Jak uvařit ho*no s Mervinem

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:974
Počet zobrazení:10 845
Mervin dnes bude vařit pro svého nejlepšího kamaráda Eddieho. Podívejme se, zda se mu podaří Eddieho potěšit.

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz ŠÉFKOKOT Ahoj, jmenuju se Mervin a dneska vám ukážu, jak uvařit hovno. JAK UVAŘIT HOVNO s Mervinem Tento týden připravím speciální jídlo pro mého nejlepšího kamaráda Eddieho. PŘEDMRK Nikdy nezapomeňte na předkrm. Myslel jsem, že by ti mohl chutnat tenhle.

Co to kurva je?! Měl bys ho zkusit se slanou omáčkou. To je celý Eddie! Pokaždé se chce dělit. PЯVNÍ CHOD Miluju polévky, a tak Eddiemu uvařím moji nejoblíbenější - babiččinu zahuštěnou. Doufám, že to bude výborný, ty jeden zatracenej mizero. Ó, je to vynikající, Edy. Jen do toho! Vypadá to jako zasraný chcanky!

A chutná to jako zasraný chcanky! Vařil jsem podle receptu z kuchařky. KUCHAŘKA - JAK PÍT VLASTNÍ CHCANKY Do prdele! To jsou chcanky! Někdy upřednostňují vaši hosté rovnou hlavní chod. Do řitě! HLAVNÍ CHOD Jako hlavní chod jsem pro Eddieho připravil chutný hot dog. Radím ti, aby to nebyl další čůrák, Mervine!

Je opravdu šťavnatý, Eddie! A teď je čas na dezert! Hulibrku! DEZEЯT Myslím, že uvařit někomu je tím nejlepším způsobem, jak projevit lásku. A protože mám Eddieho moc rád, připravil jsem pro něj jeho nejoblíbenější dezert. Podíváme se, jak mu bude chutnat. Tadáááááááá!

Právě jsem to dodělal, Eddie. Je to ještě horké. Je to hovno. To je tvůj nejoblíbenější dezert - lepkavý karamelový pudink. JE TO HOVNO! Ne, to je lepk... Právě jsi posral svoje poslední jídlo, zmrde! Obávám se, že náš čas vypršel. Příště nashle.

Ukážu vám, jak si objednat zasranou pizzu!

Komentáře (100)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D :D

180

Odpovědět

FUR TV je dokonalost!!! Tenhle díl je dobrej, ale jsou i peckovější, např. tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=Nuk1T5KQD4U&feature=related
MImochodem epizody jako Get Mervin a vůbec úvodní díl, taky super.. Takže jsem jedoznačně pro pokračování v překladu!

180

Odpovědět

Is verry juice Eddy.XDDDDDDDDDDDDDDDD 01:32

193

Odpovědět

FurTV je nejlepší počin od MTV to je jasný! :D... druhý sou Dudesons in America ale to je vedlejší ... ale že by to byla moje nejoblíbenější scénka z FurTV to se říct nedá :)... no z FurTV prostě skeč s Mervinem a Ediem .) "Chahá tak co tlusťochu? Nedáš si s náma sklenku?" "Kdo je u tebe tlusťoch?!" "Ty?!" "Sklenku říkáš hmm? Jasně že si jednu dám!"

180

Odpovědět

Dan: Noví překladatelé se nabírali tuším koncem minulého a začátkem letošního roku. Teď je překladatelů zas na čas dostatek. Jelikož BugHer0vi lidí, jako jsi ty, píše dost, není z časových důvodů možné na takové zprávy pořád dokola odpovídat. V sekci Vzkazy / Požadavky jsme psali několikrát, že prozatím nebudou noví překladatelé přijímáni. Však neboj, tvůj čas nadejde. ;)
Kheynom & Aegnor: Opravdu se tu bavím, děkuju. :D

180

Odpovědět

Kheynom: Ok, už se těším, určitě si pánvičky užiju, hlavně na mlácení ostatních:-))

180

Odpovědět

nahul :D

180

Odpovědět

Je mi lito, ze se mi spravci webu videacesky.cz ani neozvali... FurTV jsem chtel prekladat ja - aspon ze to tu dal nekdo jiny no... Jdu se utapet v sebelitosti, sbohem...
LOVE ELMO <3

180

Odpovědět

A výhercem o nejuvědomělejší komentář se stává: ....
...
...
AEGNOOR!!!!


Gratulujeme! Zbrusu nový set pánviček si můžeš vyzdvihnout na naší prodejně příští týden.


P.S.: Plně s Tebou souhlasím ve všech bodech, ale nedalo mi to :)

180

Odpovědět

Parada díky za překlad takhle jsem se dlouho nezasmál. Tenhle drsnej Elmo se mi líbí :D :D Byl bych pro překlad dalších dílů :D

180

Odpovědět

Příště napište, že není dobré u toho mít jídlo. :D Nevím, nelíbí se mi. Však co můžu čekat když vidím název ,,Jak uvařit ho.vno". :)

180

Odpovědět

dokonalý video :DDDD

180

Odpovědět

:D Boží, víc videí tohodle stylu :)

180

Odpovědět

:D diskuze je to tu veselá:-) vy "moralisti", co nadáváte...všimněte si názvu, dosti dobře to uvozuje, co je to asi za video:-) já jsem si ho pustil, jenom abych se ujistil, že jsem se nemýlil:-) A vy, co ty moralisty posíláte do p*dele, zkuste se taky chovat trošku kultivovaně, na veřejném webu:-) Jak to hezky padlo na Lamerovi: "jestli chceš s**t mezi regály, pořiď si vlastní samoobsluhu" (pro ty, co se nechytají - http://www.lamer.cz/quote/38397 )
A jinak, nenavážejte se do někoho, kdo pro ostatní nezištně něco překládá, on se na to taky může vykašlat:-)

180

Odpovědět

Tihle hateři si prostě jen léčí svoje mindráky tím, že ze sebe dělají super-moralisty-kritiky-inteligenty, znají jen dva (a možná ani to ne) druhy humoru a myslí jací jsou to světoběžníci. A já říkám: Fuck those kids !

180

Další