Jak jsem poznal vaši matku - Už jsi skončil, tati?

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:931
Počet zobrazení:13 733
Když Ted Mosby začal vyprávět příběh o tom, jak poznal svou budoucí manželku, ztratil pojem o čase. Na Comic-Conu v San Diegu nám bylo nabídnuto video, v němž se dozvíme, co na otcovo rozvleklé vyprávění říkají jeho vlastní děti.

Přepis titulků

Děti, v New Yorku je spousta skvělých restaurací. Ale restauraci, kde dělají nejlepší falafel, jsem objevil až v létě 2013. Je to legrační historka. Toho rána jsem měl lehkou snídani. - Jenom jogurt s ovocem. - Tati! - Takže jsem měl hlad. - Tati! - Nebyl to řecký jogurt, jen obyčejný netučný... Promiň, nechci ti trhat nit a tak, ale můžu mít rychlou otázečku? - Jasně. - Co to s tebou ku*va je? - Cože?

- Posadil sis nás tady, abys nám řekl, jak jsi poznal naši matku. - To bylo před osmi zku*venými roky! - Koukni na nás! - Už jsme dospělí. Prošel jsem si pubertou na tomhle gauči. - Já prošvihla vysokou! Znám slova k Let's Go to the Mall, ale netuším, kdo je zku*venej prezident! Já si už ani nepamatuju, jaký to je cítit na kůži sluneční paprsky. Žili jsme z dešťové vody a jedli jsme pavoučky vypěstované z tohohle hrnku pro nejlepšího tátu na světě, což je dobrá ironie. Jediná holka, kterou jsem za osm let viděl, je moje sestra. A díky tomu přicházím na určité myšlenky.

- Špatné myšlenky. - Pro pauzu na záchod bych vraždila! A myslím skutečný záchod. - S*ali jsme do kýble! - Do zku*venýho kýble! - A ještě jsi nám neřekl, jak jsi potkal mámu. - Pořád meleš o nekonečném zástupu ku*ev, které jsi přefiknul. Uvědomuješ si, jak je to znepokojivý? Jsi náš otec. Doufám, že ten příběh skončí tak, že jsi mámu nepotkal, - protože si přeju, abych se nikdy nenarodil.

- Dobře, chápu! Ale už jsem vám povídal o nejšílenějším čištění zubů? Neměň zase téma, debile! Takže to mám celé dovyprávět? - JO!!! - Dobře! - Tak to dovyprávím. - No hurá, ku*va už! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli se tvůrcům HIMYM něco nepovedlo, tak je to vzdychání těch děcek, že jim chce ten příběh vyprávět. Tím, že se na konci o jejich mámě dozvíte, co se jí stalo (aby to bylo bez spoilerů), tak to z těch děcek dělá pěkné parchanty. Na jejich místě bych chtěl o máme slyšet všechno. I to, jak se potkali.

31

Odpovědět

mě spí u toho seriálu zaráží že o jejich matce je tam zmínka tak ve 4 dílech mi přijde a to je všechno...

00

Odpovědět

Himym mám opravdu ráda a nikdy mi nepřišlo,že by kvalita klesala.
Možná to bude tím,že jsem himym nesledovala hned od roku 2005 a také možná tím,že nesleduji jiné seriály (zatím mě jiný seriál nezaujal natolik abych ho začala sledovat).
Upřímně,obdivuji lidi,kteří se podívají na díl či rovnou celou sérii a poté ji kritizují,nechápu kde na to berou čas. Himym můžu sledovat stále a je mi jedno sérii. Barney nemůže až do 80 balit holky (i když si to myslel) a také si fanoušci přáli aby Robin a Barney skončili spolu. Pokud mě nějaký díl nezaujme nebo nepochopím nějakou jeho část,podívám se na něj znovu a je to mnohem lepší.

290

Odpovědět


Odpovědět

Držte hubu... těm kterejm se to nelíbí a maj k tomu debilní komentáře tipu ... je to trapný blablabla ať se na to nedívaj. Každýmu je to u p****e protože když se na to díváte od 1.série zamilujete si to a navíc každej má rád něco jinýho tak nevím proč by tohle měl komentovat někdo kdo ten seriál nesnáší. Komentujte si něco jinýho když se vám tohle nelíbí já tenhle seriál miluju protože je Legen ... wait for it ... DARY! :*

2415

Odpovědět

Po pravdě kvůli tomu jsem se na ten seriál přestal dívat. Po 3 dílech mi přišlo naprosto nelogický, aby někdo takto mohl týrat svoje děti. Raději zůstanu u Big bang theory, trpaslík a jiných. Mučení dětí přenechám jiným :). Celý seriál by vyzněl úplně jinak, kdyby tam nebylo to vyprávění dětem.

2037

Odpovědět

Když vidím jeho sestru, tak taky přicházím na jisté myšlenky.

221

Odpovědět

No tak lidi přestante tu psat že je to serial na hovno.Nebyt tohohle serialu tak by ani nikdy nevznikly hlašky jako "it's gonna be legen... wait for it.... dary" nebo "challenge accepted" ...a ten kdo sleduje HIMYM od 1 serie a tak nějak se do toho zamiloval tak jak ja tak ten by o tom nikdy neřek že to stoji za prd.Pro mě je to prostě partička 5 lidi kteři mě nikdy nepřestanou nudit ...:)

2624

Odpovědět

Jasně, přesný. První série byly super a pak už je jedno jak moc to dokurvěj, ovce na to budou čumět furt a smát se naprosto ubhojem pokusům o vtipy, viz 7,8 série. A nikdy tě nepřestanou nudit? To si trochu odporuješ :)

1842

Odpovědět

+TheAcenturaproste to je jako vecernicek :) jako zenaty se zavazky.. neco scim zijes a na co si zvyklej..

205

Odpovědět

+TheAcenturaDívám se jen ze zvědavosti, jak to dopadne. Na první řady se vždy rád podívám, ale tohle je paskvil největšího kalibru. Já se teda vymývat mozek nenechám, u některých je očividně už pozdě. Tak se dívejte a smějte se tomu jáka se z Robin stala uřvaná otravná p**a a z klasika Barneyho ubožák a podpantoflák. Nepamatuju si z osmé série jediný díl, kde bych se aspoň pousmál a tudíž nemám důvod ten seriál mít dál rád. Tečka.

1917

Odpovědět

+TheAcenturaHmm,pěkný. A koho zajímá,jestli máš ten seroš rád,nebo ne? Nikdo tě tu nepřemlouvá,tak co bulíš? :-D

204

Odpovědět

+TheAcenturaale zase musím souhlasit s tvým věrným popisem Robin a Barneyho..

191

Odpovědět

ty hlášky někdo používá ? .... naposled jsem je slyšel ještě ve škole před 4-5 lety

198

Odpovědět

+Karloschallenge accepted je nejpouzivanejsi meme.. demente

2110

Odpovědět

+Karlosrodier2: True story, bro
... je taky dost populární meme

192

Odpovědět

tak do 4. serie to byl nejlepší seriál a pak to šlo do sraček. Koukám na to pořád, ale už jen ze zvědavosti jak to skončí. Z Lily a Marshala se staly úplný vypatlanci, Robin to samý, Barney už je spíš trapnej než vtipnej a Ted, snad radši ani nemluvit. Plus tyhle legendární hlášky už hooodně dlouho nezazněly.

193

Odpovědět

Skoda ze az 23. septembra.. to uz budem oddany GTA V. Kazdopadne perfektny serial

194

Odpovědět

vono to ještě poběží a jako kdo se na to bude dívat?

1833

Odpovědět

Nevím, co si stěžujete... Pokud jste milovníci tohoto seriálu a sledujete ho od 1. série jako já, nemůžete říct, že je trapnej ... Klidně mě hejtujte, ale pořád to je můj nejoblíbenější seriál a vy se na to dívat nemusíte, když se vám to nelíbí...

2136

Odpovědět

"[...]vy se na to dívat nemusíte, když se vám to nelíbí."
To je ta nejohranější a nejstupidnější fráze, co kdy mohl někdo (bůh ví kdo a před kolika dekádami) vymyslet. Opravdu.

Ty zase nemusíš číst negativní názory, když se ti nelíbí.
Vůbec bychom se už nikdy neměli vyjadřovat k něčemu, co se nám nelíbí. Konec negativním názorům. Vymažme ze slovníků hanící slova a používejme jen "parádní", "skvělé", "grandiózní" aj. Co víc, stvořme newspeak, aby se nelíbivé pocity ani nedaly slovně vyjádřit.
A když se někomu něco nebude líbit, tak si může, pro mě za mě, třeba políbit (pokud se mu to bude líbit víc).

Ah...
Tak pitomá fráze. Proč si někdo vůbec dává tu práci, aby ji napsal?

1821

Odpovědět

+warkisTo, že napíšeš dlouhej komentář se spoustou rádoby chytrých slov a tisícem tvých chytrých názorů neznamená, že musíš mít pravdu ... Já jen vyjádřil svůj názor... Omlouvám se, že to napíšu znova, ale jestli se ti to nelíbí, nekomentuj. :)

1934

Odpovědět

+warkisTo, že napíšeš krátký komentář plný hloupých slov a dvou tupých frází taktéž neznamená, že musíš mít pravdu.
To, že používáš smajlíka neznamená, že musíš být plešatý.
To, že píšeš tři tečky neznamená, že hovno hoří.

Další věta s vypovídací hodnotou nula. Ještě k tomu nelogická. K čemu je prospěšné sdělovat naprosto očividnou informaci? Příště bych mohl komentáře začínat slovy "To, že ptáci zpívají neznamená, že musí začít pršet" a mělo by to stejnou váhu, jako tvá první věta. Konec konců, proč se na začátku konverzace nepodělit s něčím nad slunce jasným, že? To byl vždy můj sen.

A posledními řádky si odporuješ. Vyjádřil jsi svůj názor, v němž se ti mimochodem nelíbilo, že tvůj oblíbený seriál někdo pomlouval. A hned poté napíšeš, že když se mi něco nelíbí, tak to nemám komentovat? Proč jsi v tom případě psal onen první komentář?

Kážeš vodu a piješ víno (a zjevně o tom ani nevíš).
Proto je ta fráze tak pitomá. Každý, kdo to kdy napíše ve skutečnosti útočí sám na sebe. A ty osobně se v tom zamotáváš víc a víc.

To je z mé strany vše, nechci tu zahlcovat diskuzi argumentací o pitomostech. Svět (nebo spíš internet) tím asi stejně nespasím, neboť když se mi to nelíbí, tak do toho stejně nemám co mluvit (podle vaší filosofie).

1814

Odpovědět

+warkisJá jen říkám, že ten seriál miluju a že bych nikdy neřekl, že je to hovadina... That's all.

181

Odpovědět

+warkisJenže to vypadá že jsi jeden z těch nekritických fanoušků. Jenom pár lidí tu píše že je to naprostá kravina, většina lidí tu píše to že to už moc natahujou a dochází nápady, už to nepůsobí tak přirozeně jako ze začátku.

183

Odpovědět

dik za komentař na urovni

většině lidí jde spíš o to...že si ten serial zamilovali v prvních seriích a byli (jsou) natěšení až konečně zjistí kdo je ta Tedova žena (matka těch dětí)...ale serial postupně upadal a s tím...ale pořad lidi chtěj vědět jak to dopadne...protože narozdíl od většiny serialu...tenhle ma danej konec už podle nazvu

takže ačkoliv mi ten serial už moc vtipnej nepřijde...stejně ho sleduju...i když ne s takovou nadšením...abych veděl kdo je jeho matka se všema souvislostma (jinak by stačilo si počkat na poslední díly)

182

Odpovědět

Nic proti herci, ale postavu Teda Mosbyho nesnáším. Je to prostě nýmand, který si od každého nechá kálet na hlavu a právě proto si ani nic jiného nezaslouží. Málo co mi udělá líp, než když si tuhle postavu představím v nějakém jiném seriálu nebo filmu, jako jsou třeba Oz nebo Saw :)

1928

Odpovědět

Já si říkal proč se ten seriál tak jmenuje, když jsem zkoušel zhlédnout jednu, dvě epizody celé to bylo o tom kde je lepší fastfood. A podle poznámky ve videu (falafel) je to v seriálu asi oblíbené téma. Naprosto chápu postavy ve videu, tak nudný seriál a má to připomínat nějaké životní vyprávění? Hrůza.

1873

Odpovědět

Ani ta upoutávka není zábavná. Díky bohu, že to končí. Scénáristům neodpustím, co udělali s mým oblíbeným seriálem.

1955

Odpovědět

Ten seriál bol zo začiatku dobý, prvé série celkom ušli, ale tvorcovia asi nepočítali s takým úspechom a tak to donekonečna naťahovali. Umelo to predlžovali ďalej a ďalej a hrabali sledovanosť ako dojnú kravu až nakoniec seriál stratil svoju iskru. Neoplatí sa diváka donekonečna naťahovať. (Viz. príklad seriál Lost).

194

Odpovědět

Mě zajímalo kdo je matka asi tak první dvě série, od té doby už si to prostě jen užívám :D Teď když už jí ukázali, tak je mi to upřímně celkem jedno. Je to skvělý seriál, plný úžasných hereckých výkonů. A ten komu připadá trapnej se na to koukat nemusí že jo ;)

1828

Odpovědět

kde v akej serii a casti prosim ta ukazali tu ich matku a jeho zenu prosim ta ? :)

1833

Odpovědět

+DuriMyslím že v sedmé sérii ... (Spíš tip) :D

1823

Odpovědět

+DuriV posledním díle osmé řady.

191

Odpovědět

+DuriTady kdyžtak screen- http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/how-i-met-your-mother-524654
Cristin
Milioti (a dle mého vkusu Ted chodil snad vždy s hezčíma)

192

Odpovědět

+DuriSouhlas že chodil s hezčíma (ikdyž, líbí se mi víc než Stella či Viktorie), ale tahle je taková..roztomilá (a vypadá tak trochu jako dlouho ztracená sestra Lily :) ). Jinak seriál už ztrácí dech od 6 serie. Ale když jsem tomu věnoval tolik času, tak už to prostě dokoukat musím.

183

Odpovědět

Jo, měl jsem velmi podobnou reakci, jenže už na konce třetí řady. :-D

187

Další