Rodina Jacka Whitehalla musí u královnina vánočního proslovu státWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:7 573

Jak vypadají Vánoce u Whitehallů? A jak vypadají ty vaše? Máte nějaké podivné zvyky?

S Jackem v týmu je Kelvin MacKenzie a v týmu Leeho je Frankie Boyle a Christine Bleakley.

Přepis titulků

Každé Vánoce nutí táta celou rodinu, aby si stoupla při královnině proslovu. - Co si myslí tým Leeho? - Kolik členů má vaše rodina? Dva bratři a sestry a dva rodiče. - Úplně to vypadá, že teď lžeš. - Ne, jen se snažím si vzpomenout. Nutí vás, abyste si stoupli při proslovu královny? Ne jen u národní hymny na začátku? Celý proslov. Většinou to komentujeme: "Do toho, ty stařeno." Tohle označení taky nemá rád.

Je to jediná věc o Vánocích, která vyžaduje fyzickou námahu? Nebo musíte skákat u Indiany Jonese? - Stání u královnina proslovu je to jediné. - Ale proč? Je celkem staromódní. Jako by se zasekl v čase. Je celkem starý a je z těch lidí, kteří si koupí jídlo v konzervě a sedí ve sklepě, protože jim chybí nálety. Myslí si, že žije ve starých dobách.

Kolik mu je, Jacku? - Dnes mu je 69. - Kolik je tobě? Dvacet. Když je tobě dvacet a tvému otci 69, tak když tě počal, asi si myslel: "Je tu velká šance, že mě tohle zabije." Můžeš při proslovu mluvit, nebo je patnáct minut ticho? Říkala jsi 50 minut ticha? To je režisérské verze? Patnáct.

Je to maximálně deset, pak už to jen vyplňují hudbou a podáváním rukou. Co se týče informací, které říká, je to tak pět a půl minuty. A mluví pomalu. Je v tom špatná. Je to debilní program. Viděl jsi královnu, když potkala Obamu? To bylo úžasný. Na obličeji jí šlo vidět, že si říká: "Prosím, nemluv s mým manželem." Obama o královně řekl, že mu přišlo, že ví překvapivě hodně o politice.

A ona si říkala: "Nelson Mandela vypadá dobře." Tak Lee, co si myslíte? Co myslíš, Frankie? Záleží na tom, jak si myslíme, že je nóbl. Myslím, že Jack je celkem nóbl. Je celkem nóbl, ne? Zní jako Korejec, který prosí o pomoc při dopravní nehodě. Až takhle nesrozumitelně nóbl.

Promiň, tohle v tobě vyvolává představu někoho, kdo je nóbl, víc než cokoliv jiného? Raněný Korejec, to ti přijde neuvěřitelné nóbl? Upřímně nerozumím ničemu, co říkáš. Dostáváš se do situace, Jacku, kdy jsi tak nóbl, že nepoužíváš hřebeny? Někdy mám mezery... Co se týče protestů a demonstrací, tak jsem byl jen na jedné – ohledně lovu lišek.

A slyšel jsem: "Tohle je důležitá kampaň a máme víc jmen na petici pro lovení lišek než proti." A já si říkal: "Jo, protože to podepisují lidi, co mají velice dlouhé příjmení." Podle lišek snadno poznáš třídu, ne? Protože když uvidíš lišku na zahradě a jsi z vyšší třídy, tak vylezeš na koně a budeš ji honit. Když jsi ze střední třídy, tak necháš dítě si ji vyfotit a fotku pošleš do televize.

Pokud jsi z dělnické třídy, tak ji umlátíš lopatou a uděláš si z ní polévku. Lee, je čas se rozhodnout. - Co tipujeme? Říká pravdu? - Podle mě jo, asi jo. - Fakt? - Jo. Myslím si, že je dost nóbl na to, aby říkal pravdu. - Tipujeme pravdu.

- Tipují pravdu. Jacku, byla to pravda, nebo jsi říkal velkou lež? Je to – postavím se – pravda. Pravda, každé Vánoce nutí Jakeův otec celou rodinu, aby si stoupla při sledování královnina proslovu. Otec nás jednou nutil stát o Vánocích. Dal náš gauč do zastavárny, aby zaplatil dluhy z gamblerství.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video pôvodom staršieho dáta, ale potešilo...aspoň si človek spomenie aké to bolo, keď Frankie Boyle brúzdal po britských TV programoch :)

60

Odpovědět

super video a opet vynikajici konec :) skoda ze to je vzdycky tak useknute

301