Charlie, ten jednorožec

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:6 699

O tomto videu se autor vyjádřil, že toto rozhodně není Jednorožec Charlie, kterého vytvořil dříve. Někdo si myslí, že to je paralelní realita Jednorožce Charlieho, někdo, že jen remake, já osobně si myslím, že to je tak trochu parodie na vlastní dílo ;-) Jinak pojatý, než původní, avšak i tak se v něm najde několik naprosto kouzelných okamžiků.

Přepis titulků

Charlie, Charliee. Co? Musíme jít, spalujeme tohle místo do základů. A co všechna zvířata v lese? No, zřejmě budou hodně hořet. No, to není moc milé. Zavři saakra hubu, chlape. Ty zavři saakra hubu.

Ne, ty zavři saaakra hubu. Oba můžete jít a zavřít sakra huby. Já nemluvím s tebou, Charlie! Duha. Do hajzlu, jsme na mostě. Pane bože, já padám. Měl jsem tolik, pro co žít. To je… tragické. Ne tak tragické jako tvůj obličej.

Ale no tak, to… nemám zapotřebí. Tvůj obličej nemám zapotřebí. Ahoj kluci. Kde jsi sakra byl? Ale, však víte, kouknul jsem na film, dal si kafe. Já chci taky kafe. Já bych si taky dal trochu kafe. No, ty nemůžeš jít, ty bastarde.

A hele, to je ten dinosauří pankáč. Dluží mi dvacet babek. Hej, Leo. Leo. Co to sakra říká? Chlape, nemám ani páru. Kde jsou moje prachy, Leo? Do hajzlu, oheň je zpátky.

Chci svých dvacet babek, Leo! Ale ne, Leo hoří. Zalehni a kutálej se, chlape. Tak jsme tady, u Poconos. To je krásný, to je krásný místo na dovolenou. Jo, jo, mělo by být fajn… ...až na toho DRAKA! Tam měl být drak.

Složili jsme na něj zálohu… Jo, tam… tam není žádný drak. No to vidím, samozřejmě. Ach, můj bože. To mě vyděsilo k smrti. Tak, tady je drak. Jo. Uzřete horor.

Je to docela děsivé. Mám hlad, pojďme na palačinky. Překlad: Shial Korekce: scr00chy www.videacesky,cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nie je to ono... Párkrát som sa síce zasmial, no na paródiu je to slabé.

181

Odpovědět

Rainbow-blééé ! to mě rozseklo!

190

Odpovědět

To je srandovnÍ :DDD

191

Odpovědět

už to neni ono

184

Odpovědět

Výborný :-D

191

Odpovědět

Sem se smál celou dobu ROFL

191

Odpovědět

"Rainbow! Bléé!" :D

180

Odpovědět

Nejlepší :D Jenom, na konci slyším "Let's find an IHOP" a ne pojďme na palačinky (nebo jak) o.O Možná jsem nahluchlá, no.

181

Odpovědět

ale lidi zadnej novej charlie uz neni..jenom dalsi dil atdy tohohle zparodovaneho charlieho..fakt..je to skoda..ted tam sou ove lamy a nakej bio the elephant...je to skoda ale nic se uz neda delat :)

180

Odpovědět

Tak sem si to podle obrázku splet s Jednorožcem Charliem a dal sem 10 bodů místo 1:/ Kdyštak někdo může vyvážit, pokud chce:D

181

Odpovědět

:D Prostě úžasný " Rainbow! " :D:D:D Uzřete horor. :D:D: To je moc

190

Odpovědět

Takové slabší, než ty minulé díly... Ale co, taky jsem se u toho řechtal...

180

Odpovědět

Peter: Tohle nemá být ani klasický Charlie a podle mě jen autor zparodoval svou vlastní práci. Já to osobně jako klasického Charlieho neberu a vidím to hned o kapánek lépe ;-)

190

Odpovědět

Jako je to dobrý, ale ne tak jako ten původní. Nelíbilo se mě, že ti dva se chovaj jak nějací pasáci předtím to byli jen takoví šílenci a teď jsou z nich gangsteři.

190

Odpovědět

jé, jé šud bí najs :D

190

Další