Jak se muži oblékajíPříběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:520
Počet zobrazení:6 683

Je tu další z Příběhů obyčejné existence. Tentokrát se Lev zamyslel nad rozmanitostí současné módy. Co na sobě máte vy?

 

Přepis titulků

PŘÍBĚHY OBYČEJNÉ EXISTENCE od LEVA YILMAZE JAK SE MUŽI OBLÉKAJÍ Chci si dneska zajít na burger, tak si vezmu jen džíny a tričko. Večer jdu s kámošema do hospody, tak si vezmu jen džíny a tričko. Chystám se na setkání s manažery technologie a chci ukázat, jak moderní je technologický průmysl, tak si vezmu jen džíny a tričko. Nechci si zašpinit slavnostní oblečení, tak si vezmu jen džíny a tričko. Šaty dělají člověka, ale já si ještě nejsem svojí identitou jistý, tak si vezmu jen džíny a tričko.

Jsem naprosto spokojený s tím, kdo jsem, a nepotřebuji si nic dokazovat, tak si vezmu jen džíny a tričko. Dostal jsem pozvánku na večírek, kde je doporučeno formální oblečení, ale mně nikdo nebude říkat, co mám nosit, tak si vezmu jen džíny a tričko. V padesátých letech to bylo vážně strašný, protože se všichni museli přizpůsobit a nosit obleky a kravaty, jako ostatní. Dnes je to mnohem lepší, protože všichni nosí džíny a tričko, jako ostatní.

Chci být součástí davu, tak si vezmu jen džíny a tričko. Nechci, aby si mě v davu někdo všímal, tak si vezmu jen džíny a tričko. Když si vezmu něco jiného, než džíny a tričko, lidé ode mě možná budou čekat něco víc, než jsem, tak si vezmu jen džíny a tričko. Módní průmysl nesnáším z politických důvodů, tak si vezmu jen džíny a tričko. Chystám se do města, a když se hezky obleču, tak mě lidé budou soudit, tak si vezmu jen džíny a tričko. Navíc, budu moct říkat: "Kdo si ten chlápek sakra myslí, že je?

Nemá na sobě džíny a tričko." Možná se zdá, že v tom není žádná fantazie a kreativita, ale opak je pravdou. Můžete mít červené tričko. Nebo černé tričko. Můžete nosit pruhované tričko. Když máte dost peněz, můžete říct: "Jenom ubožáci z nízkých tříd nosí trička z Tesca. Tohle je Armani." Ukážete, že máte rádi hudbu. Ukážete, že jste moderní a používáte webernet.

Ukážete, že máte rádi kočky. Ukážete, že máte smysl pro ironii. Ukážete, že patříte k lepším lidem a ti ostatní jdou mimo vás. Ukážete, že máte rádi sporty a podpoříte to čepičkou. I džíny mají neomezené možnosti. Můžete je mít tak nízko, až vám budou vidět spodky, nebo tak upnuté, že půjde rozeznat, jestli máte obřízku. Ale když sleduji staré filmy, vždy mi přijde, že se lidé oblékali lépe.

A myslím, že je škoda, že dnes už to tak není. Možná bych to měl zkusit. Casablanca? Néé. Na sever severozápadní linkou? Néé. Srdečné pozdravy z Ruska? Néé. Rebel bez příčiny?

Jóó! Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuju mockrát! Jsem vážně ráda, že se to tak povedlo :) Moc pěkné obrázky :)

http://damske-sperky.cz/?category=pripravky-na-opary

00

Odpovědět

Džíny nenosím a ani je nemám rád. Trička jsou v pohodě. Košile taky. Co jiného taky chcete jako chlap nosit, blůzu? :)) To video je nonsens.

410

Odpovědět

Pobavilo. Nejhorší je, že některým lidem vážně vadí, když na sobě nemáte džíny a tričko + teď v zimě bych přidal černou bundu. (Čerstvá zkušenost s kritikou mého šatníku od spolužačky.)

130

Odpovědět

tohle je můj hodně oblíbenej seriál :D přeložíte další díly?

202

Odpovědět

Na tom něco bude =D

221

Odpovědět

No toto pekne pokukazuje na dnesnu mainstreamovu dobu :D Ale tak ma to svoje + ... Clovek si nemusi tak namahat mozog

611

Odpovědět

Líbí se mi, jak to vypráví tak znuděně :D

1066

Odpovědět

mě se to líbí :D a ten kdo to nechápe tak asi nosí džíny a tričko :D

8311

Odpovědět

Náhodou dobré video :)

319

Odpovědět

Lidi, ty vaše komenty prozatím ukázaly, že jste inteligenčně docela dole.

2823

Odpovědět

Protoze nekdo nevidi ironii a jinotaje,tak hned ostatní musí byt inteligencne dole? :)

237

Odpovědět

+sftYeah, obě zmíněné věci předpokládají umění se dobře vyjádřit či správně zaintonovat hlasem. Sorry, že jsi debil a nechápeš to.
Btw, zrovna ten tvůj příspěvek mi byl jasnej.

1019

Odpovědět

+sftA ty si myslis,ze tvyma prispevkama ukazujes,ze si inteligencne ''nahore'' nad ostatnimi?
Chytrej clovek se neobhajuje nadavkama a zaroven nema potrebu ze sebe delat neco vic...

2312

Odpovědět

+sftJá jsem ale víc. A víš jak to vím? Jedu podle logiky, ty mě ale jen mrdáš (od začátku naší diskuse). Já jsem tě pochválil a ty to nevidíš? Jseš vážně mimo a člověk s tvým profilovým obrázkem mi taky dává jasné znamení. :-)

713

Odpovědět

Co tím chtěl autor říct?

1738

Odpovědět

Že si máš vzít tričko a džíny a nevystupovat z davu hloupýma otázkama :D

1557

Odpovědět

Nevim no. Sice si cením překladu, ale jinak si myslím že je to docela blbost.. o.O

3260

Odpovědět

Je to nesmysl,treba kdyz jdu do bazenu,tak potom co si sundam tricko a dziny mam na sobe jen plavky !

2664