The Falcon and the Winter SoldierJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 899
Marvel teď chrlí jeden superhrdinský seriál za druhým, tak se ještě před Lokim pojďme zaměřit na nejnovější pouť Buckyho a Sama.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ty jo… Dík za štít. - Nechám si ho. - Vrať ho! - Takže… - Pokud jsi letadlo… - Bomba… - Kus ledu… - Vymytej kámoš… - Nebo Spider-Man… - Tony Stark…

- Alternativní verze tvého já… Nebo obyčejný Thanos… Nebo Dora Milaje… Pak se před štítem neskloníš! Super písnička. JAK TO MĚLO SKONČIT THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER Je nám ctí, že vám můžeme oznámit, že Spojené státy americké mají nového hrdinu. Přivítejte se mnou svého nového Kapitána Ameriku.

Co to? TAJNÁ ZÁKLADNA NA MĚSÍCI POZDĚJI Já to nebyl! Já to nebyl! Pardon. Takže… Ty sis myslel, že můžeš někoho zabít štítem, který ti nepatří. Tentokrát už ho do muzea nedávej, Same, jasný?

No jo, já vím. Rád tě zase vidím, Bucky. Ty jo… Už máš zase štít, nový oblek, starej Rogers se může kdykoliv objevit. A teď jsi oficiálně Kapitán Amerika. Jo. V televizi jsem měl hrdinský proslov, díky kterému se všichni zamysleli. Všichni kromě Zema.

Ten se vůbec nezměnil. Ale o něj se postaraly Dora Milaje. Jinak je všechno lepší. - Fakt? - Jo, všechno je teď lepší. Měli jste to celé nechat na Dora Milaje. Jo, Dora Milaje se mi líbí. Jsou chytré, silné a vždy připravené. Připomínají mi mě samotného. - Ještě něco je nám podobné.

- Co? - Tihle dva. - Nejsme vám podobní! - Jo, je to přitažené za vlasy. - Dva parťáci, co chtějí konat dobro. Jeden má supersílu, druhý potřebuje udělátka. Jeden oblek je přehnaně proamerický, druhý je zase z tmavé kůže. Pořád se hádáte. - Jeden by randil se sestrou toho druhého. - Směšné. Ty přece žádnou sestru nemáš. - Ale kdyby jo, chtěl bys s ní randit. - To teda ne! Víš proč?

Protože jsem Batman! Přesně proto bys s ní chtěl randit. Možná bys měl zvážit i její pocity, místo abys jí říkal, jak má žít svůj život. Mou fiktivní sestru si nezasloužíš! Není to fiktivní sestra, co si zasloužím, ale fiktivní sestra, co potřebuju. - Co to znamená? - Moc dobře víš co. Má sestra nebude dalším z tvých nepovedených vztahů. - Proč nechceš, abych byl šťastný?

- Mám to taky dělat? Protože jsem Bucky! - Prosím, ne. - Vidíš? Úplně jako my! - Jedna věc nás odlišuje. - A co? My nemusíme co pět let dělat restart. Jo! Na to si plácnem! Ty jo… Budeme mít přístup k vládním tajemstvím, prototypům zbraní a tak dále. Mělo by… A mám tě, ty trapko!

Vítej na párty, Sharon. Takže… Pokud jsi letadlo, bomba, kus ledu, vymytej kámoš nebo Spider-Man, Tony Stark nebo alternativní verze tvého já, obyčejnej Thanos nebo Dora Milaje, pak se před štítem neskloníš! - Neskloníš!

- Pak se před štítem neskloníš! - Nemusíš! Nemusíš! - Před štítem se neskloníš! Nikdo se před štítem nemusí sklánět! Pořád je to super song.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

okplmnju

00

Odpovědět

Falcon je snad nejtrapnější člověk v MC. Úplně k ničemu a ještě je to "doplňte si sami".

13

Odpovědět

Co si jako máme doplnit?

10