Je Benjie učitel provazu, zmrzlinář, nebo hypnotizér?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:11 762

Tajemný host opět na straně Davidova týmu.

Poznámka: Takhle vypadá zmiňovaná čokoláda do točené zmrzliny.

Přepis titulků

Přivítejte, prosím, dnešního speciální hosta, Benjieho. Emily, odkud znáš Benjieho? Tohle je Benjie, pomáhá mi splnit si sen, který se mi často vrací, a to naučit se provaz. Jacku, odkud znáš Benjieho? Tohle je Benjie, loni mě a kámoše zhypnotizoval, abychom mohli vidět filmy s Harry Potterem jako poprvé. A nakonec David, odkud znáš Benjieho?

Tohle je můj zmrzlinář Benjie... Ne, není, že ne, Davide? Rozhodně není. Jak se tu píše, tohle je můj zmrzlinář Benjie a říká mi "dvě čokolády", protože... Pokračuj. Protože mi vždycky dává dvě čokoládové tyčinky na mou zmrzlinu. Tady to máme. Lee, kde chceš začít? Chci začít u Emily a ujasnit si, jestli se ti vrací sen, ty se ho chceš zbavit a on ti pomáhá, nebo je tvůj sen se naučit provaz?

Občas se mi o tom zdá a on mi pomáhá, abych byla flexibilnější... Takže to není v mysli, ale v těle, chceš umět fyzicky udělat provaz? Ano. Do jakého úhlu to zatím dokážeš? Pravé nohy, nebo levé? Pro úhel potřebuješ obě nohy.

Věř mi, je to má balicí hláška. Kdyby to byl rovný provaz, to je, když koukáte před sebe, tak ten neumím. Tenhle docela umím. Dobře. Tenhle bych potřebovala zlepšit. Nejlíp ti jde s pravou nohou vepředu a levou vzadu? - Jo.

- Tak to nedělejme složitý a ukaž nám ho. Nemůžu... Jde o to... Co? O co jde? Jde o to, že se mi ten sen vrací. To je divný, taky mívám opakovaný sen, ve kterém s tebou dělám provaz. Taky mívám opakovaný sen, jsem sýr a honí mě Womble. Ale neprobudím se a nejdu za nejbližším člověkem: "Převlečeš se za Wombla, já za sýr a ty mě budeš honit?" To přece neuděláš.

Možná bys měl. Jsou různé sny, že ano? Jsou sny, které chceš, aby byly pravdivé... Nezačneš nám tu zase zpívat, že ne, Davide? Takže co tě učí? Pilates? Jo, pilates. Nedávej jí možnosti. Máš dost Emily? Nechceš se ptát někoho jiného? Nikdy nemám dost Emily.

Davide, můžu se tě zeptat na běžnou otázku, kolik od tebe chce Benjie za dvě čokolády do zmrzliny? Chce po mně libru padesát. Kolik za ně platí běžní zákazníci? Dvě čokolády do zmrzliny nejsou dostupné pro běžné zákazníky. Co sis říkal, protože musel být moment, kdy ti řekl: "Nedám ti jednu, ale dva." V podstatě to bylo spojení radosti a trapnosti. Jako v mnoha chvílích v mém životě.

Jak často je Benjie ve tvém okolí? Kolikrát týdně pracuje u tvé ulice? Benjieho zmrzlinářský vůz často parkuje na konkrétním místě. Co to je za místo? U Queen's Parku na severozápadě Londýna. Proč tam často chodíš? Protože tudy chodím z bytu do BBC. Jak jste se poznali, Davide? Kdo se jako první představil? Benjie se představil sám.

Při jakých okolnostech? Benjie mě poznal jakožto člověka z televize. Kdy jsi byl v televizi? Je ti líto, když končí léto? Víš, kdy se ten rok uvidíte s Benjiem naposled? Naštěstí nikdy přesně nevíme, kdy se ono léto vidíme naposled. Kupodivu je pro oba lepší, když to nevíme. Ujasněme si to, Benjie ti nabídl dvě čokolády, protože je fanouškem tebe a tvé práce.

Znělo by to divně bez slova práce, že? Potom ti začal říkat "dva..." Neřekl jsi: "Podívej se na mě, jsem David dvě čokolády." To jsi neudělal? On ti tak začal říkat. Nikdo neví lépe než ty, Robe, že jsem vždycky zoufale chtěl mít nějakou přezdívku. V tomhle případě jsem ji nevymyslel já. A dokonce si myslím, že jsem tu přezdívku nedostal napoprvé... No jasně, to by bylo šílený.

Podruhé nebo potřetí... Počtvrté nebo popáté, muselo se to nějak vyvinout. Nabídl ti, že by ti dal na kornout i něco jiného? Ne, ne. Dobře, přesuňme se k Jackovi. Připomeň nám to, Jacku. Benjie mě a kámoše zhypnotizoval, abychom se na filmy Harryho Pottera mohli podívat jako poprvé.

Takže jsi je viděl všechny? Jo, jsem blázen do Pottera. A ty jsi je tak strašně chtěl vidět znova, že... Je to profesionál, nebo jen kámoš, co to umí? Když loni vyšly Relikvie smrti část dvě a byl konec, tak jsem byl smutný. Zažíval jsem těžké časy, snažil jsem se přestat i kouřit a Benjie mi s tím pomáhal. Bavili jsme se o tom a zeptal jsem se: "Co jiného jsi udělal?

K čemu dalšímu jsi lidi zhypnotizoval?" A on odpověděl, že tohle udělal někomu, kdo chtěl znovu vidět Star Wars. Řekl jsem: "To je super, můžeš to udělat mně a kámošovi u Harry Pottera?" Myslím, že po tomhle díle hodně diváků bude chtít využít jeho služeb. Co se dělo, když tě hypnotizoval? - Dostane tě do přechodného stavu. - Jak? Je převlečen za čaroděje? Jak tě dostane do přechodného stavu?

Co dělá? Mluví na tebe, uklidní tě. Co říká? - Nepamatuju si, byl jsem... - Je dobrej, že jo? Koho tipuješ, Lee? Nevím, jsou to buď dvě čokolády, nebo dvě nohy. Takže ne Harry Potter? Nevím... "Draco dormiens nunquam titillandus."

Je tu pár bláznů do Pottera. To je motto bradavické školy: "Nikdy nelechtej spícího draka." Dobře... Dobrá paměť vzhledem k tomu, že jsi to v podstatě viděl jen jednou. Dobře, potřebujeme odpověď. Tým Leeho, je Benjie učitel provazu Emily, Jackův hypnotizér, nebo Davidův čokokamarád? Co tipnete?

Tohle je těžké, protože všechno je to tak nepravdivé. Tipneme tu nejšílenější možnost, Jacka. Jacka? Tipuješ Jacka, hypnotizování, Harryho Pottera, dobře tedy. - Takže Benjie... - Emily. Měníme to na Emily. Měníš to na Emily? Tipuješ Emily a provaz? Jack, tipneme Jacka.

Tipneme Jacka? Víš co? Prostě ti to řekneme! Je to fuk! Co tipujete? - Jack! - Jack! Tipujete Jacka, dobře. Benjie, povíš nám prosím, ke komu patříš? Jsem Benjie a pomáhám Emily splnit si sen naučit se provaz. A další pochopitelná otázka, můžeš nám předvést provaz?

Samozřejmě. Děkujeme, Benjie. Děkuji. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

99 %
1. nejoblíbenější :o

31

Odpovědět

Ono se to ustálí. Hodnotilo to pětkrát méně lidí než #2. :)

40

Odpovědět

ta čokoláda je nic moc a zmrzlina ještě horší :D zlatá česká točená zmrzlina
Video s Lee Mackem z Coundownu kdy složil 9 písmenkové slovo se nebude překládat ? :D

164