Black PantherJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:8 286

Jak měl doopravdy skončit Black Panther? Podle tvůrců z kanálu Jak to mělo skončit rozhodně ne tak, jak jsme viděli v kinech.

Přepis titulků

Otče, otče, jsi tam? Simbo! Počkat, ty nejsi Simba, kdo jsi? Jmenuji se T'Challa, jsem nový král Wakandy a Black Panther, hledám svého otce a předky... Aha, ty jsi panter, promiň, tohle je oddělení lvů. Oddělení panterů je tamhle. JAK MĚL SKONČIT BLACK PANTHER Střílí na nás, naštěstí je naše auto neprůstřelné.

- Ano. A teď vylezu ven a zaútočím. - Co že uděláš? Okoye, proč? Klaw utíká a začneme další honičku v autech. Sponzorováno Lexusem. Nebuď hloupý, bratře, použij zařízení na zneškodnění aut, ty blbečku. Jasně, zapomněl jsem, že je máme. Ano! Black Panther! Toto ti dá sílu Black Panthera.

Ha! Ve skutečnosti je to jed! Vypadá to, že sis nedal pozor na to, co si dáváš do těla. Wakanda navždy. Wakanda navždy! Hej, hej, hej, hej! Co se to tu děje? Captain America, jen jsme se nepohodli. Co tu děláte? Zastavil jsem se, abych zjistil, jak vypadá Buckyho kostým Ježíše.

Jsme teď trošku zaneprázdnění. Potřebujete pomoc? - Ne! - Ne! - Jděte pryč! Dobře, lidi, teď asi není vhodný čas, vrátíme se později. ALE TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY Ne! Ale ne! Zachránil jsi mi život.

Ale také jsi zabil svého bratra, který zradil Wakandu. Ano, nikdy o tom nepromluvíme. A co ten chlapec? - Necháme ho tu. - To není dobrý nápad. Vezmeme ho s sebou. O PÁR LET POZDĚJI Kdybych vyrostl tady, byl bych úplně jinej. Nedovolili bychom, aby nás definovaly chyby našich otců.

Společně věci napravíme. Co tím myslíš? Začneme násilnou revoluci? - To jsem nemyslel, bratranče. - Jen jsem si dělal srandu. Nejdřív dáme lidem nástroje ke zlepšení jejich života. Ano, tamhle můžeme postavit školu. A tam můžeme poskytovat lékařské a technické vynálezy. Vzděláme lid, zlepšíme životní úroveň a těm dvěma dopřejeme kavárnu. Díky bohu!

Vždyť si můžeš dovolit kavárnu, ty... Tahle kavárna je hezká. Jako by se nic nestalo. Jo, vibranium očividně spraví všechno. Ano, vážně se hodí a je zdánlivě schopné všechno spravit. Chtěli byste? Ne, díky, Catmane. Nepotřebuju. Protože jsem Batman.

Navíc mi něco říká, že to vibranium budete potřebovat víc než my. A to proč? Slyšte a radujte se. Milosrdenství přišlo k vám. Jenom pocit. Je tu ještě někdo, kdo by ho chtěl vyzvat na boj o trůn? Já ho vyzývám! Je načase, aby si Denní chodec vzal zpátky den.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Black Panther byla pro mě jedna z nejhorších marvelovek za poslední roky. Ten hype kolem toho nějak nemůžu pobrat. On už ten koncept, kdy nejvyspělejší stát světa je zrovna v Africe...to už je na mě asi až moc velký sci-fi

21

Odpovědět

Slabé stejně, jako film.

46

Odpovědět

tohohle filmu jsem se celkem bál, že to nebude vůbec dobrý, ale jaké bylo moje překvapení, když se mi tam hlavní postava líbila až tak na 4. místě :D hlavní záporák to brilantně táhl a ta jeho sestra? epic... soundtrack je taky boží... tohle marvelu fakt chybělo ... :)

412

Odpovědět

Jaký peckovní soundtrack :-D

50