Než začneš vyšilovatJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:433
Počet zobrazení:5 830

Jeden duet od Jimmyho Kimmela už tady máme. Teď se rozhodl natočit další, tentokrát s hvězdou country music Carrie Underwood. Písnička je parodií je na její videoklip k songu Before He Cheats, který tu také máme přeložený. Nejdříve se tedy podívejte na něj, pak vám Jimmyho video bude hned připadat zábavnější. 

 

Přepis titulků

To je vzrušující. Tys zpívala duety s hodně slavnýma lidma. Zpívala jsi s Bradem Paisleym. S kým dalším? S Tonym Bennettem. Měla jsem šanci zpívat se Stevenem Tylerem. Stevenem Tylerem, samí lepší, ale přesto mám pocit, že až teď jsi dosáhla vrcholu. Teď, když... Možná ten nejlepší... No, řekl bych, že to necháme na publiku. Carrie a já jsme nahráli písničku. A...

Je to o... Myslím, že nejlepší je říct, že je to o následku... pomsty. Myslíš, že to tak jde říct? Jo, je to jako pokračování Before He Cheats. - Přesně. Tady to je. - Co se stalo potom. Pro vaše pobavení. Užijte si to. Včera večer jsem šel zpívat karaoke od Huey Lewise s partou kámošů. Včera v noci jsem právě dopil mojí virgin margaritu s papírovým deštníčkem.

Včera v noci jsem rozepnul svou ledvinku a hledal klíče, když jsem šel ke svýmu autu. A říkám: "Co to do p*dele je?" Nějaká šílená holka, kterou jsem nikdy neviděl, mi mlátí baseballkou do mýho 4x4. Chytnul jsem se za hlavu a vydal výkřik vysokým hlasem. Říká: "Můj přítel je totální idiot." Já povídám: "To možná, ale tohle není jeho auto." Příště bys měla přemýšlet, než začneš vyšilovat.

Včera večer jsem řekla: "Jejda, promiň, byla jsem si tak jistá. Asi jsem se trochu unáhlila." Včera večer jsem si říkala: "Jaká je šance, že tu budou dva červený pickupy se stejným látkovým knírem." Včera večer jsem řekla: "Přestaň naříkat, chce to jen trochu vyklepat a bude to úplně v pohodě." Ale on začal brečet. Nějaká šílená holka, kterou jsem nikdy neviděl, si zahrála na Britney Spears s mým 4x4. Na tom, co jsem ho zrovna minulý týden splatil.

Řekla: "Moc se omlouvám, že jsem byla tak tvrdá." Řekl jsem: "Promiň ale nestačí." Příště bys měla přemýšlet, než začneš vyšilovat. Protože jsi mi shodila Hello Kitty na zem. Rozbila mi postavičku Al Gora. Roztrhla mi plakát Jamese Van Der Beeka. Máš velkej problém se žárlivostí. Vážně bys měla pouvažovat nad terapií.

Abys příště mohla přemýšlet, než začneš vyšilovat. Jasný, to je můj přítel, musím jít. Moje chyba, promiň. Na něj jsi přece naštvaná. - Hej, nevyměnili jsme si údaje o pojištění! - Ahoj! Neuvěřitelný. Neuvěřitelný. James Van Der Beek.

Děkuju, Carrie. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prostě boží... kdo zná originál... ten umírá smíchy.....

31

Odpovědět

Zpívá hrozně, ale scénka bezvadná :D

193

Odpovědět

vy hudební experti kteří máte plno připomínek...asi vám ušlo že je cílem aby ten song nebyl umělecky na výši, v tom je to kouzlo! má to pobavit a myslim že většina lidí se u toho zasmála, včetně mne

210

Odpovědět

nudnej kimmel opět OMG

1827

Odpovědět

Moc vtipný :-D Libí se mi to :) Jakožto velkej fanda Carrie už drandím po silnici s novým CD a v PC smaozřejmě nesmí taky chybět. A jelikož nejsem socka, tak vše poctivě koupené. Carrie mi za to stojí :)

192

Odpovědět

Heihatchi: S ní bych to klidně překousl :-D. Ale možná si to zasloužila. Určitě zbalila toho kluka jenom kvůli fáru :-D.

181

Odpovědět

@Bizzy Nikdo nevydrzi jist kazdej den svickovou, po par letech dostanes chut i na obycejny spagety :D

180

Odpovědět

no nic moc!

188

Odpovědět

spooner: Trošku si myslím že ta písnička má být podprůměrná v tom je ten vtip :).

181

Odpovědět

Co to má znamenat, proč jste mi to udělali? Každý můj komentář musí čekat na schválení i když tam nejsou odkazy ani sprostá slova. Vidím to tak, že jste mě na 100% zabanovali, protože to se mi stalo i na jiném počítači. (mám občas přístup i k jiným) a když už ten daný komentář na schválení čeká, tak ho neschválíte a normálně mi ho smažete!

Pokud jsem tady nějak moc spamoval, tak se omlouvám a napravím to (což už teď poslední dobou dělám) ale prosím, vraťte mi zpátky svobodu ať tu můžu volně psát. Takže buďte tak laskavy a nemažte mi i tento příspěvek a aspoň mi na něj odpovězte, proč se tak stalo?

Doufám, že mi to vysvětlíte! Opravdu tu nebudu tak často, jen někdy, když se mi zachce, ale opravdu to nebude tak kritické. Slitujte se a prosím, udělejte to pro mě.

186

Odpovědět

Jinak taky jsem zkounul tu originál verzi a v tom songu nedokážu pochopit, kdo by mohl podvádět takovou kočku jakou je Carrie :-D.

182

Odpovědět

Bohužel i internetový partičky bez financí skládaj lepší songy.

1824

Odpovědět

:D Pěkně. Jinak jsem zkouknul i původní klip a musím říct, že mi country nikdy nepřišlo tak sexy. Carrie je fakt dobrá <3 :)

180

Odpovědět

Zlost... Hodne povedeny xD "what the fu..? xD

181

Odpovědět

Ůlet, to by mělo jet na MTV!

181

Další