Jessie J feat. B.o.B - Price Tag

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:412
Počet zobrazení:5 132

Týden se s týdnem sešel a já vás opět vítám u Aktuálních hitů. Dnes jsem pro vás přeložil opravdu aktuální hit s názvem Price Tag od zpěvačky Jessie J a zpěváka B.o.B. Videoklip i píseň není stará ani měsíc a už teď je na špici zahraničních hitparád. K nám zatím nedorazila, ale brzy určitě uslyšíte Jessie v každém rádiu. Jessie pochází z Velké Británie. Začínala natáčením svých písní ve svém pokoji a následně je nahrávala na YouTube. Stojí také za texty úspěšných americký zpěvaček jako například Miley Cyrus a její písně Party in the USA. Nyní je z Jessie mladá telentová zpěvačka, která vyhrála cenu kritiků na letošních Brit Awards. Na začátku písně říká Jessie přezdívky sebe a dvou dalších lidí, kteří se podíleli na nahrání této písně. Tak se nedivte, že ten kousek není přeložený do čestiny, nedávalo by to moc smysl, kdyby byl.

Přepis titulků

Dobře. Coconut Man = Dr Luke Moonheads = Claude Kelly Pea = Jessie Jdeme na to. Vypadá to, že každý má svou cenu. Zajímalo by mě, jak mohou v noci spát. Když na prvním místě je prodej a až na druhém místě je pravda.

Jen se na chvilku zastavte a usmějte se. Proč jsou všichni tak vážní a chovají se tak tajemně? Na očích máš stíny a tak vysoké podpatky, že se ani nemůžeš dobře bavit. Všichni se podívejte doleva. Všichni se podívejte doprava. Cítíte to?

Jo? Tak jim dnes večer zaplaťte svojí láskou. Není to o penězích, penězích, penězích. Nepotřebujeme vaše peníze, peníze, peníze. Chceme jen roztančit svět. Zapomeňte na tu cenovku. Není to o otvírání pokladen, není to o šustění peněz. Chceme jen roztančit svět.

Zapomeňte na tu cenovku. Dobře. Musíme se vrátit zpět do časů, kdy nás muzika sjednocovala. A nebylo to o ranách pod pás a děvkách ve videoklipech. Jsem jediná, kterou to přestává bavit? Proč jsou všichni tak posedlí? Za peníze si štěstí nekoupíte.

Můžeme všichni zpomalit a užít si tuto chvíli? Zaručuji vám, že se budeme cítit dobře. Všichni se podívejte doleva. Všichni se podívejte doprava. Cítíte to? Jo? Tak jim dnes večer zaplaťte svojí láskou. Není to o penězích, penězích, penězích. Nepotřebujeme vaše peníze, peníze, peníze.

Chceme jen roztančit svět. Zapomeňte na tu cenovku. Není to o otvírání pokladen, není to o šustění peněz. Chceme jen roztančit svět. - Zapomeňte na tu cenovku. - Jo, jo. Tak si tu cenovku nechte a vezměte si své peníze zpátky. Jen mi dejte šest strun a zesilovač.

A svá auta si můžete nechat, mě postačí garáž. Ke štěstí mi stačí klíče a kytary. A hádejte co, za 30 sekund odlétám na Mars. Ano, odlétáme, i když máme malé šance. Na život si cenovku nedáte a tak to prostě je. Děláme to z lásky, takže bojujeme a obětujeme se každou noc. Takže neklopýtneme a nespadneme. Počkáme, až uvidíme náznak porážky a všichni půjdeme dál.

Pusťte zpátky ten beat a všichni zpívejte. Není to o penězích, penězích, penězích. Nepotřebujeme vaše peníze, peníze, peníze. Chceme jen roztančit svět. Zapomeňte na tu cenovku. Není to o otvírání pokladen, není to o šustění peněz.

Chceme jen roztančit svět. Zapomeňte na tu cenovku. Není to o penězích, penězích, penězích. Nepotřebujeme vaše peníze, peníze, peníze. Chceme jen roztančit svět. Zapomeňte na tu cenovku. Není to o otvírání pokladen, není to o šustění peněz.

Chceme jen roztančit svět. Zapomeňte na tu cenovku. Jo, jo. Zapomeňte na tu cenovku. Přeložil: m@es www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem se naposledy koukal, na Itunes stála 2$...

180

Odpovědět

:( rad bych tomu věřil ale my ti jejich penize potrebuujeme jinak bysme nepřežily ani 1 týden :(((

180

Odpovědět

zbytek u me neni podstatny a jeste k tomu textu je uzasny

181

Odpovědět

libi se mi dobre live vystoupeni a to je nejdulezitejsi .) hodne se mi libi

180

Odpovědět

Hodně chytlavá... A pro ostatní, u takovýhlech písniček nemá smysl přemýšlet o obsahu... A ještě když tu je B.o.B., který je dělaný pro komerci...

180

Odpovědět

nelíbí se mi když komerční panička zpívá o komerci... Ale zpívá úžasně :)

180

Odpovědět

Sračka, 2* jenom že je celkem pohledná

185

Odpovědět

jejich (their) pravo / levo může znamenat něco jiného než pravo / levo "Look to the right/left" - logicky myšleno z našeho pohledu.
Nevím, opravdu já tu písničku nepsal, jen jsem se pokusil do diskuze vnést potencionální řešení jako odpověď na předešlé příspěvky.

180

Odpovědět

narvitek:look to the left/right, kdyby to bylo their , muzes rict vyznam ?

180

Odpovědět

aanime, janica : anebo proto, že zpívá "look to their left/right"

180

Odpovědět

Ne není to o pěnězích, když začínate děláte to z lásky ke zpěvu. K získání pár fanoušků, ale časem to dostane všechny. Počkáme si na píseň třeba za dva roky a uvidíme jaky bude text.
PS: Jo když to není o penězích tak nikomu nemůže vadit, že doma nemám ani jedno origo CD. Ať žijou torrenty, warezy a share stránky.

180

Odpovědět

aaime: Ona to právě udělala z toho důvodu, aby to bylo správně směrově pro diváky. Taky jsem se u toho zasekla. :D
Kaktus: Ok, s tim dokážu žít. :D

180

Odpovědět

Prave jsi me zklamala!:D

180

Odpovědět

písnička dobrá... ale vždycky, když zazpívá "podívejte se doprava", podívá se doleva... :D detail, no :D

180

Odpovědět

Kaktus: Ježiiiiiiiiiiiiiiiš. :D Odhalení hudebního průmyslu je podle mě snad ten nejhorší seriál na VČ. :D Vidíš, Jessie J je proti Rain Manovi!!! :D

180

Další