Jak se vyhnout Silvestru?Last Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:486
Počet zobrazení:6 851

Zažili jste někdy situaci, kdy jste měli jít na nějakou silvestrovskou oslavu a vůbec se vám nechtělo? John Oliver vám v tomto speciálním videu poradí, jak se tomu vyhnout.

Přepis titulků

Zdravím YouTube. Jsem John Oliver. Co týden dal a vzal ještě stále není ve vysílání. Ale občas se tu objevím, abych zkazil svátky ostatním. Proč? Protože teď jich už každý má jistě plné zuby. Chanuka už proběhla, Vánoce zrovna končí, a jak všichni víme, momentálně probíhá kwanza. Ať už slavíte jakýkoliv z těchto svátků, už jste určitě vyčerpaní. Pokud slavíte všechny tři, vaše příjmení má několik pomlček.

Ale nyní následuje svátek, který nás všechny spojuje, bez rozdílu náboženství nebo etnické příslušnosti. Všichni ho nesnášíme. Je to Silvestr. Silvestr je jako smrt mazlíčka. Víte, že se to stane, ale nikdy nejste plně připraven na to, jak hrozné to bude. Silvestr je tím nejhorším dnem. Kombinuje tři nejméně příjemné věci. Vynucené rozhovory s cizinci, být opilý, prochladlý a unavený a pětiminutové sledování Ryana Secresta, kdy čekáte, až vám řekne přesný čas.

Nejlepší, co můžete udělat, je se tomu večeru úplně vyhnout. Aby vám to prošlo, potřebujete neprůstřelné výmluvy. A od toho tu jsem. Tohle je první scénář. Řekněme, že máte čerstvě rozvedeného kamaráda, který chce vyrazit ven a dělat "chlapské věci". To je ošidné.

Jak víme, "chlapské věci" znamenají strip cluby. Silvestr byste ve strip clubu trávit rozhodně neměli. Výjimkou by bylo, kdyby se ebola začala přenášet vzduchem a léčbou byly třpytky. To je jediný přijatelný důvod. A co tedy dělat? Řekněte mu, že váš bratranec Paul Smecker onemocněl a potřebuje vaše kostní enzymy. Nic z toho očividně není pravda. Kostní enzymy jsem si právě vymyslel a Paul Smecker je jméno postavy Willema Dafoea z Pokrevních bratrů.

A pokud to váš přítel hned prokoukne, vymažte ho ze svého života. Je to hrozný film. Tak či tak, máte volno. Druhý scénář. Řekněme, že jste byli pozváni na party ke kamarádovi. Samozřejmě tam nechcete jít. Je to pětihodinový závazek.

Pokud tedy odejdete v 0:01. Opravdu chcete sedět na gauči a sledovat, jak humus během noci hnědne? To nechce nikdo. Následující trik funguje na vše. Na silvestrovské party, na bar micva, na pohřby... Řekněte jim, že provádíte očistu. Máte pravdu, vlastně to není omluva, ale krása tkví v tom, že nebudou následovat další dotazy.

Nikdo nechce slyšet o vaší očistě! Nikdo! Takže jste volný. A nakonec... Pokud jste pozváni na dámskou jízdu, tak vám nemůžu pomoct. A víte proč? Protože mě nikdy na žádnou nepozvaly. Asi proto, že jsem tak podobný Samanthě a ženy se bojí mé energie. Ale to jen hádám. Tím chci říct, že nejlepší způsob, jak oslavit Silvestr, je lhaním.

První věta Auld Lang Syne zní: "Všichni staří známí by měli být zapomenuti". Neexistuje lepší způsob, jak to udělat a jak se zároveň zbavit rodiny a přátel. Pokud to uděláte správně, budete o Silvestra v posteli ve 23:45 a budete mít zhlédnutých všech 5 filmů Smrtonosné pasti. Šťastný nový rok všem. Vrátíme se v roce 2015. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodne slaby - jinak Silvestr - muzu se nalejt (ackoli to muzu o vice udalostech), muzu osahavat cizi holky (to muzu jinak jen kdyz me stara nevidi) a muzu podpalit sousedovic barak nepovolenou pyrotechnikou - navic kdyz jsem na kary, tak si to ani nepamatuju, a nemusim mit vycitky, stastny novy rok :-)

832

Odpovědět

Určitě jsem včera večer odcházel z domu, ale nevím o tom, že bych byl na nějaké oslavě.

54

Odpovědět

Na silvestra hrajeme s kámošema sváteční warcrafty 3. :) (definietly not a nerd)

267

Odpovědět

Tak to byl hodně slabounký čajíček na konec roku od Olivera.

383

Odpovědět

Mě nikdy nikdo na silvestra nikam nezve :-( Čím to asi bude...

141

Odpovědět

"Zažili jste někdy situaci, kdy jste měli jít na nějakou silvestrovskou oslavu..."
Ne.. :(

621

Odpovědět

Sakriš, měl jsem nečekaný telefonát s pozvánkou na párty a zaboha jsem si nemohl vzpomenout na ty kostní enzymy. Řekl jsem místo toho "vaginální mykózu", ale nejsem si jistý, že to bylo dobré řešení. Buď jak buď, na párty už mě jít nenutili.

915

Odpovědět

Super, píšu si do notýsku. Dnes jsem strávil Silvestra se sSoudcem Dreddem - bez Silvestra Staloneho, s Bioshock: Infinite a sledováním hokeje do 20 let, kdy jsme porazili Rusy. 4:1. Výborný konec roku.

151

Odpovědět

Proč se každý tak zabývá Silvestrem, když je až za 364 dní?

1243

Odpovědět

Ako poznam mojich kamosov, tak po spomenuti ocisty by sa ma pytali na kazdy mozny detail ohladom toho.

531

Odpovědět

Prohlášením, že Pokrevní bratři je špatný film mě teda naštval. Doporučuju všem, kteří ještě neviděli.
http://www.csfd.cz/film/11914-pokrevni-bratri/

200

Odpovědět

Je mi líto, ale můj bratranec Paul Smecker onemocněl a potřebuje moje kostní enzymy takže jsem rád, že jsem tě poznal a okamžitě si tě vymazávám....
:D

654

Odpovědět

Jednoducho... ostaň doma, otvor všetok chlast pričom do pol noci je deadline...
Ešte predtým ako začnú búchať tie farebné pičoviny odpadneš a silvestra prespíš...
Ráno budeš avizovať ako si pilno pracoval...
Tak sa vyjebava so silvestrom :)

87

Odpovědět

misia splnená :D

62

Odpovědět

Já si říkal co s večerem a hle, podívám se na Smrtonosnou past :D

252

Odpovědět

Je to vůbec Oliver? Žádné nadávání na pravičáky ani prosazovaní vlastní politické agendy.

1154

Odpovědět

Myslím, že nás nespojuje úplně všechny, minimálně Číňanům začíná nový rok jindy...
A k výmluvám, já žádnou vymýšlet nemusím, nikdo mě totiž nikam nepozval :D :(

1221

Odpovědět

Pozval bych tě, ale naštěstí mám malý byt. ;)

384

Odpovědět

+Ras al GhulBohužel bych stejně musel odmítnout, šel jsem darovat sperma...

583
Další