ToJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:8 022

V tomto díle se podíváme, jak měl doopravdy skončit hororový film To.

Přepis titulků

Ne! Ahojky, Georgie. Neznám tě! Nebezpečí! Á sakra. JAK TO MĚLO SKONČIT Beverly. Co? - Tady Bethany.

- Bethany. - Kdo to řekl? - Co se tady dole děje? - Strč sem obličej a podívej se. Ne! No ták! Nechceš sem třeba strčit metr? Ona odešla? - Vypni to. - Nemůžu. - Vypni to. - Tohle mě děsí. Ať to přestane! Zvládla jsem to. Tak to bylo těsný.

Jsem kouzelný, vzpomínáte? Tak fajn, padavky, chytlo to Beverly v tomhle domě. Vím, že váš instinkt vám říká, abyste tu zůstali a já tam šel sám, ale co jsem vám říkal? Držíme se pohromadě. Správně, držíme se pohromadě. - Jste připraveni? - Ano. Mluvím vážně, nechci se otočit a pak zjistit, že jste se rozešli.

Držíme se pohromadě a budeme bojovat s tím šíleným podoby měnícím klaunem. - Jasné? - Jasné. Jdeme na to. Řekl jsem, že se budeme držet pohromadě. Vezmu si ho, vezmu si vás všechny. Budu hodovat na vašem mase, zatímco se budu krmit vaším strachem. Tak ty máš rád strach, co? Tak to mě budeš přímo milovat.

Kdo jsi? Batman? Ty existuješ? Věřím, že existuje. Existuju, když se to hodí. To je možná ono, myslete na něco dalšího, co nám může pomoct. Želvy ninja. Želví síla! - Jo!

- Tý jo! - To je hustý! - Hustý! - Krutopřísný! - Co je, týpku? - Cowabunga! Nesnáším želvy. King Kong! Tohle už by horší být nemohlo. Podle našich výpočtů mohlo. No sakra. Radši se držte dál, děcka. Nechtěli bychom, aby ses za 27 let vrátil a zabil další lidi, že?

Fajn, děcka, to bude 5 000 dolarů. ALE TAKHLE TO MĚLO DOOPRAVDY SKONČIT... Pokud nás necháte jít, vezmu si jeho, jenom jeho. Víte co, tohle je hloupý. Prostě si vás všechny teďka vezmu. To bylo jednoduchý, proč jsem to neudělal dřív? KONEC Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To prekladatele vazne nemaji ani spetku smysl pro humor? Prijde mi to, jak kdyz posloucham vtipy chovancu na navsteve babicky v Bohnicich. Co je opravdu velké a volá to z Afriky? Telefant! Hahaha. (y) Tohle postrada absolutne jakkykoliv vtip, napad, proste cokoliv, az je mi skoro trapne, ze jsem na to vubec koukal.

113

Odpovědět

Nejsem si jistý, jestli "Stranger danger!" překládat způsobem, jaký je v titulcích, ale v 0:29 máte 2x Bethany, když o řádek dřív máte správně "Beverly"

10

Odpovědět

Nesnáším kde filmy kde osu hlavní hrdinové malé děcka ..

611