Muž z oceliJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:429
Počet zobrazení:6 322

Už jste viděli novou verzi Supermanova zrození nazvanou Muž z oceli od režiséra Zacka Snydera? Pokud ano, možná jste ve filmu našli úplně stejné nedostatky, jako skupina HISHE.

 

Přepis titulků

Sbohem, můj synu. Naše naděje a sny cestují s tebou. Počkej, co to bylo? Co jsi to dal do toho modulu? Zkopíroval jsem svoje vědomí do řídícího klíče, abych mohl komunikovat s naším synem. - Však víš, až vyroste. - A udělal jsi jeden i s mým vědomím? Tys taky jeden chtěla? Jsem jeho matka, Jore! Promiň, zlato, ale už není čas. Promiň. JAK MĚL SKONČIT MUŽ Z OCELI Ti, kteří vědí, kde se nachází, by měli vědět, že osud celé planety leží v jejich rukou.

Kal-Elovi vzkazuji toto: Vzdej se do 24 hodin, nebo se dívej na to, jak tento svět ponese následky. - Vypadá to, že to myslí vážně, Clarku. - To jo. Kéž by tu tak byl někdo, na koho bych se mohl obrátit pro radu. - Třeba jako na náhodného kněze? - Ne. Na někoho, kdo o Zodovi něco ví. Na někoho, kdo ho znal. No jasně, můj vesmírnej táta!

Zod je úplná bestie. Musíš ho zastavit. - Jinak vyvraždí celou planetu. - A můžeš mi ukázat, jak na něj? Mám jenom 24 hodin... To je fůra času. Musíš udělat tohle... Kolik zbývá času? Už mě nebaví čekat. - Dvacet tři a půl hodiny, pane. Máte to hned tady. - Krucinál! Věděl jsem, že dát mu celý den je až moc štědré. - Generále, senzory zachytily přibližující se malou loď. - Jakou? Vypadá to jako Jor-Elova dětská loď.

A je s ní Kal-El. Kal-El se už vzdává a nese s sebou i Kodex. To je snažší, než jsem čekal. Počkat! Jak to, že s sebou má Kodex? - Neměl by mít ani tušení, co hledáme. - Fantomový pohon! Je to past! Páni! Takže tys vážně úplně všechny zachránil? Jo, to mám v popisu práce - zachraňovat svět. - A navíc jsou zločinci blbí, vzpomínáš?

- Hezký! - Cos udělal pak? - To, co se čekalo. - Políbil jsem Lois, proletěl se vesmírem a usmál se do kamery. - Paráda! - Dovedeš si představit, že bys s nima musel bojovat na zemi? - Umřely by tisíce lidí. - K tomu miliardy dluhů za tu škodu. - To bych s platem z Daily Planet nepoplatil. - Ty bys mohl, protože jsi... - Protože jsem Batman? - Chtěl jsem říct, že jsi bohatý. - Jo, taky jsem bohatej. - Jsem bohatej Batman! - Božínku! Někomu by to mohlo přijít už trochu otravné.

A co s tím uděláš? Zlomíš mi vaz? Kdybych chtěl, tak bych mohl. KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Hej! Hej, Clarku, vzpomínáš na svoje dětství? Přesně tak totiž vypadáš. Kdyby mě někdo potřeboval, budu támhle. Justice League!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Ackbar to zabil :D

100

Odpovědět

nechapem co kto vidi na tom filme, okrem soundtracku a vizualu nic nema, inak hishe pecka ako vzdy :)

2411

Odpovědět

Docela jsem se pobavil,i když mám Man of Steel docela rád :)

270

Odpovědět

Největší filmové zklamání letošního roku. Aspoň mě tak MoS připadá. Nádherná poleva, na kterou padlo 90 % rozpočtu, bohužel obsah nedostal ani těch zbývajících 10 %.

2525

Odpovědět

Já... Zodovi fandil. :-(

252

Odpovědět

Chudák Aquaman, nikdo ho nemá rád :D

281

Odpovědět

Ten Aquaman na konci :D

240

Odpovědět

Ten film byl celej hrozne nelogickej - proč by superman zničil posledni cleny sve super-rasy a navždy zahodil šanci znovuobnovit svou planetu? Aby zachranil nejake hloupe lidi, kteri ho cely zivot tak akorat sikanovali?

2142

Odpovědět

HM tady někdo zapomněl na rodiče kteří se o něj starali. Matka náhodou žila a byla obyčejný člověk, navíc se zamiloval do Lois. Koho bys obětovala ty? Lidi který znáš pár vteřin nebo své rodiče?

244

Odpovědět

Protože, jeho domovem byli lidi a planeta Země. Rodina a domov je tam, kde máš srdce, ne kořeny.
Viz. adoptované děcka. Proč by tě měli zajímat lidi, kteří se spolu vyspali někde na kalbě a pak tě hodili do děcáků namísto těch, co tě celý život žívili, šatili a poskytovali ti střechu nad hlavou.

321

Odpovědět

Ach jo také dobrý a ten konec s Aqumanem no pěkný, jinač Batman jako vždy nejlepší

183

Odpovědět

Its a TRAP! :D :D

310

Odpovědět

měl vyhrát Zod a stvořit novej krypton

216

Odpovědět

to by to nesměla bejt amrericka pohadka...stejně jako konec serialu Dexter

219

Odpovědět

OT: Mohu poprosit o přeložení asdfmovie 7? :) Díky!
http://www.youtube.com/watch?v=5xniR1GN69U

201

Odpovědět

To nejlepší z celého dílu je vždy... "Ám Betmén" :D

224

Odpovědět

Pro mě to tentokrát vyhrál Aquáč na konci :D

190

Odpovědět

ITS TRAP ! =D Takhle jsem se dlouho nezasmál... Nebo jak je narážka na konci se zlomeným vazem. =D Skvělý díl !

312

Další