Thumbnail play icon

Jak mění vlci tok řek

96 %
108. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 536
Počet zobrazení:41 127

Vlci jsou pro rovnováhu prostředí potřební, o tom není sporu. Ale jak by takový vlk mohl mít vliv na koryto řeky?

Komentáře (80)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádhera! Tady je jasně vidět, že největším škůdcem na Zemi je člověk. Příroda si bez nás poradí sama - jen jí do toho nekecat!

181

Odpovědět

Je zázračné,a to jsem ateista,naštěstí,že to ještě funguje?
A to je podstatné u demokratické cenzury v in.novinkách na SEZNAMU.

HRŮZA A DĚS

MÁME A HLAVNĚ VY MLADÍ MÁTE DEMOKRACII PLNOU "VEPŘOVÝCH" UZENEK.
V téhle demokraticky rozkradené zemi,kterou tvořili ještě moji rodičové,prarodičové a pra-prarodičové je během 27 let v prdeli.
Jak to politicky v Evropě vypadá,dalšího zvonění za 13 let,se stejně nikdo nedožije.

ZDRAVI DOŠLI Georgij

111

Odpovědět

:D

00

Odpovědět

Tady přece nejde o jeleny nebo o vlky. Mám pocit, že lidé se neustále zaměřují jen na to co přímo vidí a to je špatně. Řekla bych, že tu jde o to že neustále zasahujeme do přírody ať v dobrém nebo zlém a přitom my lidstvo vůbec neumíme žít s přírodou a nebýt k ní lhostejní. Tohle je hodně rozsáhlé a širokospektré téma, ale asi by stačilo jen přemýšlet a nemít klapky na očích...

121

Odpovědět


Odpovědět

Kdyz jsem to videl tak jsem si hned vzpomel na tenhle super dokument:-) Stastni to lide :-) http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc

33

Odpovědět

Vypusťte vlky i do měst, lidé utečou (ti, co přežijou) a za pár stovek let budou lesy i místo asfaltu.

972

Odpovědět

Zkurvení jeleni!

21417

Odpovědět

A jinak je ti dobře? To je přesně to, co říkali kdysi (možná, že mnohdy i dnes myslivci: "Zkurvení vlci!"). Příroda sama si poradit umí, kurví ji jen člověk!!!

26

Odpovědět

+PilotPříroda si sama poradí, ale ty si sám neporadíš, když nepochopíš jednoduchý humor a ještě se máš potřebu k tomu vyjadřovat a kázat svoje moudra. Ale nebuď skleslý, nejsi sám, ještě dalších 14 lidí dalo palec dolů, protože neví :(

00

Odpovědět

Vzdycky jsme rikali: "zabij bobra, zachranis strom". Ted to budemu muset modifikovat na "udelej neco pro prirodu - zastrel jelena!" :-))

5913

Odpovědět

Žádný komentář o Karkulce ? =D Já si počkám

285

Odpovědět

Tohle bych pustil každýmu blbečkoj, kterej bude hájit přemnožený jeleny v Krkonoších

737

Odpovědět

V tomhle případě není "hájit" jako "hájit" ;-) ... ale i tak bych jim dal přes držku, jako ty :-) ... Naštěstí se k nám do Českosaského švýcarska podle všeho vlci také vracejí a bude líp ... snad :-)

372

Odpovědět

+pilinaJestli je zase "omylem" nějakej "ozbrojenej brigádník" nezačne střílet. Já bych byl osobně pro, střílet myslivce!!!

31

Odpovědět

Svatá pravda. A počítej ještě srnčí a hlavně černou! Za chvíli jsme na tom jako v Berlíně, kde se divočáci procházejí po parcích. Člověk je vůl a myslivec korunovanej!!!

20

Odpovědět

Z tohohle videa plyne, že jeleni jsou ti špatní, a vlci ti dobří :-D

308

Odpovědět

přesně tak ;) není vždy to dobré co je za dobré považováno!! ;)

135

Odpovědět

Kdybych měl po ruce tlačítko, které by vyhubilo 7 miliard lidí a zbylo by nás tu jen pár milionu/stovek tisíc bělochů rozesetých po celé planetě, bez váhaní ho zmáčknu! :)

3372

Odpovědět

Předpokládám, že naivně počítáš s tím, že bys měl bejt mezi přeživšími.......

1313

Odpovědět

za 1) běloši jsou stále nejpočetnější rasa na planetě (především díky době kolonizace), za 2) smysl toho videa je, že by člověk neměl zasahovat do ekosystému, např. vyhubením vlků a odstranění "pouze" jednoho článku potravního řetězce může napáchat mnohem větší škody než se může na první pohled zdát, za 3) jsi rasista a hlavně debil!

767

Odpovědět

+scraftBiely sú najpočetnejší ?
Niečo mi uniklo ?

150

Odpovědět

+scraftJá si myslím, že Menttor to tak nemyslel. Chtěl tím podle mého říci, že lidi nadělali tady na téhle modré kouli hrozné a nenapravitelné škody a že je nás prostě už moc. Na barvě pleti v tomhle případě příliš nezáleží.

10

Odpovědět

Takže za všechno můžou jeleni. Já jsem to věděl, hajzli jedni!

382

Odpovědět

Super video, kez by jste prekladali mnohem vic dokumentu!
Kdo je pro???? :)

2562

Odpovědět

Tak až příště zase dostanu vlka, tak si ho budu vážit.

1303

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)