoval. Kvůli pravému důvodu. Ptám se: "Madam, proč musím mít vytaženou roletu při vzletu a přistání?" Koukla se na mě a víte, co řekla? "No, pane, kdyby se něco stalo s motorem, pak jste pilotovýma očima."

Prosím? Nejsem připraven na takovou zodpovědnost! A při nákupu letenky mi to nikdo neřekl! Myslel jsem, že tam budu sedět jako pasažér, ne jako kopilot! A taky si myslím, že máte špatnýho člověka. Řeknu vám proč, Měl jsem prášky na spaní, dvě sklenky vína a právě jsem bulel při sledování V hlavě!

Nejsem vás člověk! Co na to... Co na to říkáte teďka? Řítíme se střemhlav k zemi a já vyhlídnu z okna a vidím kouř vlající za motorem.

To si to jako mám nakráčet do kokpitu a říct: "Moc se omlouvám, pánové, tady váš parťák. Netuším, zda o tom víte, ale chybí nám jedno křídlo. Bylo by fajn se připoutat. Pošlu někoho, aby vám to ukázal. Díky."

Je to šílený. Teď to vypadá, že jsem jí fakt něco řekl. Samozřejmě jsem si nestěžoval. Jsem Brit. Neopovážil bych se dělat problémy. Asi si ani stěžovat neumím. Nenávidím to.

Když si někdo stěžuje třeba v restauraci, tak uvnitř umírám. "Prosím, nic neříkej. Nedělej tu žádný scény. Prostě ty ořechy sněz, ano? Máme doma EpiPen. Vyřešíme to pak. Co? Ne! Nic se neděje. Děkuji.

Ne, chutnalo jí. Ten krk má napuchlý pořád. Děkuji." Sociální úzkost, s tím bojuju. Mám sociální úzkost. Proto je při cestování pasová kontrola moje noční můra. Nenávidím pasovou kontrolu. Nesnesu dotazování úřední osoby. Pokaždý se sesypu.

A to u úplně základních dotazů. Přijdu tam a oni: "Odkud cestujete, pane?" Z Francie. Ne, Španělska. Itálie! Sakra! Anglie. To je nevyspání z letadla. Pilule nezabraly. Ne pilule jako drogy.

Ale prášky na spaní. Nemám tu drogy. Nejsem dealer. Střeva prosím vynechte. Dole je to výbušný. Ne jako bomba! Řekl jsem bomba na letišti! Ne! To není... Je to fráze! Pořád říkám bomba! Bomba, bomba, bomba!

Teď už to nezní tak hrozně. Bomba, bomba, bombička! Už budu ticho, koukáte na mě jako na teroristu. Přísahám, nejsem terorista! Jsem jen Jack, otrava Jack. Odpal, Jacku! Ne odpálit! Ne!

Nestřílejte! Mockrát vám děkuju. Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto nebolo vtipné ale trápne.

58

Odpovědět

Hijack nie je odpálenie bomby ale únos (lietadla)

82

Odpovědět

to ano, ale s doslovným překladem by to zabilo vtip

91

Odpovědět

ktere k***y davaj tak malo procent? to je boži standup...

88

Odpovědět

Hijack :D

70

Odpovědět

Slyšel jsem že ty okénka jsou zatažený proto aby při pádu do vody bylo vidět kde kdo je i z venku ne? :D

80

Odpovědět

Náhodou, to je fakt zajímavá otázka. Ta Tvoje odpověď mi dává trochu větší smysl, i když ta jeho má taky co do sebe. Mě nějak nenapadlo, že by pasažéři mohli informovat posádku, co se děje venku (doufala jsem, že posádka má sama přehled :D), ale myslela jsem, že je to prostě proto, aby bylo vidět, co se děje vevnitř. Kdyby se třeba nepovedlo přistání a vypukl požár nebo tak...

80

Odpovědět

To víš že ano, protože když vzlétáš, tak budeš padat do vody.

13

Odpovědět

+:/Říká se tomu ostrov a je to pevnina obklopená vodou...

90

Odpovědět

+PolymorfVětšina letišť je v okolí vody.

40

Odpovědět

+AlennJen jsem chtěl uvést příklad, kde je to nejkomplikovanější a asi i nejpravděpodobnější.

20