Jak zní odpůrci očkování normálním lidem

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:8 355

Možná taky znáte někoho, kdo se rozhodl neočkovat své děti, protože očkování je "nebezpečné". Dnešní video názorně ukazuje, jak pomateně tyto názory zní ostatním lidem.

Přepis titulků

- Mám opalovací krém, Mandy. - Ne, to je jed pro tvou kůži. To, že tvoje děti nosí kalhoty, neznamená, že je to to nejlepší rozhodnutí i pro ostatní. Mikrovlnkám nevěřím. Syn jednu použil a teď je z něj gay. Počkej, nebojíš se toho, kolik je v tom toxinů? Je to voda. Jo, ale balená.

Máš kondom? Ne, 1 % populace má alergii na latex. Mohl bych mít alergii na latex. Nebuď tak sobecká. Panebože! Zavolám hasiče. Ne, v pohodě, za chvilku to vyhoří. Tohle je můj majetek a je na mně, co s ním budu dělat. Ale může se to rozšířit na další domy! Tak to jim prokazuju laskavost.

Každý dům se musí naučit hořet. Rhondo, moc děkuju za tuhle party s divokými medvědy. Chci, aby to už děti měly z krku. Potřebujeme doktora! Je tu někdo doktor? - Co se děje? - Díkybohu! Doktorko, moje žena rodí. Nejsem tak úplně doktorka. Ale četla jsem o tom na netu. V podstatě mám webovou atestaci. Přečetla jsem si na internetu spoustu příspěvků o nebezpečnosti stěračů.

A v L.A. stejně skoro neprší. Nedávám dětem salát. Neexistuje důkaz, že konzumace salátu nevede k obezitě. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano, ty argumenty sedí... ale vy, anti-anti vaxeři si už uvědomte, že očkování opravdu není zdravotně závadné, hliník způsobuje demenci, co způsobuje rtuť nevím, ale určitě bude neškodná, když je jedovatá. No a pokud máme 4-, 6-násobné vakcíny (hexavakcíny), je to 6x větší zátěž pro dítě. Některá to ovlivní dlouhodobě. Jestli je to ale dostatečný důvod k neočkování tím neříkám a sám bych na očkováním dítěte přemýšlel dlouho a pravděpodobně jej i nechal očkovat na ta základní, ale s co největším časovým rozestupem... Sám ale očkování na tetanus, nebo co ještě, po 10 letech opakovat nehodlám a kočky domácí jsem nechal očkovat z hlouposti pouze jednou z několika dávek (2, 3? už nevím).

212

Odpovědět

pozn. k tomu hliníku: demenci způsobuje, pokud jej tělo nedokáže vyplavovat, to se potom hromadí v mozku. Potvrdilo se, že autisté mají velké množství hliníku v mozku (neříkám, že z očkování, ale to spojení autismus/demence&hliník tu je).

19

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaještě doplním pro rýpaly: pitvy potvrdily u autistů zvýšené množství hliníku.

09

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaaaaavygoogleno namátkou na prvním místě ve výsledcích: https://provolbu.cz/vysoke-mnozstvi-hliniku-v-mozcich-autistu/

18

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaTy jsi asi podstoupil nějaké hodně nebezpečné očkování, trpíš celkem solidní samomluvou.

101

Odpovědět

+AnonymkaHliník se odstěhoval do Humpolce

40

Odpovědět

+CTOKOKOTOBDámy a pánové potřebujete ještě nějaký důkaz o tom jak jsou tihle lidi naprosto mimo? A tohle potom rozhoduje o osudu svých dětí. Děkuji těmhle dementům za to že jsem se musel nechat přeočkovat proti spalničkám...

61

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaPodle provedených výzkumů byly zjištěny nadměrné koncentrace hliníku v mozku lidí s Alzheimerovou chorobou. Výzkum ověřil tuto teorii laboratorními testy na zvířatech, kde pokud byl hliník vpíchnut do mozku laboratorních zvířat, tak se u nich vyvinula neurologická choroba podobná Alzheimeru.V krvi pacientů s některou poruch autistického spektra nebyla zjištěna zvýšená hladina hliníku. V odkazu https://provolbu.cz/vysoke-mnozstvi-hliniku-v-mozcich-autistu/ je uvedeno že se jedná zatím pouze o hypotézu kterou další výzkum buď potvrdí nebo vyvrátí. Můžeš zde uvést prosím studii která by tvé závěry podporovala? Já jsem totiž žádnou nenašel.

20

Odpovědět

Kdy přijde minusovací útok ezomamin? :D

100

Odpovědět

Tusim som sa na tom vobec nepobavil.
A tak som dufal... - aj sancu som tomu (im) dal. :(
:)

78

Odpovědět

Opalovací krémy bohužel jsou škodlivé. Nanočástice oxidu titaničitého v nich bohužel poškozují kožní buňky a mohou způsobit rakovinu kůže, stejně jako UV záření. Dost se to poslední dobou řeší a některé společnosti už oxid titaničitý nahrazují ve svých produktech. Problém ale je, že tato sloučenina je levná a proti UV záření funguje dobře, zároveň také stojí za bílou barvou, na kterou jsou lidé u opalovacích krémů zvyklí.

334

Odpovědět

Bože zase jeden tatar co věří že titanová běloba je škodlivá. Sice na to existují studie ale ty mají stejnou cenu jako studie pro odpůrce očkování. No nic mám vymalovaný barák primalexem, asi brzy zdechnu.

165

Odpovědět

+BluetomcatSorry, ne tatar, ale vědec. A titanová běloba v omítce nevadí, protože není ve formě nanočástic. Narozdíl od opalovacích krémů.

212

Odpovědět

+OkilmPodle IARC je však podezřelý jako karcinogen, avšak pouze při vdechování prachové formy nikoliv nanočástic. https://cs.wikipedia.org/wiki/Oxid_titani%C4%8Dit%C3%BD

90

Odpovědět

+Alberto123IARC má velmi limitovaná data o nanočásticích. To je ale trochu jiný problém, většina vládních i nadvládních organizací moc nerozlišuje mezi nanočásticemi a mikročásticemi, byť v mnoha případech bylo prokázáno, že mikročástice v prachu té a té látky jsou neškodné, zato nanočástice škodlivé (nebo třeba naopak). Dost často také mají tyto organizace zastaralá data nebo ani nemá pořádné postupy pro hodnocení nanomateriálů (SÚKL).

01

Odpovědět

+OkilmJak by došlo při zpracování oxidu titaničitého k tvorbě nanočástic?

10

Odpovědět

To musíš po aplikaci krému vypít půl litru MMS a budeš zase jako rybička a ještě vykadíš rakovinu.

61

Odpovědět

Super, dík za překlad, mohli byste od nich přeložit další věci? Třeba ty homofobiky nebo odpůrce globálního oteplování..

212

Odpovědět

Kouknu na to, odezva je pozitivní, takže dám šanci i dalším videím od nich :)

283

Odpovědět

Neexistuje dukaz, ze buh neexistuje.

Dik za video, pobavilo.

115

Odpovědět

Haah! Přesné.. škoda, že se blbost nedá zdanit, bylo by dost peněz na důchody, učitele, lékaře a zbylo by i na obědy pro děti zdarma :D

383

Odpovědět

Tohle je komentář roku! :D

00