Jezevec vidličkoocasýCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:267
Počet zobrazení:5 084

Po pár týdnech vám přinášíme další vydání Fanouškovských korekcí. Tentokrát se pokusí Conana dostat mladý chlapec jménem Chase Ledgerwood, ale ani tentokrát to nebude snadné. Conan má totiž vždy po ruce nezpochybnitelný důkazní materiál. ;-)

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Následující segment demonstruje naši statečnost. Jde o segment, ve kterém vyzýváme diváky, aby se pokusili najít v našem pořadu chyby. Prosíme širokou veřejnost, aby naši show bedlivě sledovala a snažila se odhalit sebemenší nesrovnalost. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. My totiž nechybujeme. Naše show je dokonalá. Ano, děkuju.

Dneska se... Děkuju, že mi tu blbost žerete. Dnes se nám s chybou ozval fanoušek jménem Chase Ledgerwood. Prý jsem se jí dopustil v nedávném segmentu. Ahoj, Conane, nedávno jsem sledoval tvůj segment Buzzfeedu začínají docházet seznamy, kde jsi ukazoval seznam 13 ohrožených druhů, které si o to koledovaly. A teď tu mám seznam 13 ohrožených druhů, které si o to koledovaly.

- Jezevce vidličkoocasového nemůžu vystát. - Přesně. První položkou na tomto seznamu byl jezevec vidličkoocasý, ale v článku byla fotka tasmánského čerta. Žádný jezevec vidličkoocasý neexistuje. Takže jsem minimálně další tři vteřiny vítězem, Conane. NEBREČ Klídek, klídek. Je to kluk!

Vy jste ale... Ne! Ne! Ne, ne, ne, nebuďte... No tak. Je to malý kluk. Nejdřív se musím zeptat, proč šeptáš? Vypadá to, že se asi... Asi se vloupal k sousedům, aby mohl to video natočit. - Nebo se stydí za to, že nás zkontaktoval.

- Možná. Každopádně je mi to moc líto, protože mi přijdeš docela fajn, ale jseš vedle jak ta jedle. Úplně mimo. Tvrdíš, že je to tasmánský čert, ale já vím určitě, že jde o jezevce vidličkoocasého. Pravdou je, že mu evropští osadníci začali říkat tasmánský čert, ale pojmenován byl už dávno před příjezdem Evropanů do Austrálie. Pustím ti výpověď domorodé ženy, která žije hluboko ve vnitrozemí Austrálie a vše ti objasní.

Jmenuji se Apunga Bamboorah a je mi 89 let. Britové začali tomu zvířeti říkat tasmánský čert. Ale toto jméno mě uráží. Pro lidi z mého kmene je to odjakživa djarrung galgala. "Djarung" znamená vidličkoocasý a "galgala" znamená jezevec. Když jsem byla malá, řekla jsem své babičce Coorah: "Babi, ale djarrung galgala přeci nemá ocas ve tvaru vidličky."

A babička mi na to řekla: "Nejsi ty náhodou Chase Ledgerwood?" Až teď jsem pochopila, jak to myslela. Taková je zkušenost našeho lidu. Mimochodem, přísahám, že jsem skutečná osoba a ne výplod archivní video ukázky, kterou Conan náhodou našel. Už musím běžet. Takže výzva nadále trvá. Pokud jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady s váma vyřešíme.

Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Našla jsem další chybu, neboť Tasmánský čert žije pouze v Tasmánii :D

320

Odpovědět

Vítej v zemi, která v dětských duších leží, tam nebe barvu žlutou i za deště má.

290

Odpovědět


Odpovědět

+DinoCopkdyž už tak CZ

https://www.youtube.com/watch?v=rfwhh5aQx7E

180