Muž, který se chtěl nechat sežrat anakondouJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:4 854

7. prosince odvysílal Discovery Channel speciální dokumentární pořad Eaten Alive (Sežrán zaživa), který spustil lavinu rozhořčených reakcí, hlavně ze strany organizace PETA, která bojuje za práva zvířat. V prvním videu můžete zhlédnout oficiální upoutávku z kanálu Discovery, v druhém videu zpovídá Jimmy Kimmel ve své show Paulea Rosolieho, hlavního aktéra zmíněného pořadu. Poznámka k překladu: Spanx - americká společnost, specializující se na výrobu tvarovacího spodního prádla.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dlouho jsem uvažoval, jak to komentovat, ale stále mě nenapadá nic výstižnějšího než: "Ježiš to je blbec!"

112

Odpovědět

Když ji "jakože" zčerstva ulovili, jak mohli vědět, že zrovna nedotrávila nějakou kořist, tudíž nebude mít na páně Rosolieho chuť? Museli ji trápit už předem a zkoumat, kdy naposled jedla. Nejsem žádnej fanatik z PETY, ale tenhle projekt byl od začátku do nebe volající blbost všech zúčastněných a prostě chudák had.

208

Odpovědět

Já chtěl toho hada i přírodu chránit... Kdyby mě sežral, tak bychom ho rozpárali a vykuchali, abych se dostal ven.

250

Odpovědět

Zachranit pralesy my ASS je to jen podelanej zvrhlik.
http://en.wikipedia.org/wiki/Vorarephilia

83

Odpovědět

dafuq?

11

Odpovědět

Odpovědět

Sory, ale tyhle novodobé dobrodruhy fakt nemusím. Vždycky jsem uznával Steve Irwin. Ten se snažil opravdu zvířatům pomáhat.

154

Odpovědět

Odpovědět

Dobrej trapas to byl, no.

31

Odpovědět

Cítím to úplně stejně jako Jimmy, opravdu jsem se moc těšil jak se budu koukat na HD záběry jak had s ní zaživa člověka a ono nic :(

182

Odpovědět

Asi moc často koukali na film :) http://youtu.be/JWqaTJbxbW0?t=1m13s

80

Odpovědět

Překvapuje mě, že mu to někdo zaplatil.
Dokument jsem neviděl - takže nevím, co chtěli udělat/udělali po sežrání hadem. To toho hada chtěli rozřezat na kusy nebo co?

162

Odpovědět

Měli to geniálně promyšlený. Hlavně, že je z toho nezajímavý rádoby dramatický dokument o tom, jak had nesežral člověka.

201

Odpovědět

obr.

20

Odpovědět

Zajímavý způsob, jak chránit tamější faunu a flóru tím, že takovou domu trápí hada. To je logický :D

281

Odpovědět

*dobu

51

Odpovědět

+Kučinene, prvně jsi to měl dobře

01

Odpovědět

V poslední době vám nějak blbou náhledový obrázky

03

Odpovědět

Připadá to jenom mě, nebo je pan Rosolie vážně kus pozérskýho vola?
Jasně že ho ten had rozdrtí na kaši, i když má cool brnění. A jak ho chtěli z toho hada dostat, když už by se mu nějakým způsobem do něj podařilo nasoukat? Asi nečekali, že by ho ta anakonda vyprdla? :-D to by se asi "záchrana pralesa" obhajovala blbějc, když by frajera vyndavali z umlácenýho hada, rozřezanýho na cimpr campr... trouba co chtěl šokovat :)

587

Odpovědět

Řekl bych, že by ho "vyzvracela".

122

Odpovědět

Co si pamatuji z dokumentů, tak když je najedená anakonda v nebezpečí, tak svůj oběd rychle vydáví aby byla schopná na to nebezpečí reagovat .. utéct, útočit nebo tak něco.. Na to nejspíš spoléhali nebo taky uspávací sérum, sérum na uvolnění svalů by mohli zabrat, po případě ji pošimrat páčidlem na bříšku. Nebo v opravdu, ale opravdu beznadějné situaci sednout ke stolu a nad hltem čaje s hrstkou máty si sní vážně promluvit, tak jako muž s hadem o možnosti a výhodách záměny ironmana za kozu. Jestli je aspoň trochu rozumná určitě by na to kývla.

1452

Odpovědět

tak ale, vsiml jsem si, ze ma na noze uvazane lano, takze ho treba chteli vytahnout tak, ze az by ho ten had sezral, tak by ho z tama normalne vytahli :D

110

Odpovědět

+KorfaxNení to lano ale přívod vzduchu. :-)

150