Jessie J - Nobody's Perfect

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:324
Počet zobrazení:4 703

V zimě jste se u nás mohli podívat na otitulkovanou Jessie J v songu Price Tag, na kterém spolupracovala s B.o.B. a já vám dneska přináším jednu z jejích nejnovějších písniček Nobody's Perfect. Tato píseň je jejím 3. singlem z debutového alba Who You Are. Videoklip byl inspirován pohádkou Alenka v říši divů a stal se nejoblíbenějším klipem samotné Jessie.

Přepis titulků

Když se podíváš zblízka, oko ti toho může prozradit víc, než bys čekal. Obyčejná čmouha může být něčím víc. Světlo se promění v stín. Svět se stává barevným. Podívej se mi do očí! Když jsem nervózní, moc mi to mluví. Někdy prostě nedokážu zmlknout. Jako kdybych měla potřebu to vyklopit komukoliv, kdo bude poslouchat.

A to je ta chvíle, kdy si připadám úplně v háji. Jo, zapomínám na následky. Jako bych na chvíli přišla o rozum. V tom zápalu mi to začne moc mluvit. A slova ze mě jen padaj. Ale nikdy jsem ti nechtěla ublížit. Tehdy jsem se naučila chovat k lidem, které mám ráda, tak, jak chci, aby se chovali ke mně.

Přesně tohle jsem se naučila. Nenávidím se za to, že jsem tě zklamala. A cítím se kvůli tomu provinile. Tuším, že se moje činy proti mně obrátí. Teď jsem totiž jediná, kdo trpí. A štve mě, že si myslíš, že důvěra mezi námi je tatam. Netvrď mi, že mi nemůžeš odpustit. Protože každý chybuje.

Každý chybuje. Kdybych mohla vrátit čas, přísahám bohu, že bych tu hranici nikdy nepřekročila. Mělo to zůstat jenom mezi náma. Ale ne, já to vyžvanila celýmu světu. A tak tu sedím se slzama v očích a dochází mi, že se musím změnit, pokud si tě mám udržet. Slibuju, že se pokusím.

Ale nikdy jsem ti nechtěla ublížit. Tehdy jsem se naučila chovat k lidem, které mám ráda, tak, jak chci, aby se chovali ke mně. Přesně tohle jsem se naučila. Nenávidím se za to, že jsem tě zklamala. A cítím se kvůli tomu provinile. Tuším, že se moje činy proti mně obrátí. Teď jsem totiž jediná, kdo trpí.

A štve mě, že si myslíš, že důvěra mezi námi je tatam. Netvrď mi, že mi nemůžeš odpustit. Protože každý chybuje. Každý chybuje. Nejsem svatá, to vůbec netvrdím. A to, co jsem udělala, nebylo v pohodě. Ale slibuju, že se to už nebude opakovat. Nejsem svatá, to vůbec netvrdím.

A to, co jsem udělala, nebylo v pohodě. Ale slibuju, že se to už nebude opakovat. Nenávidím se za to, že jsem tě zklamala. A cítím se kvůli tomu provinile. Tuším, že se moje činy proti mně obrátí. Teď jsem totiž jediná, kdo trpí. A štve mě, že si myslíš, že důvěra mezi námi je tatam. Netvrď mi, že mi nemůžeš odpustit.

Protože každý chybuje. Každý chybuje. Překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten DnB remix, co tu každý oslavuje, mě neoslovil. Nejlepší verze tohoto songu je podle mě live verze
https://www.youtube.com/watch?v=yx-G_bFeHzw

00

Odpovědět

lepsi verze Alenky v risi divu je Labyrinth od Oomph

180

Odpovědět

hej z***e (nechceš mít jinej nick? :D ), nemám nic proti tomu co kdo poslouchá a kdo si co vymyslí, jen mi vadí že někdo vzal něco s čím si dal práci (nebo to dalo práci producentům, skladatelům, co já vím jestli si to Jessie skládá sama, whatever), přidal k tomu absolutně ohranej rytmus (neříkám že od Jessie ohranej není, ale je aspoň osobitej a patří tam) a udělal z toho něco.. Ani vlastně nevím co to je, když někdo přidá k songu rychlejší rytmus a synťák.. Jo vlastně, remix :D Neříkám kdo má co poslouchat, jen nechápu jak můžou lidi svýho "netskyho" obdivovat za tu práci nepráci co vytvořil..

182

Odpovědět

hej Svute než něco okomentuješ první se nad tím trochu zamysli prosím ... možná že tobě se to nelíbí někomu se zas nelíbí originál jiní mají rádi rytmuse jiní zas eminema další madonu někdo třeba i biebera. tak drž k***a hubu a poslouchej si co chceš je mi jedno co posloucháš taky tě kvůli tomu nesoudím. já rád netsky kvůli jejich stylu pendulum je to samé taky b-complex a jejich pár písniček ale taky si občas poslechnu rock a ostatní žánry. mám taky docela slušný hudební sluch a jestli chceš slyšet něco opravdu originálního zaposlouchej se tak 10 let zpět a zase zpátky a uvidíš že v tom zas tak moc velký rozdíl není když si pustíš starou disco hudbu najdeš v tom základ dnb a taky skoro všeho co se hraje na pořádných akcí. nebo jestli opravdu chceš pusť si tam beethovena. tohle píšu jako posluchač hudby a myslím že i kvalitní hudby a to cos napsal nenaštvalo určitě jenom mě ale i mnoho jiných lidí

185

Odpovědět

netskyho remix má úplně klasickej rytmus jako miliarda dalších dnb remixů, je mi z toho na blití. když už dnb tak aspoň originální a ne přetvoření (přidání absolutně ohranýho rytmu a 4/4 akordovejch synthů), sakra pendulum, hadouken, to ok, ale proč ujíždíte na tomhle.. kriste, mrdvení hudby mě dokáže vždycky propíchnout žaludek

181

Odpovědět

Dobrá je taky její další písnička...who's laughing now...

180

Odpovědět

100x lepší Netsky remix než originál -.-

188

Odpovědět

Tady je to jasné ... :D

http://www.youtube.com/watch?v=R-jGJgKqP00

Pokud souhlasíte dejte palec ..

1816

Odpovědět

z netskyjom je to lepsie xP

187

Odpovědět

Zdá se to jenom mě, nebo je vážně trochu podobná P!nk? Jinak tu písničku považuju za celkem povedenou. 7/10

183

Odpovědět

Ona je dokonalá!!!

183

Odpovědět

Tak já poslouchám metal a rock. Ale tahle písnička se mi líbí. Zaujmula mě, jak textem tak i rytmusem.

A ten váš remix od „Netsky“ se nedá poslouchat..... ty elektrické „bicí“ jsou k zblití

186

Odpovědět

Nebylo to špatný, ale spíš jsem v tomhle okénku, navnaděn Drem, čekal nějaké ty skutečné legendární hity. Ale jo nebylo to zlý ;)

181

Odpovědět

Text dobrý, ale hudebně s****a... Vykrádačka tisíců jiných songů, které tu už byli. Proč mám pocit, že v současné populární hudbě se pořád dokola jen recyklují stejné kompoziční postupy, akordy, atd... ?

184

Odpovědět

ma pekne jebave zelene oci

180

Další