Hora cukrovinekJednorožec Charlie (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:821
Počet zobrazení:16 758

Jednorožec Charlie (v originále Charlie The Unicorn) je velice populární video, jež se rychle rozšířilo internetem. Nevím, zda se tak stalo kvůli příšerně otravným jednorožcům, jež se snaží přimět Charlieho, aby s nimi šel na výlet k Hoře cukrovinek, nebo kvůli nečemu jinému. To už nechám na vás. ;-)

Přepis titulků

Heeeej! Charlie. - Hej, Charlie, vzbuď se. - Ano, Charlie. Ty hloupý ospalče, vstávej. Proboha, to jste vy? - Tohle by mělo být sakra důležitý. Hoří někde někdo? - Ne, Charlie... Našli jsme mapu k Hoře cukrovinek. - Hora cukrovinek, Charlie!

- Ano, Charlie. Půjdeme k Hoře cukrovinek. - Pojď s námi, Charlie. - Ano, Charlie. Bude to dobrodružství. Vyrazíme a bude to dobrodružství, Charlie. Jo, Hora cukrovinek, jasně. Víte co, já radši půjdu zase spát. Neeee, Charlie! - Musíš s námi jít k Hoře cukrovinek.

- Ano, Charlie. Hora cukrovinek! Na místo plné cukrovinek, radosti... a užívání si. - Prosím, přestaň na mně skákat. - Hora cukrovinek, Charlie. - Jooo, Hora cukrovinek. - Dobře, fajn, půjdu s vámi k Hoře cukrovinek. - Přestaňte už s tím zpíváním. - Naše první zastávka je tady, Charlie. - Bože, co je tohle? - To je liopleurodon, Charlie. - Kouzelný liopleurodon.

- Ukáže nám cestu k Hoře cukrovinek. Hoši, víte, že žádná Hora cukrovinek ve skutečnosti neexistuje, že jo? Odmítáme nevěřící! Odmítáme! No jo. - On promluvil! - Ukázal nám cestu! Vůbec nic neřekl! - Je to hned za tímhle mostem, Charlie. - Za tímhle kouzelným mostem. Mostem naděje a zázraku. Taky jste tu nabrali tolik třísek?

- Vážně hoši, neměli bychom stát na téhle věci. - Charlie... Chaaaaaarliiiiiieeeeeee... Chaaarliiiieeee... - Chaaa... - Jsem přímo tady, co chceš?! Jsme na mostě, Charlie. Jsme tu! - No to mě podrž, opravdu je to Hora cukrovinek. - Hora cukrovinek. Hora cukrovinek!

Naplň mě sladkostmi, cukrem a bonbónky. - Jdi do jeskyně Hory cukrovinek, Charlie. - Ano, Charlie! Jdi do jeskyně. - Jakmile vstoupíš, začnou se dít kouzelné věci. - Jo, já... - Díky, radši zůstanu tady. - Ale ty musíš vstoupit do jeskyně Hory cukrovinek, Charlie. Když je ti smutno a hledáš rozveselení, tak hned zamiř přímo k Hoře cukrovinek. Vejdi, najdi si své povzbuzení.

Jaký to šťastný prožitek v této kouzelné zemi. Mají lízátka a žužu bonbony a cukrovinky, tolik věcí, co ti rozjasní den. Je nemožné přitáhnout smutek do cukrovinkového města - je to mekka milovníků cukrovinek. Mají želé fazolky, kokosy s malými čepičkami, krysy z cukru, čoko kalhoty, je to zázračná země cukrovinek. Chyť si sladký vláček do města a poslechni si cukrovinkovou kapelu Rozdávají bonbónky, když pochodují zemí. Třešňové pásky létají oblohou a k zemi.

Jak ohromující! - To je tancující cukrovinkový strom! V cukrovinkové jeskyni se představivosti meze nekladou. Tak Charlie, rač vstoupit. Fajn, půjdu do té pitomé jeskyně. Tohle by radši mělo stát za to. - Sbohem, Charlie. - Ano, sbohem, Charlie. Sbohem? Co? Hej, co se to tu děje? Haló? Kdo je to? Au! Bože... co se stalo? Sakra, vzali mi ledvinu!

Překlad: B-hold www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem na tohle koukal, přišla do pokoje mamka. Přepnul jsem to na p***o. Bylo to mnohem jednodušší na vysvětlení. :-D

447

Odpovědět

Vymysli niečo originálne :) Každý vie kopírovať a prekladať z youtube :)

320

Odpovědět

To je dobrá blbůstka :))))))) Tomu není možné se nezasmát :D :D :D

240

Odpovědět

Ale je, vůbec jsem se nezasmála...

30

Odpovědět

ááá, ti jsou tak strašně otravní! :D

241

Odpovědět

Pri každej jednej časti čakám kedy tie spievajúce sprostosti napichne na roh:D

231

Odpovědět

mám takový tušení že Charlie je zdaleka jedinej komu tam nehrabe :D

250

Odpovědět

to je strasny jak od ty doby co sem to videl poprvy ubehl moji hlavou nespocet myslenek silenejsich nametu nez toto...a az ted zacinam malovat hovadiny :D

204

Odpovědět

Ten konec to zabíjí =D nemůžu se přestat smát

212

Odpovědět

totálne od piči kravina

2116

Odpovědět

Ty dva(červenej a modrej) maj hrozně psycho hlasy xD

210

Odpovědět

Odmítáme nevěřící!

221

Odpovědět

Kdo neviděl konec, nepochopí :)

211

Odpovědět

jen tak mimochodem (a mohli byste to přidat i do infa pod nadpis) na youtube to má 53 milionů shlídnutí :D

213

Odpovědět

Teda mně to připadá trapný a vůbec to není vtipný, ale nebudu vám kazit radost...

2223

Odpovědět

Myslím že mám novej test na lidi, co jsou na stejný vlně - kdo tohle nepovažuje za vtipný je pro mě totálně nepoužitelnej a marnej! :D Fakt boží, doufám že budou další díly kromě těchto tří...

201

Odpovědět

Prosim dalsi dily :-) je to brutalniii

180

Další