Jen to nejlepší!Robot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:8 341

V televizi je spousta zbytečných kanálů. Přitom by úplně stačil jeden, jak nám (na konci osobně) ukáží tvůrci Robot Chicken. Spoilery, duh! :D

Přepis titulků

Další otázka: Řekl jste někdy ženě, že se vám líbí její šaty, i když to nebyla pravda? Překlad: hAnko www.videacesky.cz Ano. Ano. Páni, ti to ale natahují, co? Proto na své kabelovce sleduju kanál Jen to nejlepší. Celou Hodinu pravdy tak zvládnete za 15 vteřin. - Lhal jste ženě, že se vám líbí její šaty?

- Ano. - Krátil jste daně? - Ano. - Říkáte slovo na P? - Ano. - Strkal jste penis do pružiny? - A... Ne. Prohrál jste! Jen to nejlepší zrychlí všechny vaše oblíbené filmy a seriály. Sledujte! Bond, James Bond. - Teď, když mise skončila, podívám se na tvé balóny. - Ó, Jamesi. Mám AIDS.

OSVÍCENÍ ČARODĚJ ZE ZEMĚ OZ Utíkám z domu. Chci zpátky domů. Celý čas jsem byla doma. AŽ NA KREV Bastard v košíku! KOUZELNÁ ROMANCE LAWRENCE Z ARÁBIE Ještě jsem neviděl muže zabitého mečem.

- Proč si to nevyfotíte? - Kéž bych mohl. A Oscara za nejlepší film získává Lawrence z Arábie. LET'S DANCE 2 Jsem Cylon. Mám tě, ty špinavej Cylonskej zmetku. Chcípni, hajzle!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

King Kong :D :D

400

Odpovědět

Bambi - hvězda večera. :)

120

Odpovědět

titanic by to chtělo :D

72

Odpovědět

Titanic máš na náhledovém obrázku... teda dokud si nepustíš video, pak zjistíš, že je to James Bond... nebo jsem možná jediný komu to v první okamžik tak připadalo :D

1620

Odpovědět

+TombasNejste.

371

Odpovědět

Jen to nejlepší z Titanicu https://www.youtube.com/watch?v=OuSdU8tbcHY

110

Odpovědět

Tak Battlestar Galactica jsem tam teda fakt nečekal :-D ale pobavilo a potěšilo :-D

551

Odpovědět

Jen dodám že kdo neviděl a chystá se shlédnout BSG, tak by si tohle opravdu pouštět neměl. Hodně mě to pobavilo :D

00