Jim Gaffigan u Billa MaheraReal Time with Bill Maher

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 426

Rozhovor Billa Mahera s Jimem Gaffiganem - o životě komika věřícího v Boha.

Dobré vědět:
- Ann Coulter - konzervativní právnička kritizující levicové názory
- Carrot Top - komik
- Kyle Busch - závodník NASCAR
- Nils Lofgren - hudebník

Přepis titulků

Konečně se potkáváme, příteli. Jak se máš? - Rád tě vidím. - Já tebe taky. Díky. - Podívej se, kolik máš fanoušků. - To je milé. Pletou si mě s Louis C.K., to je v pořádku. Vím, žes byl docela nervozní, než ses tu objevil, protože ty a já jsme dost odlišní. Ale musím ti říct, nebuď nervozní, miluju diverzitu, jsem kámoš s Ann Coulter.

- To je pravda. - Takže... Ne, ale... jsme rozdílní, ale myslím... Dobře, takže já... jsem čistý, jsem ženatý, mám 5 dětí, jsem katolík, ale oba máme rádi prostitutky. No tak, nebuď naštvaný.

Teď se teprve bojím. Máš proč. Jsi ženatý, já ne, to máš pravdu, ale Jime... Ty máš taky rád prostitutky? No, jako, mám rád ženy. - Nemám rád, jakože... - Chápu. Už vidím, jak se na tohle dívá moje žena: "Co to říká?" - Ne, nezúčastním se...

- Ale je to docela vtipné, jak se ty a já na planetě Zemi navzájem rušíme. Myslím si, že jsi úžasný komik. Jak můžou dva lidi... - Taky si myslíš, že jsem úžasný? - Jasně. Uvedl jsem tě v D.C. Jde o tohle, co si lidé neuvědomují je, že komici jsou podivíni. Kdyby tady byl Carrot Top, máme rádi Carrot Topa. - Zbožňuju Carrot Topa. - Že jo? My komici jsme podivná stvoření a to, že jsem se oženil...

Když se nějaký komik ožení, tak ostatní komici na něj: "Opravdu to tomu člověku uděláš?" Nejdřív komik, potom teprve katolík... nebudu to... - To je v pořádku. - Víš, že mě vychovali jako katolíka. Mě taky. Podívej se, celých 15 let jsem bydlel naproti kostela, do kterého jsem nikdy nešel, byl jsem agnostik, ale rád si myslím, že jsem tak strašný člověk, že potřebuju věřit, že existuje něco, co mi odpustí.

To je... To je... Jime. - Zachráním tě. - To je vtipné, zrovna jsem chtěl říct to samé. Ty, já a Gary Johnson se musíme zkouřit, až tohle skončí, protože tě nerad vidím žít v tomhle stavu, nechápu to, proč tak žijete, musíte nést větší břemeno, než jaké po vás život žádá. Lidé se pořád omlouvají Bohu: "Bože, posral jsem to, dělal jsem hnusné věci, ale i když jsi mě stvořil k obrazu tvému, není to tvoje chyba."

Jo, podívej, chápu, o co ti jde, ale říkám, že víra je něco neskutečného, co nedokážu obhájit, ale je to ve mně a lhal bych, pokud bych řekl, že v Boha nevěřím. Ne, ne, mám spoustu známých, kteří jsou věřící a všechny je mám stejně rád.

Ale ty, ty opravdu věříš, to na tobě obdivuju. Dokonce jsi jednou uváděl papeže. Já vím. Díky. Jen chci vědět, když jsi uváděl papeže a on k tobě přišel, zašeptal jsi mu do ucha: "Obecenstvo na hovno." Je to docela ironické, protože jsem papeže vlastně ani neuváděl, ale spíš jeho auto.

Uváděl jsem pro jeho auto. Vystoupil jsem se svým číslem a pak se najednou vynořilo jeho auto. To nebylo poprvé, co jsem měl uvést nějaké auto. Byl jsem v Iowě a uváděl jsem NASCAR auto Kyle Busche. Kyle Bush tam ani nebyl, 15 minut jsem je bavil a oni pak ukázali jeho auto. Uvádím auta.

Jo, dobře.. já jednou uvedl Nilse Lofgrena, zkus to přebít. Co třeba to, že američtí katolíci papeže zbožňujou, ale přitom nedělají nic, co jim papež říká. Je to pravda, jsou na to statistiky, američtí katolíci se ve velké míře rozvádějí, masturbují... Ve stejnou dobu. Mají předmanželský sex, mají anální sex, všechny ty věci...

To je poprvé, co slyšela slovo anální sex. Ale ne, je z Británie. Podívej se, já jsem katolík, Američan... je to něco jako být fanouškem Chicago Cubs, kteří si letos vedou skvěle. Ale každý fanoušek si říká, že to nemůže dobře skončit. Musel jsem se přizpůsobit, protože většina mých vrstevníků jsou ateisté a většinu svého života jsem byl agnostik, ale jsem katolík a zároveň Američan.

Američané se podíleli na otroctví, genocidě, spoustě hrozných věcí a já věřím v demokracii, která toho byla také součástí. Má víra vliv na tvoje hlasování? Ne, nemyslím si. Takže bys hlasoval i pro někoho, kdo není zrovna 2x věřící? Ne, je mi to jedno, jestli věří nebo ne. Takže koho budeš volit jako prezidenta?

Volím Donalda... ne, nevolím. Toho nejméně věřícího vůbec. Vtipné je to, že jsem nikdy nepotkal nikoho, kdo jej podporuje. Vůbec nikdy. Moment, ty podporuješ Trumpa? Jsem z Indiany, z republikánského státu. Cestuju po státech pořád, vidím je v televizi, ale osobně jsem na nikoho, kdo jej bude volit, nenarazil. No, ale to je jako bys žil v nějaké bublině.

Co děláš před a po vystoupení? Pravděpodobně jdeš do hotelu, jsi ženatý, takže nic nevyvádíš. - Jo... Já mám volnost. Jím hodně steaků. Další věc, nemáme nic společného. - To nemáme. Ale stejně se milujeme čím dál více.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Verim ze zeny ktore pri smiechu ceria zuby az po dasna, su za kazdu zlobu. Moja viera ma este nikdy nesklamala.

00

Odpovědět

Slabé, slabé, slabé. Jak od Gaffigana, tak od Mahera.

48

Odpovědět

Nevím, jestli na Real Time koukáš pravidelně, ale za mě určitě jeden z těch "vtipnějších" hostů. Já Gaffigana třeba neznám vůbec, ale tenhle jejich rozhovor mi přišel dost povedený.. :)

20

Odpovědět

achjo... kdy se zas zlepší kvalita videí? Já vím, že mě zas spousta lidí odsoudí, že jsem nevděčník a ať sem nechodím, když se mi to nelíbí, ale tohle byla tak boží stránka. Dřív jsem odcházel z videačesky spát a měl pocit že jsem se dozvěděl něco hodnotného. Něco co bych si sám nedokázal se svojí úrovní en. sám přeložit, protože to mělo obsah. Teď se tu překládají jen samé rádoby vtipné pop. sr**ky, které si dovede přeložit každej a i když ne tak o nic nepříde.

176

Odpovědět

citim to stejne priteli :/

60

Odpovědět

rozhovor točiaci sa neustále len okolo boha a toho že je ženatý ..

ach ale ako strašne mi vadili ich nelogické komentáre jedného na druhého, tak strašne tam bol cítiť vplyv toho náboženstva že som si prišiel ako pri rozhovore v kostole typického američana

37