Trevor Noah - Tacos

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:727
Počet zobrazení:12 585

V tomto stand-up vystoupení se s námi Trevor Noah podělí o jeho zážitek z LA, kde chtěl ochutnat mexické tacos.

Přepis titulků

Šel jsem se známým na jídlo v centru Los Angeles. Kamarád Davis říká: "Treve, chceš něco k jídlu?" "Co si dáme?" "Dáme si mexické jídlo." - "To jsem nikdy neměl." - "Tys neměl mexický jídlo?" "Ne, v JAR Mexičany nemáme. K nám se nedostali." "Chlape, musíš si dát tacos. O dost přicházíš." Tak jsme šli na tacos.

Netušil jsem, co to je. Ani to nebyla restaurace, byl to náklaďák stojící u silnice. Tacos náklaďák. Poznali jste to podle cedule Tacos, Tacos, Tacos. Stál jsem v dlouhé frontě, bylo to vážně oblíbené. Konečně jsem se dostal na řadu a z náklaďáku se vyklonil chlap: "Hej, chceš tacos?" "Bylo by divné, kdyby ne." "Co já vím, můžeš chtít jen kolu.

"Ne, nechci kolu. Přišel jsem si pro tacos." "Dejte mi tacos." "Dobře, a kolik jich chceš?" "Netuším, co to je. Pro jistotu mi dejte jen jedno." "Hned to bude." Začal to připravovat a pak se vrátil. "Tady máš tacos, příteli." "Děkuju."

"Chceš plenku?" "Cože?" "Chceš plenku?" V naší části světa je plenka to, co nosí děti. Co zadržuje tu jejich srajdu. Chtěl říct ubrousek. Tak to říkají všichni na světě kromě Američanů. Ubrousek.

A on na mě: "Chceš plenku?" "Proč bych měl chtít plenku?" "Na ten svinčík." "Na svinčík?" "To je tak rychlé, že potřebuju plenku?" "S tacos nikdy nevíš, chlape." "V jednu chvíli si myslíš, že je to v pohodě a za chvilku to leze ven." "To je nechutné!"

"Ne, to je normální. Dělají to tu takhle všichni." "Je to součást zážitku." "To je problém vaší země. Tam u nás je to nechutný." "Nepotřebuju plenku, jsem dospělý a dokážu se ovládat." "Co chceš dělat?" "Sním si to v autě cestou domů." "To si chceš zasvinit auto?" "Nehraj si na hrdinu.

Vezmi si tu plenku." "Nejsem hrdina, jsem dospělý muž. Nepotřebuju plenku." "Když bude nejhůř, budu to hodně zadržovat." "To je ten problém. Kdo to nezná, může to držet moc pevně a pak to kolem stříká ještě víc." "Budeš to mít všude. Na kalhotách i na tričku." "Na tričku? Jak by se mi to dostalo na tričko?" "To se to bude odrážet od podlahy a vybuchovat ve vzduchu?" "Mrháš mým časem.

Chceš tu plenku nebo ne?" "Nechci plenku. Vlastně ani nechci tacos, dejte mi kolu." Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pecka nejnovější filmy! :-D ENJOY ;-)
http://snurl.com/299pwz8

155

Odpovědět

Tak dá už mu někdo ban nebo ne?

261

Odpovědět

Dokud se nedostal k rozhovoru s prodavačem tak mi jeho styl moc neseděl, ale pak to byla bomba! :D

222

Odpovědět

naprosto skvělý! krátký, ale poslední minutu jsem se nepřestal smát! víc od něj

334

Odpovědět

0:54 how many tacos you want? - Ne jaké ale kolik jich chceš.

131

Odpovědět

Díky, opraveno.

51

Odpovědět

Já teda slovu "napkin" rozumím taky jako ubrousku/kapesníku... :D Plenu mám zafixovanou jako dipers (?). Ale chápu, že v JAR je to trošku jiné.

794

Odpovědět

*diaper ...ja osobne si tiež pod "napkin" predstavujem obrúsok a nie plienku :D

181

Odpovědět

Protože se u nás vyučuje a i používá většinou americká angličtina, nikoluiv britská, která je ve většině zemích světa bývalých britských kolonií a Commonwealthu, kam JAR patří. :)
Napkin je označení výrobku z látky/bavlny, proto se používá nejčastěji pro plenu, protože dneska už se vyrábí ubrousky většinou z papíru, což je označováno jako "tissue". ;)

Takže co řekl je pravda, napkin je používáno pro papírový ubrousek jen v USA, tedy americké angličtině. Která je ale rozšířena do podvědomí neanglicky mluvících zemí více, díky filmům a seriálům z USA. :)

10

Odpovědět

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D jak ja som sa nasmial !! :D :D :D

226

Odpovědět

Další...!!!

180

Odpovědět

Tacos i buritos.

230

Odpovědět

Ta historka není až tak dobrá, ale ten jeho přednes je skvělej ´:D

1572

Odpovědět

Je pravda, že by byla lepší, kdyby řekl, jestli si to taco nakonec vzal a zasvinil se. :-D

436

Odpovědět

+AkulBože, Ty jsi to nedokoukal do konce?

821

Odpovědět

+AkulNa konci to řekl. Nevzal. Vzal si jen kolu a ať si to tacos nechá i s plenkama. ;)
Příště to doopravdy radši dokoukat. :)

00

Odpovědět

Přesně. Říkat to já v hospodě, tak bude jen trapný ticho :D

990