StonožkaJednorožec Charlie (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:443
Počet zobrazení:8 681

A po nekonečně dlouhé době tu máme nový díl Jednorožce Charlieho. Tentokrát ho barevní jednorožci zavedou až na Měsíc, kde má svést boj se slizkou (a úžasnou) Stonožkou.

Přepis titulků

Selhání motoru! Nouzové systémy jsou offline! - Cože? - Narušení trupu! - Opustit loď! - Jdeme dolů! To je fuk, odcházím. Už není čas evakuovat, tohle je konec! Žádný Bůh není! - Charlie, už nemáme moc času!

- Musíme se dostat na Měsíc! Ve vesmíru! Nevím, proč jsem to zařval. - Měsíc? Proč byste pot... - Sólo na bicí! - Co je na Měsíci? - Velká děsivá Stonožka. Cože? Hnusná slizká stonožková síla, která se snaží zničit Jeskyni rudého větru... Nezajímá mě to, ani nevím, proč se vlastně ptám, tak proč neušetříme trochu času a nejdeme na ten zatracený Měsíc?

Můj bože, to by bylo skvělý! Nechápu, jak tohle dokážete... Jak dlouho to bude trvat? Charlie! Na tvém obličeji je obrovský brouk! Co? Kde? Je to ta Stonožka? Panebože, Charlie! Charlie, sundej ho! - Nic necítím. - Fuj, tak hnusný, fajn. Policie!

Policie! Tohle je policie! Máme vás obklíčeného, pane Brouku! - Aha. - Použij na něj taser! Brání se zatčení! - Přestaňte, není tu žádný brouk! - Má zbraň! Panebože. Má další zbraň! Jsme tady! - Jsi připraven, Charlie?

- Já ti věřííím. Připraven na co? Pohleď, Stonožkaaa! Jsem připraven, jdeme na to! Já jsem Stonožka, já jsem úžasná. Přikazuji ti hledět mi přímo do obličeje. Nikdy nenajdeš nikoho tak okouzlujícího, jako jsem já. Jsem nejvíc nóbl brouk ve vesmíru. Jsem hvězda, jsem Bůh, jsem k pohledání, nikdo není tak skvělý, jako jsem já.

S elegantníma malýma nožičkama a s tři sta vajíčkama, to mi má urozenost nemůže být odepřena. Protože já jsem Stonožka, já jsem záhadná. Když zmizím, nikdy za sebou nenechám stopu. Rozum ti bude stát nad tou iluzí.

Já jsem stvoření bezedné milosti. Stonožka svádí, Stonožka je nóbl, Stonožka je vznešená, Stonožka je zachránce, Stonožka je vyspělá, Stonožka je tak čistá, Stonožka je lék pro nižší rasy. Já jsem Stonožka, já jsem šampión. Nikdo jiný ve vesmíru se mnou neudrží krok. Nikdy nenajdeš nikoho stejně okouzlujícího.

Když jsem zde, tak nikdy nejsem až druhá. Jsem idol, jsem král, jsem objekt úcty. Nikdo tu není tak zářivý jako já! Mám půvabu na rozdávání, můžete zírat. Já jsem kdo, co, kdy, kde a proč. Přidejte se! Já jsem Stonožka, já ohromuji! Moudrost září z mé osobnosti.

Nenajdeš nikoho tak rozkošeného, jako jsem já. Já jsem nejvíce nóbl, opatrovnický škůdce, nejlépe oblékaný brouk ve vesmíru! - Dokázal jsi to, Charlie! - Porazil jsi Stonožku! Vždyť jen vybouchla jako všechno, co mi kdy zazpívá! Jeskyně se otevřela! Ne, já už nechci, tohle už je na mě moc...

Vy dva, vy jste prostě příšerní! Charlie, poslouchej mě! Tohle je ta nejdůležitější věc, na kterou jsme tě kdy potřebovali. Pokud půjdeš do jeskyně, už tě nikdy nebudeme otravovat! - Nikdy? - Slibujeme! Bude to naposledy, co nás kdy uvidíš, Charlie. - Dobře. Dobře, půjdu dovnitř. - Charlie! Charlie!

Jsi ve stroji na sny! Dobře, tak jsme uvnitř. Co mám dělat? Co to je? Trochu jsme se nudili. - Taky nás přestal bavit Měsíc. - Takže ho necháme vybouchnout. Cože? Dobře... - A jak se dostaneme zpět na Zemi? - Sbohem, Charlieee. Vždy jsi trochu smrděl jako lejno, mysel jsem, že bys to chtěl vědět.

Tentokrát jste zašli trochu daleko, ne? Kluci? Kluci! Kluciii! Charlie, nemáme moc času! Hvězdice! Oni... - Oni se mě snaží zabít. - Vše bude vysvětleno, - ale nejprve si něco přej!

- Co? Jsem hvězdice, přej si něco, přej si být doma! - Dobře, ale co se stane tobě? - Přej si, má lásko! - Přej si! - Přeji si být doma! Panebože! Sbohem, Charlieee. Fajn, kdo je další? Ahoj. No, tohle je trapné.

Žiješ jen jednou! Překlad: Shial www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měli Charlieho radši nechat napokoji už. :)

182

Odpovědět

Nejslabší díl ze všech... Fakt nuda zasmál jsem se jen jednou - jinka trošku šotek v překladu místo stejně je tam "sejně" .) papa

1818

Odpovědět

tak tohleto se naučím a půjdu s tím do pěvecké soutěže :D

230

Odpovědět

a vezmu si svůj miniklobouček do vlasů :D

210

Odpovědět

sorry ale zrovna nejsem zhulenej

217

Odpovědět

Asi je to mou intelektuální vyčerpaností ze zkouškového... Ale tohle bylo perfektní :D

211

Odpovědět

Jednorožec Charlie už se trochu vyčerpal. Mě osobně přijdou všechny ty různé nesmysly už příliš vynucené, ne tak lehce podané jako v předchozích dílech.

1823

Odpovědět

To je fakt tak pitomý, že je to vtipný :D :D

193

Odpovědět

Stonožka vypadá spíš jako mnohonožka. :D

1910

Odpovědět

Nohy zakřivené pod tělo, kruhovitý průřez, dva páry nohou z každého článku...má pravdu ten chlapec.

191

Odpovědět

Millipede je mnohonožka, stonožka je centipede

181

Odpovědět

Zrovna jsem chtěl napsat to samé. Podle vyobrazení to vypadá jako mnohonožka (Diplopoda) nikoli jako stonožka (Chilopoda). Vzhledem k tomu, že jsou mnohonžky většinou býložravci nebylo čeho se bát narozdíl od jedovaté stonožky. To by byla jiná.

181

Odpovědět

+PichiPokud vim, mnohonožky taky bývaj někdy jedovatý, ale nejsem biolog. Každopádně, došlo že to má být mnohonožka a né stonožka kvůli tomu millipede ale na druhou stranu, hlavně do tý písničky se "stonožka" hodí víc než "mnohonožka", a pro lajka je to dle mého názoru malý detail, který není potřeba řešit. :)

181

Odpovědět

no na tohle si clovek musi dat jointa aby to poradne pochopil D:

184

Odpovědět

Mně tyhle videa zase připadají jako kdybych si ho už dal (-:

210

Odpovědět

Pro všechny nižší rasy ... :D nacistonožka.

181

Odpovědět

To už jsou to od starýho Charlieho dva roky o.O ? Ten čas ale letí... Nevadí, jsem rád, že jsem se tohohle dočkal, protože tohle video je tak blánivý, až je to skvělý. Tohle je prostě super... YOLO! :D

185

Odpovědět

Áno! Moc děkuji! :)

Doufal jsem, že to autor nevzdal. Super díl, prostě klasickej Charlie!
SÓLO NA BICÍ! :D

193

Odpovědět

Já to miluji :D Navíc úžasná hvězdice :D

192

Odpovědět

YOLO!

193

Odpovědět

Já to říkal pořád, že ti dva jsou vraždící maniaci!xD
Jinak ta pisnička je děsně chytlavá....

181

Další