WandaVisionJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:3 723
Ještě než přijde díl Jak to mělo skončit zaměřený na Lokiho, připomeňme si jeden z předchozích marvelovských seriálů, WandaVision.

Přepis titulků

Toto video sponzoruje State of Survival, zombie mobilní hra nově s motivem Živých mrtvých. Odkaz ke stažení je v popisku na YouTube. A teď už začne naše show. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Přestaň. Přestaň. Přestaň!

Ano, přestaň! Přestaň s tím, Wando! Víme, že jsi smutná, ale nemůžeš uvěznit celé město. Krucinál už ale! Tohle není žádná švanda! JAK TO MĚLO SKONČIT WANDAVISION Co to s tebou je? Zdá se, že jsem snědl žvýkačku. A teď jsem fakt opilý. Děláš si srandu?

Strč do sebe ruku a vyndej ji ze sebe jako minule, troubo! No jo! Díky, zlato. - Kdo jsi? - Já… Jsme tu, protože… - Přišla, protože… - Ticho! - Protože tvá žena nás tu uvěznila! - Ne! Nejsi moje šéfka! A už mě to nebaví! Cože má žena udělala?

Víckrát už vás varovat nebudu! Nepleťte se mi do… Jo, to je moje holka! Jako za časů Ultrona! - Díky, že jsi tak rychle přišel, Clinte. - V pohodě. Může dávno ztracenej brácha obejmout svou ségru? Wando, kdo je to? To je můj bratr.

- Není. - Ale jo! - Je. - Ne, zlato, tohle je tvůj bratr. - Umřel, pamatuješ? - No jo. - Nejsi můj bratr! - Ale jo! To jsi nečekala, co? Nelákej lidi na neexistující crossover. Za vším stála Agatha! A Sparkyho jsem zabila taky já! V tom případě jsem zpět!

- Super triky. - I ty tvoje. Počkat, ty ses právě pokusil zavraždit dvě neozbrojené děti? - Já… - Co to má být? Chytněte toho psychopata! Užij si to v nemocnici! Nepotřebuju tě, abych věděla, kdo jsem. Protože jsem Batman! Nebyla jsem Batman, to byl jen otřepaný vtip. Zdá se, že z našeho domova snů je jen rozpadlá barabizna.

Vím, že vše napravíš. Ale pro nás to nepůjde. No, když už jsi u toho… Myslím, že obojí půjde. A teď jde Hex tam, kam jdu já. - Ty jsi ten Hex nezrušila? - Ne, zmenšila jsem ho. A teď je mobilní. Můžu být se svou rodinou, můžu si užívat sitcomů. - Všechno je skvělé! - Ahoj, jak se máš? Je mi skvěle, díky za optání.

Jo, ale ostatní jsou na tom hůř. Tohle není skutečné. A ze svého utrpení ses nic nenaučila. A nemusela ses zpovídat z toho, že jsi uvěznila město. Já si myslím, že všichni mají problém pochopit, že tomu teď šéfuju já. A všichni budou dělat to, co chci já. Musíš se zříct svého přání, Barbaro… Teda Wando! Vím, jak se cítíš, nemůžeš si přát, aby se tví milovaní vrátili…

Ale jo, myslím, že můžu. Souhlasím s ostatními, drahá. Jsme sice i nadále rodina, ale Agnes je uvězněná proti své vůli. - Zabila našeho psa. - Ta flundra zas*aná! Dostala, co si zasloužila. To je tak bezohledné. A tenhle mobilní Hex vytváří nové a nové mutanty.

Monica získala superschopnosti, má je teď i Darcy? Hej, jak je? Vidím, že máš ráda technologie a kafe. - Já taky… - Nemám zájem. Zda má Darcy schopnosti, stále není jasné. A nezapomínejme na tvé kluky. Ti jsou na tom to nejdivnější. Kluci jsou v pořádku. Hele, zpívají si s tamtím milým bardem. Dětské duše!

Dejte mi své dětské duše! Dětské duše! Dejte mi duše! Dejte mi dětské duše! Dejte mi své duše! A to hned! Ano, děkuji. Za ty duše. Všechno je v pohodě. TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY Už jsme se loučili. - Takže dává smysl…

- Že se zase pozdravíme. Sbohem, drahá. Ahoj. Slyšel jsem, co jsi udělala s těmi zbraněmi. Co? To je moje holka!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář