Guillermo na tiskové konferenci NBA All StarsJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:3 959
Guillermo to už poněkolikáté zkouší na basketbalovou mega hvězdu LeBrona Jamese. Podaří se mu tentokrát ukořistit rozhovor se svým oblíbencem?

Přepis titulků

Jak možná víte, tak se včera v L.A. hrál zápas NBA All star. Každý rok se před zápasem All star a finále koná den pro média, kdy je všem možným reportérům dovoleno vyzpovídat hráče. A Guillermo žádnou akci nevynechá. Guillermo se snažil šest let o rozhovor s LeBronem Jamesem, že? - Pět šest let. - Pět šest let. - Tuhle jsi říkal šest let. - Ne, šest. - Mluví z tebe Trump, že?

- Ne. Bude to šest let. Máme kontaktovat tvého mluvčího, jestli to bylo pět, nebo šest let? - Ne, šest let. - Šest let, fajn. LeBron nikdy nechce mluvit s Guillermem a my nerozumíme, proč tomu tak je. - A ty nevíš proč? Neprovedl jsi mu něco? - Ne, nic. Netuším. - Bez důvodu. - Žádný důvod. Projde kolem tebe, ty na něj zavoláš a on se ani neotočí. Nic. Ne.

Ani nepozdraví. Vůbec nic. Nic. Bude tohle rok, kdy král splní Guillermovo přání na rozhovor? Pojďme to zjistit. Tady je Guillermo s NBA All stars. Hej, LeBrone! LeBrone! Ahoj, tady Guillermo a jsem tu s NBA All stars. A dnes budu mít rozhovor s LeBronem. Konečně. Pane Larry, přestoupil jste do Clevelandu.

Jak voní LeBron James? - Jakže co? - Jak voní LeBron James? Dobře, jako atlet. Většinu času jsem s ním po zápase a to nikdo z nás nevoní hezky. - Ahoj, jak to jde? - Ujde to. Jsi spokojený se svým poskytovatelem kabelovky? - Jo? - Jo. - Já teda ne.

- Nejsi? - Ne. Nemám HD. - Nemáš HD, jo? - Ne, ty jo? - Já jo. - Jo? - Jo. Pane Lou, co nesnášíte víc? Hráče, nebo hru? Koho nesnáším víc? Nemůžeš nenávidět hráče. Musíš nenávidět hru. Hráče ne. - Ne? - Nikdy. Zdravím, jak to jde?

Jaká je tvoje oblíbená část těla? Neřekneš mi to? Odkud jsi? Z Finska. Takže tenhle rozhovor je ve finiši. - Ve Finiši. - Chápeš? - No jo. - Dobře, díky. Hej, pane Kari.

Kyrie. Kyrie. Kdybyste si mohl dát sprchu s některým z hráčů NBA, kdo by to byl? Další dotaz. - Dobrý. - Jo? Teď se ptej ty. Kolik si toho dáváš do vlasů? Celkem dost.

Chceš mi sáhnout na hlavu? No… Nemám použít ručník? - To je dobrý. - Jo. - Ten to má v cajku. - Jo. - Můžeš to dát LeBronovi? - To je zlomené srdce? - Je to přívěsek přátelství. - Přívěsek přátelství. Já si nechám ten druhý. Vůbec se mnou nemluví, tak mu to chci dát. - Tak jo.

- Jako kámoši. - Nejlepší? - Jo. - Viděl jsi LeBrona? - Jo, cvičili jsme spolu. - Má se fajn? - Jo, zdál se být v pohodě. A na co se ho mám zeptat, aby se mi otevřel? - Nemá tě rád, co? - Nemá mě rád. To je na tobě, kámo. Na to musíš přijít sám. Na to musíš přijít sám. Rok co rok to zkouším na LeBrona.

Nikdy se mnou nemluví. LeBrone! LeBrone! LeBrone, jen jeden dotaz. Tamhleto byl LeBron. Hej LeBrone, jak to jde? Nedáme si spolu selfíčko? LeBrone! Proboha chlape, dej mi pokoj.

LeBrone, jsme v pohodě? Přišel čas na moje exclusivo s LeBronem Jamesem. Promiňte. …sedět tady a mluvit o důležitých věcech a jak můžu pomoct dětem nejenom v Americe, ale i v Brazílii a Anglii… - A v Mexiku!

- A v Mexiku. A všude možně. To je důležité. Děkuji. Hej, LeBrone. LeBrone! Pane LeBrone, chtěl jsem si promluvit. Mnoho let, pane LeBrone. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli umíte popsat svůj dokonalý salát. Můj dokonalý salát? Já nevím. Nemám dokonalý salát. Musí mít hodně bílkovin, hodně zeleniny a ovoce…

- Čínský kuřecí salát? - Ten taky. - S avokádem? - To zní taky dobře. Páni, já to dokázal. Konečně jsem mluvil s LeBronem Jamesem. Hej, lidi, konečně jsem mluvil s LeBronem Jamesem! Konečně jsem mluvil s LeBronem Jamesem! Zpátky k tobě, Jimmy. Páni, to se ti povedlo.

Díky, Jimmy. To bylo k popukání. Jsi skutečná Barbara Walterová téhle generace. Gratuluji. - Děkuji. - To byl Guillermo. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně někdo, kdo pokládá normální otázky sportovcům :DDD

90

Odpovědět

Tiez by sa mi s nim nechcelo rozpravat na ofiko tlacovkach. Skor mozno v sukromy kde by som si vyhradil cas na neszmyselne dotazy.

06

Odpovědět

Není v tomhle náhodou ten vtip?

41