Překvapení pro malou CodyJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:495
Počet zobrazení:6 188

Justina Biebera nemám zrovna v oblibě, ale nelze přehlédnout, že má spoustu fanynek. A to snad ve všech věkových kategoriích. Jimmy Kimmel vám ukáže video na kterém tříletá fanynka pláče, protože miluje Justina Biebera. Jimmy si ji pozve a připraví malé překvapení. Jaké, to je asi všem jasné, ale Cody je tak roztomilá a občas hodí i nějaký ten vtípek :D

Přepis titulků

Tohle video jsme hodně sledovali v kanceláři. Účinkuje v něm tříletá Cody, která miluje Justina Biebera tak moc, že pouhý poslech jeho písní ji rozpláče. Cody, proč jsi tak smutná? - Protože. - Protože proč? Protože miluju Justina Biebera. Nerozumím. Protože miluju Justina Biebera. Pláčeš, protože miluješ Justina Biebera?

Jo, proto jsem utekla do pokoje. - Utekla jsi do pokoje a brečela, protože ho miluješ? - Jo. - A proto jsi smutná? - Jo. Protože s ním nemůžu být celý den. - Protože s ním nemůžeš být celý den? - Jo. Proč ho miluješ? Protože mě taky miluje. - Ty víš, že tě miluje?

- Jo. Zlato... - Co je, mami? - Nemusíme brečet, když ho milujeme. Jo, někdy musíme. Má pravdu, někdy kvůli Justinovi musíme brečet. Video má asi pět minut. A takhle rozkošně to skončilo. Teď vypnu kameru. Ne.

- Nechceš, abych ji vypla? - Proč... - Chceš, abych tě natáčela? - Jo. Proč pořád pláčeš kvůli Justinu Bieberovi? To je určitě Justin Bieber. Vydržte. Cody je momentálně v zákulisí s její rodinou. Pozvali jsme je k nám. To je Cody s jejími sestrami a rodiči. Ale děti zatím neví, že Justin Bieber je v zákulisí taky.

Já teď za nimi půjdu a budu předstírat, že jsem je přišel pozdravit. Myslí si, že tu jsou kvůli tomu videu. A pak přivedu Justina a bůhví, co se stane pak. Vybouchnou jim hlavy nebo tak něco. - Guilermo musíš bavit ostatní, zatímco budu pryč. - Dobře. Dobře, paráda. Ne, ne, ne. Pojď sem.

- Musíš to tu přebrat. - Dobře. Zdravím, jak se máte? Ahoj, jak se ti daří? Já jsem Jimmy, rád tě poznávám. Jak se máš? Ty jsi na tom videu. A jak se máte vy? Bavíte se? Telefon. Omlouvám se. Kdo to je? Haló?

Haló? Jo, je tady. Chceš mluvit s Cody? Tak počkej. To je pro tebe. Haló? Kde? Kdo to je?

Cody, řekni nám to. Justin Bieber! Viděl jsem tě na videu. Jsi roztomilý. Vážně? Jsi tak roztomilá! Jo, díky. Mám zpátky mobil. Viděl jsem tě na videu.

Máš hodně zhlédnutí. Víš, já kvůli tobě brečela. Plakala jsi hodně. Proč jsi byla tak naštvaná? Já nevím. Protože jsem tě chtěla vidět. - Jo? - Máš Bieberovskou horečku. Mimochodem, tvůj život už nikdy nebude lepší než teď. - Ale jo, bude. - Ne, ne. Tohle je vrchol a všechno ostatní je...

chápeš? Věř mi. Miluju ho, ale i moje ségry si ho chtěj vzít. Chceš si mě vzít? Všechny ségry si tě chtěj vzít. Počkat chvilku, musíme se rozhodnout, kdo si ho vezme, protože všichni si ho vzít nemůžete. - Já vím. - Tak kdo by si ho měl vzít? Já. Dáme si malou pauzu.

Tohle je Justin Bieber. A malá Cody, které se splnil sen. Přeložil: Rizyk pro www.VideaCesky.cz

Komentáře (79)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

souhlasím s Kristý, ne že bych byla jedna z těch ukřičenejch fanynek ale nic proti němu nemám. Naopak mi přijde sympatickej - zvlášť v tomhle videu.

201

Odpovědět

Nevím proč se furt navážíte do Biebera, tohle fakt už není normální! Já se o něj nezajímám, ale vůbec si nezaslouží nic z toho co tu o něm píšete. I kdyby byl gay, tak do toho vám může být úplný hov*o. Když vám tak vadí, tak se o něj prostě jen nezajímejte! Vždyť vůbec nemůžete vědět jaký ve skutečnosti je..!

181

Odpovědět

to pak ale ani ty nevíš, jaký ve skutečnosti je, takže bránit ho je taky nesmyslné :D

191

Odpovědět

justin suck: Taky justina nemusím. A tak se o něj nezajímám. Pro mě je nedůležitý. Že ho holky milujou, to je mi jedno. Ohledně zastřelení: stejně všichni zemřem takže se střílet nemusíme. Já mám rád Buda Spencera a Terence Hilla a nemám rád toho nového rádobybonda Daniela Craiga a níkomu to necpu.
P.S: Nechcete se zastřelit všichni?
Hádat se o to zda by se měl zastřelit ňákej americkej kluk? Tomu říkám zkaženost lidstva.

180

Odpovědět

dairy:bych brala taky

180

Odpovědět

Justin suck : aha cize ja mam tiez dostat na zadok pre to ze milujem Somerhaldera a Dairy by si tiez strepal lebo sa chce stretnut s Hughom Jackmanom - a male deti treba bitz za to ze sa im paci Mickey Mouse ? tx si co za debila ? ved kazdy ma nejaky idol

180

Odpovědět

Ty vole, já se taky natočím.....přivedou mi pak Hugha Jackmana?:D:D:D

190

Odpovědět

je od něj pěkné, že to pro tu Cody udělal, ale příjde mi trapné, že její maminka jí natáčí jak brečí. Moje mamka by mě v tom takhle nepotporovala, že by mě ještě natáčela jak brečím. :D

181

Odpovědět

Vanesso radši se sklidni. Justina Biebra by měly zastelit to má pravdu ale i ty kdo ho poslouchá. Nevim proč ho mají všichni takle rádi. Stejnak i ty seš češka a on je bůchvíco ale ne čech takže snim mít nic nemůžeš. A taky podívejse kde je on a kde si ty. On si myslim normal lidi nevybírá

1814

Odpovědět

Je sladkáá, roztomilý jak jí obejmul :))

181

Odpovědět

re: Justin suck: sklidni se ,) jedineho koho by měli zastřelit si ty .) na co si hraješ? nikdo se tě nedoprošuje o to aby si ho měl rád. každej je nějakej, a zrovna teď si ty ubohej. Taky se mi nelíbí jak zpívá ale nebudu o něm psát takový sračky jen pro to že mu je 17, ještě nevyspěl a je slavnej,. A co si ty?.. velký nic ,) uvědom se

181

Odpovědět

Biebra by měli zastřelit.
Když už takhle zblbne i malý děti.
A ten fracek by měl dostat na p***l. Je akorát rozmazlená...

1826

Odpovědět

Ach xD Já kdybych takhle řvala a dala to na youtube se mi nic nesplní protoze nejsem v blbe americe :'( TO neni fer :'( Já mužu brečet jak chcu a nic ... a ta malá holka to upe mela nacviceny xD jakoze na zmapet co ma rict určitě :(

187

Odpovědět

je to pěkně trapný jenom bulí

187

Odpovědět

tak to bylo pěknýý :D

190

Odpovědět

To bylo hezký :). Holčička roztomilá :).
Já když byla malá, tak jsem milovala Kelly Family a Lunetiky, tak proč by dnes nemohli mít zase Justina Biberea :D? Za pár let zas přijde někdo jinej :)

191

Další