Mazlící svetr Roba BrydonaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:8 340

Má moderátor Rob Brydon svetr na mazlení s manželkou? Zpovídat ho budou oba týmy. V týmu u Leeho jsou Nick Hewer a Miranda Hart, na Davidově straně uvidíte Jacka Whitehalla a Rebeccu Front.

Poznámky:
Orville je loutka kachny, se kterou vystupoval známý břichomluvec Keith Harris. 

Přepis titulků

Tohle je mikina, kterou si s manželkou společně oblékáme, když si chceme zpříjemnit chladný večer. Říkáme tomu mazlící svetr. Pravda! Můžu požádat o názornou ukázku s Nickem, šlo by to? Nicku, můžete nám s Robem předvést mazlící svetr? - Radši bych se tomu vyhnul. - To my všichni, proto jsem to řekl hned. Bylo mi jasný, k čemu to povede. Můžete se spolu pomazlit a…

Musel bych tam vlézt. No tak, Nicku. Vím, žes to ještě nedělal, budeš takovej můj učeň. Levou ruku dej sem. Náhodou je to docela příjemný. Můžeš mi sedět na klíně, Nicku. Dobře, ptejte… Kdo se chce ptát první?

Můžete oba týmy. Nicku, jaký je to pocit? Jo… To je můj mobil, abys věděl. Těžko se to popisuje. Pomůžeš mi natočit se tímhle směrem? Protože… naše, naše… Co děláš? Já nic nedělám.

Nic nedělám! V našem obýváku hodně táhne… Co děláš? Počkej! Pojď zpátky. Hodně tam táhne a my na tohle viděli reklamu v televizi, tak jsme si to ze srandy objednali a náhodou je to docela… Musíš uznat, že je to příjemný. Vypadá teď jako břichomluvecká loutka. Orville si teda pěkně dopřával, že?

Takže jsme si to objednali, každý večer ho nenosíme, ale občas jo. A býváte přesně v týhle pozici, tvoje žena nahoře? Ne, protože v obýváku máme víc než jen jednu židli, sedíme vedle sebe na gauči. - Ale tady gauč nemáme. - A máte víc než jen jeden svetr? Je to mazlící svetr. - Proč se netulíte každej ve svým svetru? - Proč jste koupili oranžovej? Chtěli jsme zakusit pocit Guantánama. - Jsou k tomu i kalhoty?

- Ne. Ale mohly by být, se třema nohama, že jo? Naznačuješ tím, že si chceš sundat kalhoty? - Svádí design svetru k intimitě? - Jo. Dneska večer ne. - Přišel čas rozhodnout se, co říkáš, Lee? - Mirando? - Vážně doufám… - Já teď chci vlízt do tvýho svetru. Díky, je to příjemný. Líbí se mi to.

Rebecco. Rebecco, to na tebe vyvíjí určitej tlak. - Do mýho nikdo nepoleze. - Zbývají už jen mý a Davidovy kalhoty. - Tak co myslíš, Lee? - Nechci to uspěchat, je mi dobře. Tak co to bude, pravda, nebo lež? Co se to děje? My… si myslíme, že je to…

- Lež. - Pravda. Je to pralež. Musíme se poradit s dalším členem našeho týmu, pojď. - Myslíme si, že je to pravda, nebo lež? - Nevím, jaká byla otázka. Jestli se mazlí… Mazlí se v tomhle svetru se svou ženou? - Ne. - Ne. - Je to lež. - Tenhle kluk má vážně silná stehna.

- A ty máš pěkně kostnatej zadek. Davide, co si myslíte vy s Rebeccou a Jackem? - Může to být pravda. - Jo. - V jiným bizarním a zvráceným vesmíru. - Honem. - Dáme tedy pravdu. - Hádáte pravdu. A vy? - Já to zapomněl. - Lež. - Pojďme zpět za Nickem. Tak teda lež. Tipujete lež. Můžu vám říct, že je to opravdu… lež. A co teď?

Vydrž. Pojď sem, je to skvělý a je tu dost místa i pro tři. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle jsou lidi, kteří jsou opravdu profíci. Dlouhodobě dělají pohotové vtipy takové, že kdo někdy něco psal, tak ví, že tohle je od srdíčka a že to jsou borci v tom, co dělají. Lee je největší hovaďák, tam vůbec nemám pochyb, že by se na tom domluvili dopředu. Ale i kdyby jo. Tak čeští baviči jim nesahají ani po ztvrdlou kůži na patách. A podle sebe soudím tebe. Já tohle beru jako klenot a jeden z nejlepších dílů, co už v tak supr show byl.

240

Odpovědět

Asi to bude tím, že právě nejsou ti profíci. Ale prostě lidi, který to hlavně baví. Češi si hrají na profesionálno, ale uniká jim bohužel pak ta radost a lehkost bytí s tim spojená.

71

Odpovědět

Zincenované, falešné. Zatím nejtrapnejší.

645

Odpovědět

Kdo dá tomuhle pod 100% tak je fakt suchar :-)

146

Odpovědět

kto veri, ze to je improvizacia a nie podla scenara, je fakt idiot

229

Odpovědět

+vm vargaChápu, že je pro tebe nepředstavitelné, že je někdo bystrý, pohotový a ještě vtipný :-)

193

Odpovědět

+Nolmodakujem, vedel som to o sebe, ale aj tak

215

Odpovědět

+vm vargamaďarský grc opäť útočí, aby na seba poukázal

30

Odpovědět

+NolmoTen růžový svetr, do kterého by se vešli tři, kdyby se to rozjelo a že k tomu nahrával, spíš nahrává k tomu, že to je zhruba domluvené, ale na komičnosti to neubírá, věřím, že většina je improvizace..

01