Zvířata podruhé u ConanaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 141
Počet zobrazení:13 251

Dvě podobná videa z Conanovy show jste už mohli vidět zde zde. V těchto třech videích se Conan setká s šesticí dalších zvířat. Z některých opravdu nebude příliš nadšený.

Přepis titulků

Teď jsou jen pár týdnů staří, ale vyrostou z nich jaguáři. To jsou jaguáři? Jsou to jaguáři, největší kočkovité šelmy v Americe. V dospělosti by ti dokázali tlamou rozdrtit lebku. Tak zabíjí kořist. To chci vidět. Přijď znovu a nech mě rozdrtit. Přijdu za rok a uvidíme. Za rok mě ve vysílání zabijí leopardi.

To nejsou leopardi, ale jaguáři. Promiň, vůbec neposlouchám. Radši vtipkuju, než abych poslouchal, co říkáš. Jsou nádherní. Kolik týdnů mají? Mají 7 týdnů, jsou to sestry a hodně lidí neví, že černý panter není samostatný druh. Je to jen zabarvení. Tato holka tady je stejná, jako tady tahle.

Jen je černě zabarvená. Když se podíváš zblízka, uvidíš... Líbíš se jí. Tohle by byla dobrá fotka do Bravíčka. Uvidíme, jestli budou jíst. Jsou hladové. Mohl bys je použít k nanášení make-upu. Jo, jasně.

Jako labutěnku. - Nevím, jak se to dělá. - Jen jí drž takhle. Své děti jsem po narození krmil mraženou pizzou. Ale jedly jí... Dělají hrozné zvuky. Ale tyhle kočky žijí v USA. Občas se ukážou v Arizoně a národní... Jaguáři žijí v USA? To snad ne. Věř tomu nebo ne, žili po celém jihu země.

Před stovkami let jsme je vyhladili, zničili jejich prostředí a nyní žijí ve Střední Americe, v Mexiku a občas se dostanou do Arizony. - Jsou ohroženým druhem. - Hned je zase vyhostíme. Není to správné. Národní federace ochránců přírody je chrání, jak jen může. Doufám, že je lidé uvidí a podpoří nás.

Koukni na ni, chlastá jak holka z vysoký! Už toho vypila spoustu. Její menší sestra... Řekl jsi, že když zestárnou, tak mohou napadnout člověka? Mohou, ale ze všech kočkovitých šelem jaguáři lidi napadají nejméně. Mají velmi silný skus, mezi kočkovitými šelmami jeden z nejsilnějších. Mohou být velmi nebezpeční, ale lidi přímo nenapadají, což je dobře, ne?

Jo, to je dobře! To je dobře, ne? Chceme, aby napadali lidi, nebo ne? Podívej, co jsi udělala. Nacintala jsi tu. Doufám, že tě to mrzí. Myslím, že se už najedly. Jsou to nádherná zvířata. Ale i kdybych chtěl, mazlíček to není, že?

Ne, to opravdu není. Za jak dlouho by mi byli nebezpeční? Asi za 6 měsíců. Pak bys je asi už nezvládal. Na boj s kočkama jsem dost silný a rychlý. - Nemyslím si. - Dobře... Tahle jako by říkala: "Chci ho zabít hned!" To je v pořádku. Tohle zvíře se jmenuje binturong.

Jak že? - Je to binturong. - Binturon? Bin-tu-rong. Je z jihovýchodní Asie. Uvidíme jestli... No tak, nebuď lenoch. Místo, aby si ten banán podržel, mám mu ho držet já. Já tohle zvíře ani neznám. Co je to zač, ten binturong? - Je to zvíře... - Vypadá jako vymyšlené zvíře. - Ne, vypadají trochu jako...

- Můžu si ho pohladit? - Jen jemně. - Jinak by mě napadl? Má tlamu, takže může kousnout. Má velmi ostré zuby. Ale i když má radši ovoce... To mi na generálce nikdo neřekl. Kdyby něco, utíkejte k východu. Teď si dá banán. Tohle zvíře je cibetka z jihovýchodní Asie. Cibetky žijí v Asii a v Africe, takže je většina Američanů nikdy neviděla.

Vypadají trochu jako někdo od doktora Seusse nebo z loutkařství Jima Hensona. Ani nevypadá jako reálné zvíře. Bez urážky. Kde to zvíře žije a jaké má skryté schopnosti? Žijí v pralese... Očividně je schopný tě přesvědčit, abys mu oloupal banán. Jaké další skryté schopnosti má? Nevím, jestli to cítíš, ale smrdí jak máslový popcorn.

Máslový popcorn máme přímo tady... Je to jejich přirozený pach. Tenhle zápach používají ke komunikaci a značení území. Je to jeden z mála druhů, který voní. Většina zvířat spíš smrdí. Není to evoluční trik, jak nás přesvědčit, že jsme v kině, a pak nás napadnout a rozsápat? To by byl v moderním světě chytrý způsob přežívání, co?

Jeho kamarád bude vonět jako KitKat, aby nás zmátl. Chceš ho nakrmit hroznama? Jo, co mám dělat? Jen mu ho opatrně dej... Takhle... Dobře, myslel jsem, že je na to třeba nějaký trik. Co to s těmi zvířaty dneska je? "Miluju hrozny! Tady je jeden od Conana..." - Žijí v pralese...

- Chceš ho? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prvé a tretie video nefunguje

02

Odpovědět

Ten binturong neboli cibetka tak ta pojida i kavove boby a pak jeji vykaly se usuši a je z toho luxusni káva.

37

Odpovědět

A to neni samozrejme pravda :) Kava se nedela ze susenych vykalu cibetky :D Cibetka ji kavove bobule jako pochutinu, ale moc je netravi. Tyto kavove zrna projdou cibetkou skoro neporusena, jen takhle prirodne fermenovana. Tyhle fermenovana zrna se sbiraji, omyji, zpracuji a pouziji na kavu. Tedy ne vykaly, ale stale kavove bobule :) Z vykalu se dela jiste take kava...jmenuje se "standartni kava", "Jihlavanka" a jine, nicmene cenove jsou jinde :D

580

Odpovědět

U těch jaguárů neříká, že jim je sedm týdnů (ale několik) - seven/several

213

Odpovědět

a nebo možná jen blbě slyšim :)

211

Odpovědět

říká seven

121

Odpovědět

K cemu je dobry chodit se zviratama do talk show? To to nemohli natocit nekde v te chovatelske stanici ci odkud tam prisli?

3132

Odpovědět

Nejspíš aby z toho měli něco i diváci ve studiu.

567

Odpovědět

"Takovýho ptáka si v živote neviděla!" :D

693

Odpovědět

1:05 v druhém videu (Lemur), Conan říká "Man, I walked right into that one" To je něco ve smyslu "Na to jsem si dobře naběhl" Mluví o tom, jak ho Andy šikovně chytil za slovo...

204

Odpovědět

Děkuju, máš pravdu. Špatně jsem mu rozuměl. :-)

241

Odpovědět

3:55 ve třetím videu říká "big, wide, fat head" takže širokou, nikoli světlou :-)

180

Odpovědět

A co takový pštros pro Irenku, ten je přece skvělej hlídač

528

Odpovědět

Alespoň na videačesky s tím dejte prosím pokoj.

1366

Odpovědět

+LadyJoker9Já myslím, že naráží na film s Bolkem Polívkou, ale třeba se pletu...

655

Odpovědět

+LadyJoker9Tak to se omlouvám, jak toho byly plné médie, tak mi z toho už šla hlava kolem, že tohle mě vůbec nenapadlo.

48

Odpovědět

Uplně užasný :D

675

Odpovědět

Obvykle se distancuji od infantilních komentářů, ale... božínku ty jaguáři jsou tak hrozně roztomilí, nejradši bych je chtěl domů :3 :D

27210

Odpovědět

Ale jen na půl roku :-D

2378

Odpovědět

+AlloNj a potom spraviť krásne mokasíny a opasok s peňaženkou že? :D

5360

Odpovědět

+wolf1438Mokasíny, opasek a peněženku z jaguára? To by bylo tak akorát do výkladní skříně...
Jo z krokodýla, to už je jiná, ale stejně bych to nechtěl...

Mimo jiné:
Dva chlápci se baví v hospodě. Jeden si stěžuje, že by se potřeboval zbavit manželky, ale nechce se mu rozvádět. Druhý povídá: No, hele, zabij ji. Ale tak, aby to vypadalo jako nešťastná náhoda. Nejlepší bude třeba tohle: kup jí nějaký fáro rychlý - uvidíš, že se v tom do roka sama zabije... O měsíc později se zase potkají a ten první, celý v černém, radostně praví: Tedy, to byl bezva nápad. Jak jsi mi poradil, tak jsem jí koupil jaguára. No a? No roztrhal ji, hned jak vlezla do garáže.

00