Postavil Terry protiatomový kryt, je to policista, nebo učí wrestling?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
100. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:12 594

Tajemný host na straně Davidova týmu. Buď pomáhal Kelvinovi stavět protiatomový kryt, posvítil si na Davidovo vloupání, nebo učí Jacka wrestling.

Poznámky:
The Generation Game je pořad, kde jsou čtyři týmy odlišné generace. Jde vždy o příbuzenské dvojice.
Ronnie Corbett je dnes již zesnulý komik.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Terryho. Takže Kelvine, odkud znáš Terryho? Tohle je Terry, postavil protiatomový kryt na mé zahradě. Dobře. Davide? Tohle je Terry, je to policista, který byl zavolán, když jsem byl spatřen, jak se snažím dostat oknem do svého bytu. Dobře. Jacku? Tohle je Terry "The Mean Machine" Fraser, učí mě wrestling.

Jasně. Tady to máme. Kde chce začít tým Leeho? Kelvine, kolik lidí se do toho krytu vejde? Vsadím se, že jen jeden, ty sobecký hajzle. "Promiň, zlato." Maximálně čtyři. Maximálně. Proč ho vůbec chceš?

Svět je nebezpečný a já chci být chráněný a chránit své nejbližší. Pokud bude atomová válka, tak nechci žít. Ani já ne, souhlasím s tebou. Nechci vyjít z krytu a snažit se znovu vybudovat společnost. A najít Kelvina MacKenzieho, jak poskakuje a říká: "Velím tomu tady." Nemám žádné schopnosti... Dobře, společnost je zničená atomovou válkou, jak dlouho – jsme opět v době bronzové – jak dlouho bude trvat, než se budou hledat lidi na takovéhle pořady?

Bude to minimálně za 2000 let. Dokážu si tě představit ve společnosti jako z Šíleného Maxe, kde jsou všichni v motorkářském gangu a ty říkáš: "Dokážu si představit vtipný důvod, proč sem jeden z těchto čtyř nepatří." Kelvine, vejdou se tam čtyři lidi, takže existují jen tři lidi, na kterých ti záleží? - Ano. - My dva a kdo ještě? Ronnie Corbett.

Můžeme žít dalších dvacet let na nejhorší party na světě. Dobře, Jacku, proč se učíš wrestling? Protože jsem fanda wrestlingu. Vždy jsem ho měl rád. Jakého wrestlingu? WWE. WWE? Jo, WWE, World Wrestling Entertainment. Není to WWF?

Museli to změnit, protože je zažaloval Světový fond na ochranu přírody. To není vtip, kvůli tomu to museli změnit. Vážně? Skutečně se ti to líbí? Jo. Viděl jsem chlapa, který měl asi dva metry deset a byl v úplém oblečku. To byla paráda! Úžasné. Jak dlouho se to učíš? Měl jsem jednu lekci, ale bude jich víc. Jednu lekci?

Bylo to super. Proč se to učíš? Jen abys uměl wrestling? Kdo se to učí jako bojové umění? Vidíš ty plakáty s taekwondo, karate, judo, cokoliv. "Půjdu se učit wrestling jako rádoby velký pan Američan." Jacku, můžeš nám říct pět slavných wrestlerů? The Rock, Hulk Hogan... - Hulk Hogan...

- The Undertaker. Pokračuj. Shelton Benjamin. To ne, to jsou advokáti. Shelton Benjamin je wrestler. Fakt? Neříkej mi, že tě někdo musel právně zastupovat. Dobře, Davide, připomeň nám to. Terry je policista, který byl zavolán, když jsem snažil oknem dostat do svého bytu.

Věříš tomu, Christine? Věřím, že by se snažil vloupat do svého bytu. Z nějakého zvláštního důvodu. Nejsem si jistá... Abych tam žil. Abych tam nadále žil. Zamkl jsem se, měl jsem u sebe instalatéra, který se snažil uvolnit odtok. Nedokážu si představit, jak mluvíš s instalatérem.

Mluvil jsi s ním vůbec? - Jo. - Měl jsi maňáska z rukavice? "Malý David si váží tvé práce. Dal by sis čaj?" Přijdu ti jako někdo, kdo by nedokázal mluvit s instalatérem? Musel bych vytvořit postavičku: "Prosím, omluv mého němého přítele. Nemůžeš nic říct, že? Každopádně, já tady tomu velím. Nefunguje dřez. Ty nemluv." Neřekl jsi, jak se do toho dostala policie.

Policista... Terry, přišel. Myslím, že ho zavolal soused. Potřebujeme odpověď. Tým Leeho, je Terry Kelvinův výrobce krytu, Davidův vyšetřující strážník, nebo Jackův učitel wrestlingu? Jediné, co je pravda ze všech těchto příběhů, je, že bych věřil Jackovi, že ho baví wrestling. Tipuji Kelvina, přijde mi jako paranoidní pošahanec, který má hodně volného času. Teď tipuji Kelvina, myslím si, že by mohl říkat pravdu.

Vážně? Dám na tým a tipneme... Tipujete Kelvina? Dobře, Terry, mohl bys nám říct, ke komu patříš? Jsem Terry Fraser "The Mean Machine" a učím Jacka wrestling. Dobrá práce. Skvěle, Terry "The Mean Machine" Fraser učí Jacka wrestling. - Ukažte nám, co umíte. - Pojď sem. - Jsem připravený. - Jsi připravený? Náš pořad se čím dál více podobá pořadu The Generation Game.

Tohle je základní chvat. - Počkat. - Počkat. To stačí, Terry. Jsi v pořádku? Frankie, už nejsi nejstrašidelnější člověk v tomhle pořadu. Jsi v pořádku? Řekl bych, že jo. Měl jsem jednu lekci, nejsem moc dobrý. Musím ti říct, že jsi nevyhrál.

Můžu se zeptat, jestli jsi při lekci neměl pocit, že otravuješ Terryho? Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thx s ank you so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to check if its possible but couldnt get it do https://kodi.software/ ne.ow that i have seen the way you did it, thanks guys
with
regards

01

Odpovědět

Jak s nim placnul :D To jsem teda necekal :D

190

Odpovědět

Jak se jmenuje ta žena vedle Lee Macka prosím? :)

90

Odpovědět

Christine Lampard...pro studijní účely ;)

190