Jak udělat trailer na blockbuster

Thumbnail play icon
97 %
154. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:4 547
Jak vypadá šablona traileru na americký blockbuster? Zhruba tak, jak naznačuje toto video, které vás dost možná navnadí na snímek, který neexistuje. Vzpomínáte si na nějaký trailer, který se tohoto vzoru drží až moc přesně?

Přepis titulků

OSAMOCENÝ TÓN S UVOZOVACÍMI ZÁBĚRY DALŠÍ OSAMOCENÝ TÓN S VÍCE UVOZOVACÍMI ZÁBĚRY HLUBOKÉ „BRAAAM“, PO NĚMŽ ZAZNÍ VÁŽNÉ PROHLÁŠENÍ NEBO OTÁZKA Přemýšlel jsi někdy o téhle určité věci? DOKONČENÍ PROHLÁŠENÍ S DECHBEROUCÍM ODHALENÍM Protože se ukázalo, že ta věc existuje.

LOGO STUDIA ZAČNE HRÁT NEOČEKÁVANÁ VERZE KLASICKÉHO HITU VELKÝ POČÍTAČOVĚ UPRAVENÝ ZÁBĚR S „BRAAAM“ A S PONURÝMI ZVĚSTMI To, o čem jsem předtím mluvil, se děje a všechny nás to zničí. VÍCERO HUDEBNÍCH VRSTEV NÁSLEDUJE ZVOLÁNÍ DO AKCE Někdo tu věc musí zastavit!

ZÁBĚRY NA HLAVNÍ POSTAVY S NADĚJNÝMI VÝRAZY A tím někým jsi ty. ZÁBĚR 1, 2, 3, 4 ZÁBĚR NĚKOHO/NĚČEHO ZLÉHO Snad sis nemyslel, že to bude tak snadné. RYCHLÉ ZÁBĚRY HUDBA SE STUPŇUJE…

PŘÍŠTÍ LÉTO/JARO/PODZIM/ZIMU MONTÁŽ S DOSTUPNÝMI POČÍTAČOVĚ UPRAVENÝMI ZÁBĚRY OD VIZIONÁŘSKÉHO REŽISÉRA REŽISÉR HUDEBNÍ ARANŽMÁ JE SEBEJISTĚJŠÍ, VZDORNĚJŠÍ ZÁBĚRY ZVYŠUJÍCÍ NAPĚTÍ ZÁBĚRY S EFEKTY SCÉNA S POCHYBAMI NAD OSUDEM HRDINY - Nejsem ten pravý. Nejsem ten, kdo tu věc zastaví. - Jsi tou osobou. JEMNÉ „BRAAM“, DRSNÉ „BRAAM“ STOUPAJÍCÍ SHLUK SMYČCŮ, SBOROVÝ SHLUK HEREC, HEREC, HEREC S BÉČKOVÝM HERCEM A ÁČKOVÝM HERCEM VRCHOLY PÍSŇOVÉHO ARANŽMÁ RYCHLÉ HRDINSKÉ ZÁBĚRY HLAVNÍCH POSTAV TADY COKOLIV VÝROK O KAUZALITĚ NEBO FATALITĚ (nejspíš od padoucha) Každá akce s sebou přináší stejnou obrácenou reakci.

DRAHÝ POČÍTAČOVĚ UPRAVENÝ ZÁBĚR, KTERÝ TAM ZŮSTÁVÁ TROCHU MOC DLOUHO DOKONČENÍ VÝROKU Já jsem ta reakce.

NÁZEV FILMU SE ZÁVĚREČNÝM „BRAAM“ PŘESNÉ DATUM PREMIÉRY #NÁZEVFILMU NÁZEV FILMU V PRODUKCI PRODUKČNÍ SPOLEČNOSTI ZÁVĚREČNÉ TITULKY, KTERÝCH SI VŠIMNETE, ALE NEDAJÍ SE STIHNOUT PŘEČÍST Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celkom vystizne.
Doplnil by som vsak, ze tie napisy/titulky sa zvyknu casto priblizovat/zvacsovat.

00

Odpovědět

Tak na ten film půjdu :-D

130

Odpovědět

Hmm vpodstate kazdej trailer na CoD nebo battlefield v posledni dobe :-D

61