JokerJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:6 478

Kanál HISHE nám v novém videu ukáže, jak měla skončit nejnovější filmová verze komiksového Jokera.

Přepis titulků

Zajímá tě, jak jsem se dostal z těch schodů? Pádem? Pádem. JAK MĚL SKONČIT JOKER - Pomoc! - Blbej klaun. Co uděláš teď? Ukradli mi ceduli.

Zastavte je někdo! Hele, ten týpek potřebuje naši pomoc. Ale ne, dospěláci. Radši odsud vypadnem. - Tady máte. - Děkuju moc. VŠECHNO MUSÍ ZMIZET Není zač. Musíme si pomáhat. Nesmíš si ten odpad pouštět k tělu. Slyšels někdy o show Murrayho Franklina? Dneska se tam objevím. Můžeš jít, Gary.

Vždycky ses ke mně choval hezky. Haló, to je policie? Chtěl bych nahlásit vraždu. A dokonce vím, kde vrah bude dnes večer. Přivítejte prosím Jokera. - K zemi, zatýkám tě. - Ani se nehni! Tvrdí, že je to můj syn, Marto. Je šílená!

A lže. Nesmíme dovolit, aby se o tom doslechla veřejnost. Je mi jedno, jestli lže, nebo ne. Ten chlapec potřebuje naši pomoc. A my mu ji můžeme dát. Já vím. Máš pravdu. Vždycky máš pravdu. Vítej ve svém novém domově, Arthure.

RODINA WAYNŮ ADOPTOVALA TÝRANÉ DÍTĚ Naši rodiče byli zavražděni, a tak jsme se zapřisáhli, že budeme jako nerozlučná dvojka bojovat proti všudypřítomnému zločinu. Šprýmař! A jeho věrný pomocník, Batboy! Čau, jak to jde? Jsem Batboy. Něco je špatně. Tohle je vážně divný. Panák by bodl.

To je sranda. A tak jsem se stal superpadouchem s velkou armádou klaunů. Superpadouch? Zas to nepřeháněj. Jo, nemyslím, že to bylo reálný, kámo. - Co? - Jo, myslím, že sis to všechno vymyslel. Říkáš, že jsem nespolehlivý vypravěč? Jo!

To mě uráží! Proč bys říkal něco takovýho? Pozvali mě do TV, sejmul jsem moderátora a nikdo mě nezastavil, i když jsem se zrovna přiznal k vraždě. Díky následným nepokojům byl Thomas Wayne, který může i nemusí být mým biologickým otcem, zastřelen na ulici. Proč to zní tak neuvěřitelně? Protože jsi pomatený. Protože tvoje holka nebyla opravdová.

Protože jsi neměl žádný mistrovský plán. Jo, to není superpadoušský. To je jen super temný a depresivní. Každý padouch musí nějak začít. Možná se jen rozehřívám. Možná na sebe vezmu různé podoby a teď se to učím za pochodu. Přestaňte se smát!

Já jsem ten, co se směje. Jednou prokážu svou superpadoušskost. Však uvidíte. Příště vám to dokážu. Kdo ví. Příště můžu vypadat jako někdo úplně jiný. Možná budu vypadat jako Jack. Všichni milujou Jacka. A já se budu měnit dál. Však uvidíte. Bude se o mně mluvit po desetiletí.

A vy zůstanete zaseklí v osmdesátkách. To je ale cvok. Jo, to jo. Doufám, že z něj nebude štamgast. Mně se líbil. Dej ty prsty pryč. - Proč? - Protože jsem Batman! Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tedy je to čím dál tím víc spíš jen snůška gagů než nějaký alternativní příběh.

00

Odpovědět

Potitulková scéna nejlepší :D

140

Odpovědět

Everybody loves Jack :D Nejlepší je ten kostlivec :D

30