Náhradní ruce: Vaření s Kathie Lee GiffordovouWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 013
Ryan v roli hvězdného kuchaře zavítá do ranní show Kathie Lee Giffordové, aby uvařil dokonalou snídani. Kromě toho, že má ale místo svých rukou ruce Colinovy, nedá mu ani Kathie nic zadarmo.

Přepis titulků

Nyní si zahrajeme hru Náhradní ruce. Ta je pro Ryana a Colina, ale také pro našeho slavného hosta, takže prosím přivítejte legendu americké televize Kathie Lee Giffordovou! Kathie Lee Giffordová, ano! Tak fajn. V této hře budou Ryan s Kathie Lee hrát scénku, během které ale Ryan nesmí použít ruce. Ty mu nahradí Colin. V téhle scénce bude Ryan optimistický slavný kuchař vystupující v ranní show Kathie Lee, kde ukazuje, jak si připravit dokonalou snídani.

Pánové a milá dámo, jakmile budete připraveni, začněte. Po ránu mám rád velkou snídani. - Vážně? - Je to tak. Všechno, co tu vidíš, jsem připravil. Těmhle se, drahoušku, říká lívance nebo taky palačinky. - A jsou malé. - Ano, malé palačinky. Vezmu si jinou, nevyšlo to.

Plotny se nedotýkej, je horká! - Vážně je horká, opatrně! - Moc horká! Já si rád… Já si rád dávám palačinky na talíř… - Dávám si palačinky na talíř. - Jo. Sleduj tohle. Já dělám takzvané palačinkové sendviče. Dávám věci mezi palačinky. - To je originální. - Vezmu první díl. Co se ti na stole líbí? - Borůvky. - Ty jsou dobré na mysl. - A jahodový džem.

- To je dobrý nápad. - Naber mi trochu. - Dobře. - Dej tam, kolik chceš. Kydni to tam celý. Pěkně to natěsno uplácáme. To je ono. Rád si pak… - Nechce to trochu másla? - Chce, i máslo je totiž dobré. - Kdyby to bylo horké… - Tohle trochu je, máslo se musí zahřát. Trochu to máslo zahřeji. Mám na to speciální techniku. Ne! Mám rád…

Vypadáš, že jsi připravená. - Chci pomoct. - Vymačkáš na palačinku pomeranč? - Pak se nemusíme obtěžovat s pitím džusu! - Ať žije snídaně! Tak jo, trochu tam vymáčkni. To je lahodné. A teď to přiklopíme vrchní vrstvou. Kathie, rozhodně to neochutnám sám, takže to na talíři rozkrojím napůl. - Dobře. Tady je nůž. - Nůž poznám, jsem kuchař! Aha, dobře. Dám to na talíř a vezmu si nůž od Kathie, která je tady.

Tady ji máme. Teď to rozpůlím. A je to. Hotovo. Palačinka. - Tady máš. - Díky. Chci vidět, jak to celé sníš. - Co je? Na něco myslíš? - Jo. Když si ráno čteš Bibli, víš, jaké je její poselství? - Vím. - Nasytit hladové. - Chceš taky?

- Jasně. Placák, placák! - Wayne chce taky. - Vážně? Wayne palačinky zbožňuje. Víš, tyhle segmenty o vaření můžou být někdy docela nuda. Ty jsi ale z dneška udělala můj speciální den. - V naší show tě vždy rádi vidíme. - Narvi mi zbytek palačinky do pusy. A mimochodem… nešetři mě. Potlesk pro Kathie Lee Giffordovou, vážení!

Obrátila to naruby! Ta nás teda dostala. Myslím, že tohle samotné pro vás byla odměna. Krmila vás Kathie Lee Giffordová, body nepotřebujete. Jediné, co z toho mám, jsou zašpiněné ruce! Vítej ve světě sexu, kamaráde. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak kdyby tam místo ní byla třeba Gal Gadot, tak to bych se přidal i já :-D

70